Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

MultiRes

Usługi sprzątające

Redutowa 32, Karczew (mazowieckie)

Firma Multires
Profesjonalna firma sprzątająca

Nasza firma sprzątająca oferuje sprzątaniem firm, mieszkań oraz domów znajdujących się na terenie Warszawy i okolic. Doskonale rozumiemy iż każdy klient wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego na każdym etapie współpracy dostosowujemy się do zakresu prac, ilości oddelegowanych pracowników, częstotliwości oraz pory sprzątania.
Pracujemy za pomocą własnych środków chemicznych bądź dostarczonych przez klienta. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych us ...... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2023 09:21

👁 13

ZAKŁAD ROZBIORU DROBIU KARCZEW JACEK PIWOWARCZYK

ks. bp. Ignacego Krasickiego 3, Karczew (mazowieckie)

Chcesz spróbować czegoś wyjątkowego i pełnego smaku? Nasze mięso z gęsi jest idealnym wyborem dla Ciebie! Hodujemy gęsi w najlepszych warunkach, w pełni naturalnymi metodami, dzięki czemu ich mięso jest pełne wartości odżywczych i smaku. Mięso z gęsi jest bardziej aromatyczne i intensywne w smaku niż tradycyjne mięso z kurczaka, a jednocześnie zawiera mniej tłuszczu niż mięso wieprzowe. Jest to idealny wybór dla osób, które szukają czegoś wyjątkowego i smacznego. Jesteśmy partnerem godnym zaufa ...... więcej »

Dodano 20 kwietnia 2023 08:56

👁 80

INTENSON S.A.

INTENSON S.A. - sklep ze zdrową żywnością

Całowanie 94G, Karczew (mazowieckie)

INTENSON to sklep oferujący zdrową żywność. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również produkcją ekologicznych suplementów diety. Oferujemy najlepszy i najwyższej jakości kolagen - morski, w witaminą C lub kwasem hialuronowym, który dostępny jest zarówno w tabletkach, jak i w proszku do rozpuszczenia i picia. Oprócz tego oferujemy inne, ważne dla zdrowie organizmu produkty, takie jak: chlorella, spirulina, tapioka, błonnik witalny, białko pszenne, babka jajowata łupiny. Jeśli zależy Ci na s ...... więcej »

Dodano 19 października 2022 08:15

👁 132 (0,32 dziennie)

EB Detailing Studio

Auto Detailing

Różana 1, Karczew (mazowieckie)

EB Detailing Studio - detailing, któremu warto zaufać

Oferujemy kompleksowe usługi detailingu aut od powłok ceramicznych po impregnacje foteli.
W pracy wykorzystujemy tylko profesjonalne i uznawane w świecie detailingu kosmetyki.
Do każdej usługi przykładamy się nad wymiar starannie bo uśmiech zadowolonego klienta jest najważniejszy.

Nasze motto to rób tak, jakbyś robił dla siebie... więcej »

Dodano 13 sierpnia 2022 18:25

👁 146 (0,3 dziennie)

Rexxer i Wspólnicy sp. z o.o. sp. k.

Rexxer sp. z o.o. sp. k.

Świętego Tomasza 4, Karczew (mazowieckie)

W sklepie internetowym Rexxer kupisz narzędzia, elektronarzędzia i inne akcesoria ułatwiające pracę w wielu dziedzinach. Asortyment sklepu został podzielony na takie kategorie jak np. pneumatyka (zawierający narzędzia pneumatyczne typu pistolety, młoty itp.), transport i przechowywanie (np. wózki na narzędzia, pasy transportowe), artykuły motoryzacyjne (np. linki holownicze, podnośniki).... więcej »

Dodano 5 maja 2022 04:36

👁 146 (0,25 dziennie)

PNEUMARK Kompresory Szymon Szostak

Sobiekursk 7, Karczew (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo PNEUMARK oferuje produkty i usługi w zakresie sprężonego powietrza. Jako firma rodzinna funkcjonujemy od 1992 roku. Nabyte doświadczenie daje naszym klientom gwarancję jakości naszych usług i proponowanego asortymentu. Specjalizujemy się w remontach kapitalnych i serwisie urządzeń sprężających, Nasz zespół ekspertów wprowadza także niekonwencjonalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Pneumark oferuje duży wybór urządzeń, takich jak: sprężarki śrubowe, tł ...... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2022 12:00

👁 172 (0,28 dziennie)

Kopart

Wygoda 9A, Karczew (mazowieckie)

Doświadczona firma Kopart działa na polskim rynku od 1997 r. Przedsiębiorstwo zajmuje się rozmaitymi robotami ziemnymi. Proponowane są m.in. wykopy o różnej skali (nawet o kubaturze kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych), przygotowywanie terenu pod budowę jak np. równanie czy niwelowanie wzniesień, budowa sieci kanalizacyjnej. Przedsiębiorstwo transportuje także materiały na place budowy. Plusem oferty są niskie ceny.... więcej »

Dodano 24 marca 2021 13:20

👁 267 (0,27 dziennie)

KidsFirst

Widok 4, Karczew (mazowieckie)

Prywatny żłobek działający pod nazwą KidsFirst działa na terenie Karczewa i zapewnia opiekę oraz wsparcie rozwoju dzieci, stosując nowoczesne metody i kreatywne zabawy, m.in. sensoplastykę, logorytmikę czy naukę języka angielskiego metodą Musical Babies. Obiekt został wyposażony w klimatyzowane sale, łazienki zaprojektowane z myślą o najmłodszych oraz własne zaplecze gastronomiczne. Na podwórku z kolei mieści się wyjątkowy ogród sensoryczny z kuchnią błotną, ścianą wodną czy rabatami do własnych ...... więcej »

Dodano 10 lutego 2021 07:57

👁 210 (0,2 dziennie)

Premium Brands Tybura sp.j.

Przyleśna 12, Karczew (mazowieckie)

Jak mieć spokojny umysł? My możemy zaoferować medytacje, która w tym pomoże. Dzięki nam Wasze życie będzie o wiele bardziej komfortowe. Będziecie lepiej spać, będziecie mieć lepsze relacje z innymi ludźmi. Nauczymy wszystkich, którzy nam zaufają, w jaki sposób radzić sobie z zarządzaniem stresem czy jak obniżać niepokój i napięcie. Wybierzcie naszą pomoc i polepszcie swoje życie.... więcej »

Dodano 2 stycznia 2021 06:56

👁 151 (0,14 dziennie)

Premium Brands Tybura sp.j.

Przyleśna 12, Karczew (mazowieckie)

Jak powinno wyglądać profesjonalne, ale i bezpieczne wyciąganie kleszcza? My wiemy jak pomóc osobom, które mają problemy z kleszczem. Oferujemy przyrząd szwedzkiej produkcji, który jest niesamowicie skuteczny. Jest to urządzenie polecane przez lekarzy. Bez problemów można będzie usunąć kleszcza, który przyczepił się do skóry człowieka jak i zwierzęcia. Zapraszamy do kupowania narzędzia do usuwania kleszczy.... więcej »

Dodano 2 stycznia 2021 06:49

👁 202 (0,19 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia