Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

PPUH Global Serwis Grzegorz Gamrat

Działkowa 4, Zabagnie, Wolbrom (małopolskie)

Firma Global Serwis od 25 lat funkcjonuje w branży taśm przenośnikowych. Oferujemy szeroką gamę taśm przenośnikowych od zwykłych, ogólnego przeznaczenia po specjalistyczne: olejoodporne, trudnozapalne, odporne na temperaturę, ślizgowe oraz wiele innych. Oprócz tego zapewniamy pełen pakiet usług dodatkowych. Od początku działania firmy wyznajemy zasadę nieustannego doskonalenia. Regularnie rozwijamy kompetencje naszych pracowników oraz inwestujemy w zaplecze techniczne. Dzięki temu dostarczamy pr ...... więcej »

Dodano 28 czerwca 2021 10:56

👁 120 (0,23 dziennie)

E-madeleine.pl - Francuskie perfumy

Nadmłynie 29, Gołaczewy, Wolbrom (małopolskie)

E-MADELEINE to sklep internetowy oferujący szeroki asortyment wyjątkowych francuskich perfum rozlewanych, dla kobiet i mężczyzn. Perfumy dostępne w ofercie są odzwierciedleniem zapachów znanych producentów na świecie takich jak Dior, Giorgio Armani, Calvin Klein, Versace Chanel, Yves Saint Laurent i nie tylko. Wszystkie produkty cechują się wysoką jakością i niższą ceną niż oryginały, jednocześnie niczym od nich nie odstają, a co najważniejsze są długotrwałe.... więcej »

Dodano 20 maja 2021 22:57

👁 166 (0,3 dziennie)

Meble drewniane, schody, parapety. Producent - stolarnialobzow.pl

Stolarnia Łobzów

Łobzów 22, Wolbrom (małopolskie)

Znalezienie dobrych mebli nie jest łatwym zadaniem. Bardzo często meble które oferują w sklepach są zrobione z marnej jakości materiałów, jednak nasza firma do produkcji swoich wyrobów używa jedynie drewna najwyższej jakości. Meble, schody i parapety tworzone przez Stolarnię Łobzów są wykonane przy wykorzystaniu najlepszych komponentów co gwarantuje trwałość i unikalny nowoczesny design.
Naszym wymagającym Klientom mamy przyjemność oferować takie meble z drewna litego, jak łóżka,... więcej »

Dodano 2 sierpnia 2019 14:58

👁 317 (0,26 dziennie)

Profil Wino Spółka z o. o.

1 Maja 96a, Wolbrom (małopolskie)

Jeżeli jesteś koneserem wina i szukasz sklepu, w którym znajdziesz najwyższej jakości alkohole to serdecznie zapraszamy do postawienia na nasze produkty, które w swoim zadaniu sprawdzą się rewelacyjnie. Nasze wina są sprowadzane z różnych zakątków świata przez co każda osoba wybierze z naszej oferty odpowiednie produkty dla siebie, które sprawdzą się świetnie. Jako sklep internetowy przygotowaliśmy także ofertę dla hoteli i restauracji, do których jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty. Zap ...... więcej »

Dodano 13 sierpnia 2018 13:40

👁 629 (0,4 dziennie)

Hurtownia elektryczna

Damer I Adam Dudek

Łukasińskiego, Wolbrom (małopolskie)

Hurtownia elektryczna Damer 1 prowadzi sprzedaż wysyłkową różnych materiałów elektrycznych. W bogatym, stale powiększanym asortymencie znajdują się między innymi rozdzielnice elektryczne podtynkowe i nadtynkowe. Posiadamy także gniazdka i wyłączniki elektryczne, aparaturę modułową, puszki elektryczne, osprzęt siłowy i wiele innych produktów. Gwarantujemy korzystne ceny oraz ogromną różnorodność ofertową. Precyzyjne informacje odnośnie polecanego asortymentu znajdują się na witrynie materialyelek ...... więcej »

Dodano 23 listopada 2012 09:29

👁 3100 (0,85 dziennie)