Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Hotel i Restauracja Sulbin

Bitumiczna 2, Garwolin (mazowieckie)

Wesela i szkolenia można zorganizować w hotelu Sulbin Garwolin. Zespół zapewnia niezbędny sprzęt do przeprowadzenia prezentacji np. projektory, nagłośnienie, mikrofony. Pomaga również w zorganizowaniu wesela, imprezy urodzinowej lub komunii. Do tego mają dla gości zadbane i komfortowe pokoje. Dostępne są jednoosobowe, dwuosobowe, studia i apartament z jacuzzi. Wszyscy klienci mogą bezpłatnie korzystać z parkingu oraz internetu wi-fi.... więcej »

Dodano 21 maja 2022 07:17

👁 143 (0,29 dziennie)

Nobo Bobo - Sklep z artykułami dla dzieci

ul. Kościuszki 48, Sobolew, Garwolin (mazowieckie)

Nobo Bobo to sklep z artykułami dla dzieci w różnym przedziale wiekowym oraz dla rodziców. Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała w wyniku potrzeb rynku. Nasza oferta jest przemyślana a produkty, które oferujemy nie są przypadkowe. Naszym głównym priorytetem jest stawianie na jakość, a nie na ilość. Nasze produkty zadowolą nie tylko małych Klientów ale również i ich Rodziców. W naszej ofercie znajdziecie akcesoria do karmienia i rozszerzania diety, elementy wyprawki czy pierwsze zab... więcej »

Dodano 7 lipca 2021 12:11

👁 155 (0,19 dziennie)

EnglishLand

Kościuszki 49D/12, Garwolin (mazowieckie)

Siedziba firmy EnglishLand znajduje się w Garwolinie w województwie mazowieckim. Zespół placówki tworzą wykwalifikowani lektorzy z długoletnim doświadczeniem, pasją i doskonałym podejściem do wykonywanego zawodu. W ofercie dostępne są materiały dla nauczycieli i lektorów języka angielskiego. Są to ćwiczenie i gry, które idealnie sprawdzą się przy nauczaniu, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania kursantów. Oferowane materiały pomogą w samodzielnej nauce zasad gramatyki oraz poprawnej pisow ...... więcej »

Dodano 6 lipca 2021 08:42

👁 172 (0,21 dziennie)

Prywatne Centrum Pomocy Psychologicznej „Synthesis Plus”

Kościuszki 49D/10, Garwolin (mazowieckie)

Prywatne Centrum Pomocy Psychologicznej „Synthesis Plus” znajduje się w Garwolinie w województwie mazowieckim. Jesteśmy profesjonalną, działającą od 2007 roku poradnią oferującą kompleksową pomoc dzieciom, młodzieży lub dorosłym. Organizujemy szkolenia, warsztaty, a także wykonujemy diagnozę psychologiczną. Można u nas skorzystać z terapii indywidualnej, małżeńskiej, rodzinnej, pedagogicznej i porady lekarza psychiatry. Prowadzimy też badania dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń, zajęc ...... więcej »

Dodano 29 marca 2021 06:03

👁 219 (0,24 dziennie)

Kaniuk Zakład Usług

Zgrzebichy 48, Stoczek, Garwolin (mazowieckie)

Firma budowlano-transportowa KANIUK specjalizuje się w pracach drogowych. Świadczymy także usługi transportowe towarów i maszyn, prowadzimy sprzedaż piasku, żwiru i kruszywa i ziemi ogrodowej oraz budujemy certyfikowane place zabaw. Mamy ogromną wiedzę w tematach drogownictwa i transportu. Nasi specjaliści są kompleksowo przeszkoleni i posiadają liczne uprawnienia. Realizując zlecenia klientów, wykorzystujemy sprawdzone metody i nowoczesne techniki budowlane. Przyjmujemy zlecenia na terenie Wars ...... więcej »

Dodano 4 marca 2021 10:35

👁 262 (0,28 dziennie)

Drevpol

ul. Długa 182, Garwolin (mazowieckie)

Drevpol to marka tworzona przez speców, jacy oferują usługi zwalczania szkodników w drewnie oraz dbania o godziwą konserwację drewnianych konstrukcji czy budynków. Sporo lat doświadczenia, stosowne certyfikaty, umiejętności, kolosalna wiedza i oczywiście dobre nastawienie do każdego kupienia - tak w najogromniejszym skrócie można określić markę Drevpol, jaka na terenie całego kraju proponuje usługi fumigacji drewna i zwalczania korników oraz innych szkodników. Uprzejmie zapraszamy na stronę, w j ...... więcej »

Dodano 14 stycznia 2021 07:48

👁 170 (0,17 dziennie)

Termico - płyty fundamentowe grzewcze

Bankowa 13, Borowie, Garwolin (mazowieckie)

Termico, Garwolin, to kształtki styropianowe niezbędne do izolacji płyt fundamentowych. Zatrzymują beton w linii, dlatego stanowią doskonały materiał szalunkowy do fundamentów grzewczych. Firma specjalizuje się w budowie płyt fundamentowo-grzewczych oraz płyty fundamentowej bez ogrzewania, tzw. „zimnej płyty”. Każda płyta fundamentowa jest wykonywana indywidualnie, firma spotyka się z klientem i dobiera odpowiednie dla niego rozwiązania systemowe. Atutem firmy jest oferowanie swoim klientom najn ...... więcej »

Dodano 5 września 2020 08:26

👁 263 (0,24 dziennie)

Gal-Art

Galart Biżuteria

Aleja Legionów 17, Garwolin (mazowieckie)

W sklepie internetowym Gal-Art. Znajdziesz szeroką ofertę biżuterii ze stali chirurgicznej, kamienie i materiały do tworzenia autorskich ozdób. Oferujemy między innymi: Kolczyk, bransoletki, bransoletki na stopę, naszyjniki, pierścionki i broszki. Nie brakuje również: koralików, kamieni, różnego rodzaju akcesoriów i opakowań. Odwiedź nasz sklep i sprawdź.
GALART Robert Michalczyk
Wola Rowska 33
08-450 Łaskarzew
Tel: 795 273 145
Email: bok@gal-art.pl
Zapraszamy od Poniedziałku do Czwartku od 08 ...... więcej »

Dodano 25 września 2019 09:47
Aktualizacja 26 września 2019 15:45

👁 331 (0,23 dziennie)

KopertyOnline - Adresowanie kopert DL, A5

Wyzwolenia 51E/73, Gdańsk, Garwolin (mazowieckie)

Kopertyonline - obecne biznes internetowy o dużych tradycjach z poziomu adresowania, drukowania, przygotowywania kopert oryginalnych i bogatych zapotrzebowań dla wymagających. Świadczymy szybki czas realizacji jak i inne rozwiązania takie jak kolorowy nadruk albo logo partnera. Wysokiej wartości koperty są domeną dużych przedsiębiorstw, i dostarczanie ważnych dokumnentów doskonałej jakości pocztą z logo zwiększa autorytet instytucji. Posiadamy wysokiej jakości drukarki, świadczymy takie rozmiary ...... więcej »

Dodano 19 marca 2018 11:22

👁 766 (0,38 dziennie)

Usługi kominiarskie Maciej Kozłowski

Zakład kominiarski

Długa 7/26, Garwolin (mazowieckie)

Zakład kominiarski Mistrza Macieja Kozłowskiego działa na terenie województwa mazowieckiego, oferuje:
- Przeglądy kominiarskie
- Odbiory budynków, opinie do gazowni,
- Czyszczenia przewodów z sadzy, gruzu, gniazd
- Montowanie wkładów kominowych, nasad, siatek.
- Kamerowanie przewodów kominowych, diagnoza usterek i naprawa.
- Inne prace na wysokości.... więcej »

Dodano 11 marca 2018 11:01

👁 1436 (0,71 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia