Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Wynajem Osuszaczy Ciechanów Osuszanie24

Harcerska 8, Ciechanów (mazowieckie)

Nasza firma Osuszanie24 Olsztyn zapewnia profesjonalne usługi odgrzybiania i osuszania budynków na terenie Olsztyna oraz okolic. Posiadamy wyszkoloną kadrę pracowniczą oraz skuteczne środki odgrzybiające, które są produkowane specjalnie dla naszej firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy, proces odgrzybiania przebiega szybko i efektywnie. Skontaktuj się z nami już teraz i ciesz się suchym i zdrowym domem. Wolnym od grzybów i pleśni. ... więcej »

Dodano 25 marca 2024 22:48

👁 16

Freedom Nieruchomości Ciechanów

Plac Jana Pawła II 15, Ciechanów (mazowieckie)

Freedom Nieruchomości - sieć lokalnych biur nieruchomości licząca ponad 65 oddziałów i blisko 500 agentów w całej Polsce. Marka istnieje od 2010 roku i świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomości z zakresu najmu, wynajmu, kupna i sprzedaży nieruchomości. W ofercie posiada nieruchomości zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Obsługuje sprzedaż i marketing inwestycji deweloperskich, w tym świadczy usługi finansowania zakupu nieruchomości.... więcej »

Dodano 9 stycznia 2024 11:56

👁 22

Salon Urody Bella Kier Dorota Kierska Medycyna Estetyczna

Witosa 4b, Ciechanów (mazowieckie)

Nazywam się Dorota Kierska. Jestem pielęgniarką, specjalistką w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, z ponad piętnastoletnim doświadczeniem zawodowym. Przez ten okres zdobyłam cenne umiejętności teoretyczne i manualne, które wykorzystuje w zakresie medycyny estetycznej. Obecnie pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w oddziale Intensywnej Opieki Neurologicznej. Na dzień dzisiejszy specjalizuję się w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej, stymul ...... więcej »

Dodano 24 listopada 2023 19:08

👁 28

A&K Konstrukcje Sp. z o.o.

Śląska 2 lok. 1/4, Ciechanów (mazowieckie)

A&K Konstrukcje to renomowane biuro projektów budowlanych, specjalizujące się w tworzeniu pełnej dokumentacji technicznej i wykonawczej oraz pełnieniu nadzoru autorskiego lub inwestorskiego. Nasze usługi są adresowane zarówno do osób prywatnych, które planują budowę swojego wymarzonego domu, jak i do firm realizujących różnego rodzaju inwestycje budowlane. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować rozwiązania do jego wymagań i oczekiwań. Ponadto proponujemy optymalizac ...... więcej »

Dodano 18 października 2023 12:40

👁 34

Natura Wnętrza Larysa Gesek

Projektant wnętrz

Wrzosowa 28, Pęchcin, Ciechanów (mazowieckie)

Dzień dobry, oferuję usługi projektowania mieszkań, domów, biur oraz projekty mebli pod zabudowę.... więcej »

Dodano 8 sierpnia 2023 09:29

👁 48

Lotna Paczka Ciechanów

Usługi pocztowe i kurierskie w Ciechanowie

Gwardii Ludowej WRN 13, Ciechanów (mazowieckie)

Lotna Paczka to przesyłki kurierskie i pocztowe w Ciechanowie. Oferujemy usługi kurierskie najwyższej jakości. Możesz u nas nadać lub odebrać paczki krajowe i zagraniczne.... więcej »

Dodano 19 kwietnia 2023 11:43

👁 173 (0,43 dziennie)

Krzysztof Pątkowski" Tomax" Hurtownia Elektronarzędzi

Sienkiewicza Henryka 77, Ciechanów (mazowieckie)

TOMAX to firma, która oferuje kompleksowe rozwiązania dla swoich Klientów. Nasza hurtownia elektronarzędzi to miejsce, w którym znajdziesz szeroki wybór produktów, w tym popularny Irwin Quick Grip. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Ciechanowie pozwoli Ci skorzystać z potrzebnego sprzętu bez konieczności jego zakupu. Przekonaj się sam już dzisiaj!... więcej »

Dodano 15 kwietnia 2023 03:16

👁 74

P.H.U. Neavent Aneta Końska

Edwarda Krasińskiego 4, Władysławowo, Ciechanów (mazowieckie)

Projektując wentylację w budynku należy mieć na uwadze wiele czynników, które to wpływają na rodzaj dobieranych materiałów i innych produktów. Szeroki wybór artykułów wentylacyjnych znajdziesz tutaj. Firma oferuje szeroki wybór akcesoriów wentylacyjnych jak między innymi: wentylacje, przewody, kratki, zawory i materiały izolacyjne, filtry kanałowe, nagrzewnice, rekuperatory i wiele innych. Sklep oferuje produkty od najlepszych i cenionych na rynku producentów, stąd też zakupując produkt możemy b ...... więcej »

Dodano 28 grudnia 2022 15:21

👁 84

P.H.U ROBEX Robert Staworko

Pułtuska 54, Ojrzeń, Ciechanów (mazowieckie)

Twój pojazd uległ awarii lub uczestniczył w kolizji drogowej w okolicach Płońska lub Ciechanowa? Potrzebujesz przewieźć swoje auto lub inną maszynę na lawecie? A może zostałeś zmuszony do przerwania podróży ze względu na usterkę wulkanizacyjną? Dla nas to żaden problem! Pomożemy Ci w każdej trudnej sytuacji. Działamy przez całą dobę, wykorzystując nowoczesny sprzęt i doświadczenie wykwalifikowanej kadry. Jeśli potrzebujesz pomocy - skontaktuj się z nami! Jeśli to możliwe dołożymy wszelkich stara ...... więcej »

Dodano 12 stycznia 2022 09:55

👁 133 (0,15 dziennie)

Orliński Grzegorz. PHU

Pułtuska 26, Ojrzeń, Ciechanów (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Orliński Grzegorz PHU z siedzibą w Ojrzeniu w województwie mazowieckim specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Oferuje skup i recykling odpadów poprodukcyjnych, jak również materiałów takich jak folia, opakowania na żywność, profile okienne i wiele innych. Dzięki innowacyjnemu zapleczu technologicznemu i obszernym magazynom może wyprodukować regranulat powstały z przetworzonych odpadów poprodukcyjnych. W zakres świadczonych usługo wchodzi też mielenie tworzyw sztucz ...... więcej »

Dodano 27 lipca 2021 08:55

👁 198 (0,19 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia