Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

SERWITECH Leszno

Bączylas 20, Bączylas, Gostynin (mazowieckie)

SERWITECH Leszno to profesjonalna firma zajmująca się sprzedażą i wynajmowaniem wózków widłowych. W ofercie ma bogaty wybór urządzeń o przeróżnym przeznaczeniu oraz parametrach technicznych. Dostępne są pojazdy marki Linde, Jungheinrich, Still, Doosan, JCB, jak i Hyster. Firma zapewnia też analizę dokumentacji UTB, wyliczenia wykorzystania resursu UTB oraz ocenę i wykonanie przeprowadzenia przeglądu specjalistycznego. Prowadzi także serwis, naprawy i przeglądy techniczne wózków popularnych marek ...... więcej »

Dodano 1 października 2021 09:23

👁 210 (0,22 dziennie)

ZNICZOMATY SP. Z O.O.

Kolejowa 25, Gostynin (mazowieckie)

Jeśli poszukujecie Państwo nowoczesnego i w pełni wydajnego modelu biznesowego to zniczomat24.pl jest najlepszym rozwiązaniem na rynku. Jest to automat jedyny w swoim rodzaju. Dzięki niemu będziecie mogli Państwo skorzystać z możliwości zakupu zniczy w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Klienci już teraz przekonują się do tego typu urządzeń.... więcej »

Dodano 3 października 2019 06:41

👁 335 (0,2 dziennie)

CARSEKT Sp. z o.o.

CARSEKT Sp. z o.o. Lider zwalczania szkodników drewna

Krośniewicka 25, Gostynin (mazowieckie)

Firma Carsekt jest liderem w zwalczaniu szkodników drewna, dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, fumigacji, ozonowania.
Dzięki 30-letniemu doświadczeniu nasze usługi są w 100 % bezpieczne i najwyższej jakośći. Z tego też powodu oferujemy naszym klientom 30 % rabatu na wykonane usługi.
Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony www.carsekt.pl
Pozdrawiamy... więcej »

Dodano 24 lipca 2017 12:10

👁 1347 (0,54 dziennie)

F.H.U. BrickTom Tomasz Arndt

Bgaienica 15, Gostycyn, Gostynin (mazowieckie)

Nasza marka tworzy i dostarcza profesjonalnej jakości ceglane płytki. Proponujemy je klientom detalicznym. Ponadto, prowadzimy aktywną współpracę z firmą, która specjalizuje się w produkcji mebli ze starego drewna. Pragniemy serdecznie zachęcić do zapoznania się z naszymi realizacjami. Gwarantujemy w pełni, że doradzimy i podpowiemy dobrane w perfekcyjny sposób rozwiązania. Wieloletnie doświadczenie powoduje, że możemy każdym calu sprostać oczekiwaniom każdego zainteresowanego klienta.... więcej »

Dodano 11 kwietnia 2017 13:51

👁 1142 (0,44 dziennie)

Ślub Market

Sklep Internetowy

Kutnowska, Gostynin (mazowieckie)

Bywają w życiu niesamowicie istotne chwile. Zaliczyć do nich trzeba z pewnością ślub, do którego przygotowania trwają miesiącami. Wielką rolę odgrywają różnego rodzaju akcesoria ślubne. W przypadku zainteresowania tą tematyką swą pomoc proponuje sklep internetowy ŚLUB MARKET. Najlepszą formą kontaktu jest przesłanie e-maila na sklep@slubmarket.pl. Ponadto wszelakie odpowiedzi na zapytania udzielane są pod numerem 914842707. Tym samym szybko rozwiane będą wszelkie wątpliwości.... więcej »

Dodano 12 maja 2013 14:36

👁 2747 (0,68 dziennie)