Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

ZETEK Sp. z o.o.

Bodzanów 379A, Bodzanów, Wieliczka (małopolskie)

Przedsiębiorstwo ZETEK specjalizuje się w projektowaniu i produkcji narzędzi do pras. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń i precyzyjnego sprzętu przedsiębiorstwo jest w stanie terminowo zrealizować każde zlecenie według własnego pomysłu lub projektu powierzonego przez klienta. W zakres świadczonych usług wchodzi także kalibracja i certyfikacja sprawdzianów produkcyjnych, serwis tłoczków, a także obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna urządzeń. Co dokładnie znajduje się w ofercie firmy? Dostęp ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2021 14:21

👁 84

Modern Wages

 Sikorskiego 5, Wieliczka (małopolskie)

Potrzebna Ci pomoc w sprawach rachunkowych dotyczących Twojej firmy? Każdy przedsiębiorca prowadzący własną działalność zdaje sobie sprawę, że musi także prowadzić sprawy finansowe swojej firmy. Skorzystaj zatem z usług Modern Wages. Jest to biuro rachunkowe zapewniające kompleksową obsługę finansowo-księgową oraz kadrowo-płacową. Biuro wykonuje szereg różnych czynności jak np: prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych, przygotowywanie miesięcznych rozliczeń podatku doc ...... więcej »

Dodano 28 października 2021 16:11

👁 88

Balans Centrum Dietetyczne

Gdowska 1, Wieliczka (małopolskie)

Osoby mające problemy z niedowagą mogą skorzystać z oferty Balans Centrum Dietetyczne, gdzie pod okiem specjalistów otrzymacie pomoc. Wiedza, doświadczenie i odpowiednie podejście to właśnie nasza wizytówka, dlatego zachęcamy Was do umówienia się na wizytę. Prowadzimy również wizyty online. Skorzystajcie z naszej oferty i zwiększcie swoją wagę. My o to wszystko zadbamy już dzisiaj. Zapraszamy Was.... więcej »

Dodano 13 września 2021 17:58

👁 94

F.P.H.U. PARMAX S.C.

Łężkowice 111, Kłaj, Wieliczka (małopolskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy PARMAX. Jesteśmy renomowanym producentem stolarki budowlanej, a działalność w tej branży prowadzimy od ponad 20 lat. Zajmujemy się produkcją estetycznych i wytrzymałych drzwi drewnianych. Tworzone przez nas artykuły wyróżniają się doskonałymi parametrami izolacyjnymi, specjalistycznym systemem zabezpieczeń przed włamaniem, jak również odpornością na niesprzyjające warunki zewnętrzne. W asortymencie mamy drzwi z jedną bądź wieloma dostawkami, a ponadto podświetl ...... więcej »

Dodano 6 lipca 2021 14:21

👁 122 (0,24 dziennie)

Remonty Kraków

START-BUD

Czarnochowice 115, Czarnochowice, Wieliczka (małopolskie)

Start-Bud jest firmą oferującą profesjonalne remonty w Krakowie. Do zalet tej firmy należą wieloletnie doświadczenie i kompleksowość usług. Wśród usług remontowych świadczonych przez tę firmę znajdują się m.in. wykończenia mieszkań, remonty generalne domów, mieszkań i biur pod klucz czy adaptacje pomieszczeń. Start-Bud mocno stawia na przejrzystą i uczciwą współpracę, dzięki czemu klienci są pewni, że oddają swój lokal w odpowiednie ręce. Rozpoczęcie prac poprzedza podpisanie umowy stanowiącej g ...... więcej »

Dodano 26 maja 2021 10:19

👁 325 (0,58 dziennie)

Kamil Przęczek Usługi Hydrauliczne

Grabówki 12, Wieliczka (małopolskie)

Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy Kamil Przęczek Usługi Hydrauliczne, która swoją siedzibę ma w Wieliczce. Oferujemy kompleksowe usługi hydrauliczne na obszarze całego województwa małopolskiego, a z naszej oferty skorzystało już wielu klientów prywatnych, biznesowych lub instytucji. Zajmujemy się montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych lub centralnego ogrzewania, a oprócz tego naprawą awarii oraz remontami i modyfikacjami. Zatrudniamy wykwalifikowanych i dośw ...... więcej »

Dodano 7 maja 2021 10:18

👁 151 (0,26 dziennie)

gabinet dietetyczny

Goja - psychodietetyk, poradnia dietetyczna Wieliczka

Kościuszki 36G/6, Wieliczka (małopolskie)

Goja to jedyny w rodzaju gabinet dietetyczny w Wieliczce, który oferuje usługi z psychodietetyki. Psychodietetyka łączy w sobie naukę o prawidłowych nawykach żywieniowych, z wiedzą psychologiczną. Dzięki temu można skutecznej pomóc drugiej osobie nie tylko w odchudzaniu, ale również w zmianie stylu życia, poprawie zdrowia i samopoczucia. Zapraszam na wizytę - wystarczy zadzwonić!... więcej »

Dodano 23 kwietnia 2021 09:58
Aktualizacja 23 kwietnia 2021 09:59

👁 180 (0,3 dziennie)

Gabinet Weterynaryjny Vet4U

Dembowskiego 55, Wieliczka (małopolskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę Gabinetu Weterynaryjnego Vet4U, który mieści się w Wieliczce. Zespół naszej kliniki tworzą wyspecjalizowani eksperci z doświadczeniem i pasją do wykonywanego zawodu. Proponujemy kompleksowe usługi z zakresu profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia chorób zwierząt domowych lub gospodarskich, a także chirurgii, dermatologii, dietetyki, położnictwa czy geriatrii. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny pozwalający na szybkie postawienie odpowiedniej di ...... więcej »

Dodano 20 kwietnia 2021 10:13

👁 145 (0,24 dziennie)

PROMOS – Skład Budowlany

Kokotów 116a, Węgrzce Wielkie, Wieliczka (małopolskie)

Promos to sklep budowlany mający siedzibę w województwie małopolskim – z oferty chętnie korzystają klienci prywatni i biznesowi z takich miast jak Wieliczka czy Kraków. Przedsiębiorstwo prowadzi nie tylko stacjonarny skład budowlany, lecz oferuje również sprzedaż produktów od renomowanych marek za pośrednictwem Internetu. Na platformie online sprzedawcy można znaleźć takie wyroby jak: gładzie, tynki, kleje, cementy, belki nadprożowe, pokrycia dachowe, systemy rynnowe, odzież BHP i artykuły ogrod ...... więcej »

Dodano 15 kwietnia 2021 15:36

👁 189 (0,32 dziennie)

FHU GAMMA

Sułów 212, Wieliczka (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Gamma z Wieliczki zajmuje się kupnem podręczników szkolnych na swojej platformie internetowej Mobilne Podręczniki. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2001 roku. Oferujemy możliwość szybkiej odsprzedaży podręczników on-line albo stacjonarnie. Odkupujemy podręczniki i ćwiczenia do szkół podstawowych, średnich, ponadgminazjalnych lub branżowych. Oferujemy atrakcyjne wyceny i odbiór produktów przez kuriera albo wysyłkę paczkomatem. Jest to łatwy i wygodny sposób na odzyskanie c ...... więcej »

Dodano 15 kwietnia 2021 12:29

👁 139 (0,23 dziennie)

Strona 1 z 6

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia