Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Mexen

Sochaczewska 96B/17, Błonie-Wieś, Błonie (mazowieckie)

Nowoczesny design oraz wysoka jakość produktów to cechy, które wyróżniają towary firmy Mexen. Na stronie mexen.pl możemy przekonać się, że oferta tego przedsiębiorstwa jest bogata i dostosowana do wymagań klienta. Kabiny prysznicowe czy wanny wolnostojące to tylko niektóre produkty, które możemy nabyć do naszego domu. Możemy to zrobić spokojnie, nie martwiąc się o ewentualny zwrot, gdyż mamy na to aż 100 dni od dnia zakupu. Tak więc mając na uwadze zalety tej firmy, śmiało możemy dokonać tu zaku ...... więcej »

Dodano 11 maja 2022 10:30

👁 183 (0,37 dziennie)

Tylko-EKO Adam Zagrajek

Sklep z matchą

ul. Legionów 19/2, Błonie (mazowieckie)

Profesjonalny sklep z matchą. Ekologiczne i organiczne produkty, od najlepszych producentów. Akcesoria do przyrządzania matchy, zestawy prezentowe. Dobre ceny, szybka dostawa.... więcej »

Dodano 30 kwietnia 2022 17:04

👁 151 (0,29 dziennie)

Lasmedia Sp. z o.o.

Kopernika 25, Błonie (mazowieckie)

Portal eRobocze.pl prowadzony jest przez przedsiębiorstwo Lasmedia Sp. z o.o. z siedzibą w Błoniu w województwie mazowieckim. Firma proponuje interesujące materiały dla branży budowlanej i przemysłowej. Można tu przeczytać artykuły dotyczące nowości na rynku maszyn budowlanych i artykuły na temat koparek, ładowarek, maszyn autonomicznych, systemów sterowania, urządzeń przeładunkowych, koparek rozbiórkowych czy wielu innych urządzeń. Klienci znajdą tu też materiały dotyczące prac tynkarskich, bru ...... więcej »

Dodano 14 października 2021 08:07

👁 167 (0,24 dziennie)

MLK Recykling

Lipowa 3, Bramki, Błonie (mazowieckie)

MLK RECYKLING zajmuje się gospodarowaniem surowcami wtórnymi. Jedną z głównych idei działania naszej firmy jest ochrona środowiska. Poprzez właściwe wykorzystanie surowców wtórnych możemy wspólnie zadbać o lepszą przyszłość naszej zielonej planety. W ramach działalności oferujemy skup złomu stalowego i żeliwnego, skup metali kolorowych, akumulatorów, skup sprzętu AGD oraz urządzeń biurowych i elektronarzędzi. Złomujemy także pojazdy i sprzedajemy używane części samochodowe. Posegregowane odpady ...... więcej »

Dodano 7 października 2021 08:47

👁 131 (0,18 dziennie)

Logicor magazyn Błonie

ul. Stefana Batorego 4, Pass, Błonie (mazowieckie)

Nieraz poszukiwane są powierzchnie magazynowe, które zapewniają okoliczności potrzebne do magazynowania produktów wymagających ograniczonych temperatur lub substancji uznawanych za niebezpieczne, na przykład chemikaliów). Magazyn ma obowiązek być bezwzględnie pewnym miejscem mającym m. in. wymagane zabezpieczenia przeciwpożarowe. Ponieważ są to dość kosztowne nieruchomości, coraz bardziej atrakcyjne stają się tzw. Wynajem magazynu Błonie To inwestycja dochodowa oraz z punktu widzenia in... więcej »

Dodano 20 września 2021 10:27

👁 152 (0,21 dziennie)

Flexible Logistics Services Sp. z o.o.

Pass 20k/bud. 9, Błonie (mazowieckie)

Kompleksowa obsługa Logistyczna Sklepów Internetowych to nasza specjalność od lat. Niezależnie od tego w jakiej branży działasz i jakie są Twoje potrzeby, możesz mieć pewność, że fulfilment dla e-commerce w naszym wykonaniu w 100% spełni Twoje oczekiwania. Współpracujemy z powodzeniem zarówno z małymi, jak nieco większymi firmami. Sprawdź, jakie korzyści może zapewnić Ci logistyka sklepów internetowych we współpracy z nami i już dziś skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Serdecznie zapraszam ...... więcej »

Dodano 29 marca 2021 21:53

👁 154 (0,17 dziennie)

Kamien-elewacyjny.pl

Grodziska 56, Błonie (mazowieckie)

Dekoracyjny elewacyjny kamień ozdobny cieszy się coraz większą liczbą zwolenników ze względu na niezwykłe wrażenia wizualne i niepowtarzalny wygląd. Możesz zamówić taki dekoracyjny kamień tutaj. Firma Kamień-elewacyjny.pl wykonuje kamienie ozdobne elewacyjne na: ścianach wewnętrznych, elewacjach, ogrodzeniach, barach, tarasach itp. W ofercie do wyboru jest kamień: wiejski, grecki, rzymski, angielski, które mogą być barwione także indywidualnie i na kilka kolorów. Firma zapewnia trwałość na lata ...... więcej »

Dodano 27 sierpnia 2020 13:34

👁 236 (0,21 dziennie)

Wilshire Holding Sp. z o.o.

Pass 20N, Błonie (mazowieckie)

Firma Wilshire Holding powstała w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na profesjonalne usługi logistyczne w Polsce. Firma istnieje od 1994 r. i świadczy usługi logistyczne na wysokim poziomie. Firma specjalizuje się w kompleksowych usługach logistycznych dla małych firm oraz międzynarodowych korporacji. W zakresie usług jest składowanie towaru wraz z jego całą obsługą- w tym również m.in obsługa administracyjna i dokumentacji, kontrola jakości, inwentaryzacja zapasów. Firma cieszy się otrzymanym ...... więcej »

Dodano 29 kwietnia 2020 14:19

👁 274 (0,22 dziennie)

SFERA Cosmetology

Poznańska 17b, Błonie (mazowieckie)

Primelle to urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej, które stworzyła firma Sfera Cosmetology. Sprzęt ten jest niezastąpiony w każdym salonie kosmetycznym, gdyż dzięki niemu polepsza się struktura i kolor skóry, wyrównują się zmarszczki mimiczne, redukują się blizny, rozszerzone pory i przebarwienia, skóra staję się gładsza, jaśniejsza i pełna blasku.... więcej »

Dodano 30 września 2019 09:00

👁 315 (0,22 dziennie)

PEKAES

Spedycyjna 1, Błonie (mazowieckie)

Firma spedycyjna PEKAES świadczy usługi transportowe na terenie całej Polski oraz transport międzynarodowy do 32 krajów, z którymi mamy bezpośrednie i regularne połączenia. Oferujemy spedycję drogową dzięki tysiącu nowoczesnych aut oraz drogą lotniczą, morską i kolejową. Prowadzimy obrót paletami, obsługę celną w naszych agencjach i zapewniamy dodatkowe ubezpieczenie CARGO, składowanie towarów w naszych licznych magazynach oraz świadczymy usługi pobraniowe i transport towarów niebezpiecznych ADR ...... więcej »

Dodano 29 maja 2019 11:47

👁 338 (0,21 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia