Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Eko-Bud Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k.

Pszczelińska 99B lok. 1, Brwinów (mazowieckie)

EKO-BUD to solidne przedsiębiorstwo deweloperskie z 16-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, specjalizujące się w budowie i sprzedaży nowoczesnych, dostępnych cenowo mieszkań w Warszawie i okolicach. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, kładąc nacisk na wysoką jakość zastosowanych technologii budowlanych. Nasza firma zyskała uznanie, budując 22 wielorodzinne budynki mieszkalne, w tym znane Osiedle Źródlane przy ul. Sochaczewskiej. W IV kwartale 2013 roku nasza firma rozpoczęła ...... więcej »

Dodano 1 lutego 2024 11:07

👁 43

EDICO Systemy Komputerowo-Fiskalne

Jesionowa 9, Brwinów (mazowieckie)

Firma Edico, zlokalizowana w Brwinowie, specjalizuje się w dostarczaniu systemów komputerowo-fiskalnych dla małych i średnich firm oraz klientów indywidualnych. W swojej ofercie posiada szeroki wybór kas fiskalnych od renomowanych producentów, które są dostosowywane do specyficznych potrzeb każdego klienta. Dodatkowo, firma oferuje kompleksową obsługę informatyczną, w tym serwis komputerów i laptopów, a także naprawę pojedynczych elementów składowych urządzeń i modułu fiskalnego. Edico gwarantuj ...... więcej »

Dodano 9 października 2023 08:50

👁 35

Łukasz Kiełek Sp. z o.o.

Borkowa 21, Brwinów (mazowieckie)

Działam w trudnych przypadkach, które inni dawno porzucili. Znajduję rozwiązania dla firm i leasingów, które wydają się być poza zasięgiem. Specjalizuję się w udzielaniu leasingów spółkom zagranicznym, osobom z negatywną historią w BIK i przedsiębiorstwom w trakcie restrukturyzacji.

Czy Twoja sprawa jest równie złożona?

Moja historia w branży leasingowej sięga 2012 roku. W 2015 roku zdobyłem doświadczenie pracując w banku, co pozwoliło mi lepiej zrozumieć produkty finansowe. Po tej krótkiej pr ...... więcej »

Dodano 13 września 2023 23:14

👁 59

RR Expert

Powershift naprawa, serwis

Michała Kamieńskiego 10, Brwinów (mazowieckie)

MASZ PROBLEM ZE SKRZYNIĄ POWERSHIFT?
Zostaw ją nam, zajmiemy się tym kompleksowo!
Sprawimy, że Twoja skrzynia biegów będzie jeszcze wytrzymalsza, niż te, które dopiero co wyszły z fabryki.

Dzięki naszemu nabytemu doświadczeniu doskonale poznaliśmy problemy, z którymi mierzą się właściciele samochodów ze skrzynią Powershift. Jakie problemy występują najczęściej? Bez wątpienia uszkodzenia tłumików drgań oraz ich poważne następstwa.

Jak się okazuje, częsciowa naprawa tego typu skrzyni polegająca ...... więcej »

Dodano 24 kwietnia 2023 06:07

👁 58

Serwisanci sp. z o.o. sp.k.

serwis komputerowy

Pruszkowska 25, Brwinów (mazowieckie)

Swoje usługi oferujemy zarówno dla firm, biur rachunkowych, jednostek budżetowych oraz pozostałych działalności gospodarczych jak również osób prywatnych.

Zbudowana i wciąż rozszerzana sieć franczyzy Serwisant.pl pozwala na podjęcie współpracy z firmami posiadającymi oddziały, które chcą mieć „centralną umowę” oraz ten sam wysoki standard jakości świadczonych usług.

Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo szybki czas reakcji na zgłoszenie klienta. Działamy 24/h pr ...... więcej »

Dodano 15 czerwca 2022 11:18

👁 297 (0,41 dziennie)

Invest Brothers Michał Gniadek

Henryka Sienkiewicza 30, Brwinów (mazowieckie)

Firma Invest Brothers działająca w Piastowie, Pruszkowie i Grodzisku Mazowieckim specjalizuje się w układaniu kostki brukowej dla osób prywatnych, przedsiębiorców oraz samorządowców. Pracownicy wykorzystują nowoczesne sprzęty oraz sprawdzone materiały. Marka proponuje doradztwo, wykonawstwo i dodatkową usługę wymiany wraz z naprawą kostki brukowej. Ponadto klienci z okolic Pruszkowa czy Milanówka mogą zamówić usługi wykonywane koparką. Na firmowej stronie udostępniono galerię zrealizowanych proj ...... więcej »

Dodano 18 października 2021 08:30

👁 199 (0,21 dziennie)

Dom Weselny Astoria

ul. Gościnna 3, Kanie, Brwinów (mazowieckie)

Dom Weselny Astoria Pruszków to miejsce skonstruowane z pasją, przez ludzi, którzy wiedzą, że celebracja najważniejszych chwil w życiu żąda poprawnego przygotowania, obsługi czy otoczki. Taką otoczkę stworzono w Astorii, jednym z perfekcyjnych domów weselnych w Pruszkowie. Wesela, chrzciny, komunie, bale sylwestrowe, urodzinowe oraz inne - to wszystko w kompletnej obsłudze cateringowej, z dobrym jedzeniem, wiejskim stołek, kwiatami i muzyką - uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia oferty na witryni ...... więcej »

Dodano 1 października 2021 11:01

👁 131 (0,13 dziennie)

Usługi imigracyjne H&M

ul. Pszczelińska 50, Brwinów (mazowieckie)

Nasza firma oferuje pomoc związaną z legalizacją pobytu oraz pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i klienci biznesowi. Cechuje nas przede wszystkim profesjonalizm, wiedza oraz skuteczność. Nasze usługi polegają na między innymi weryfikacji legalności pobytu cudzoziemca w Polsce, analizie stanu faktycznego oraz wyborze odpowiedniej procedury legalizacji. Zajmujemy się także sporządzaniem i skompletowaniem niezbędnej dokumentacji.... więcej »

Dodano 8 czerwca 2021 20:18
Aktualizacja 8 czerwca 2021 20:18

👁 180 (0,16 dziennie)

PUH Leszek Sierański

Milęcin 6, Milęcin, Brwinów (mazowieckie)

QuadFun to nadzorowany przez instruktorów tor do jazdy na quadach. Można na nim urządzić niezapomniany wieczór kawalerski w Warszawie. Zapewniono najlepsze pojazdy od Hondy i CF Moto, homologowane kaski oraz liczne atrakcje. Uczestnicy imprezy mogą skorzystać również z wakeboardingu i noclegu w namiotach. Zapewniono zamrożoną wódkę i orzeźwiające, zimne piwo z beczki. Szczegóły przebiegu wieczoru zależą od indywidualnych oczekiwań. Dużą popularnością cieszy się grill kawalerski w altance nad wod ...... więcej »

Dodano 14 października 2020 09:37

👁 318 (0,24 dziennie)

Usługi Imigracyjne H&M

Pszczelińska 50, Brwinów (mazowieckie)

Oferujemy zezwolenia na pracę wszystkich typów. Możemy pomóc w załatwianiu legalizacji pracy. Pomagamy cudzoziemcom w otrzymaniu numer PESEL. Jeśli ktoś chce zostać w Polsce na stałe albo starać się o obywatelstwo polskie to również możemy mu pomóc. Znamy się na tym. Wiemy jak i co zrobić żeby przyspieszyć otrzymywanie wszystkich potrzebnych dokumentów.... więcej »

Dodano 27 września 2020 05:24

👁 212 (0,16 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia