Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

INTENSON S.A.

INTENSON S.A. - sklep ze zdrową żywnością

Całowanie 94G, Karczew (mazowieckie)

INTENSON to sklep oferujący zdrową żywność. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również produkcją ekologicznych suplementów diety. Oferujemy najlepszy i najwyższej jakości kolagen - morski, w witaminą C lub kwasem hialuronowym, który dostępny jest zarówno w tabletkach, jak i w proszku do rozpuszczenia i picia. Oprócz tego oferujemy inne, ważne dla zdrowie organizmu produkty, takie jak: chlorella, spirulina, tapioka, błonnik witalny, białko pszenne, babka jajowata łupiny. Jeśli zależy Ci na s ...... więcej »

Dodano 19 października 2022 10:15

👁 74

EB Detailing Studio

Auto Detailing

Różana 1, Karczew (mazowieckie)

EB Detailing Studio - detailing, któremu warto zaufać

Oferujemy kompleksowe usługi detailingu aut od powłok ceramicznych po impregnacje foteli.
W pracy wykorzystujemy tylko profesjonalne i uznawane w świecie detailingu kosmetyki.
Do każdej usługi przykładamy się nad wymiar starannie bo uśmiech zadowolonego klienta jest najważniejszy.

Nasze motto to rób tak, jakbyś robił dla siebie... więcej »

Dodano 13 sierpnia 2022 20:25

👁 87

Rexxer i Wspólnicy sp. z o.o. sp. k.

Rexxer sp. z o.o. sp. k.

Świętego Tomasza 4, Karczew (mazowieckie)

W sklepie internetowym Rexxer kupisz narzędzia, elektronarzędzia i inne akcesoria ułatwiające pracę w wielu dziedzinach. Asortyment sklepu został podzielony na takie kategorie jak np. pneumatyka (zawierający narzędzia pneumatyczne typu pistolety, młoty itp.), transport i przechowywanie (np. wózki na narzędzia, pasy transportowe), artykuły motoryzacyjne (np. linki holownicze, podnośniki).... więcej »

Dodano 5 maja 2022 06:36

👁 108 (0,34 dziennie)

PNEUMARK Kompresory Szymon Szostak

Sobiekursk 7, Karczew (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo PNEUMARK oferuje produkty i usługi w zakresie sprężonego powietrza. Jako firma rodzinna funkcjonujemy od 1992 roku. Nabyte doświadczenie daje naszym klientom gwarancję jakości naszych usług i proponowanego asortymentu. Specjalizujemy się w remontach kapitalnych i serwisie urządzeń sprężających, Nasz zespół ekspertów wprowadza także niekonwencjonalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Pneumark oferuje duży wybór urządzeń, takich jak: sprężarki śrubowe, tł ...... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2022 14:00

👁 141 (0,41 dziennie)

Kopart

Wygoda 9A, Karczew (mazowieckie)

Doświadczona firma Kopart działa na polskim rynku od 1997 r. Przedsiębiorstwo zajmuje się rozmaitymi robotami ziemnymi. Proponowane są m.in. wykopy o różnej skali (nawet o kubaturze kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych), przygotowywanie terenu pod budowę jak np. równanie czy niwelowanie wzniesień, budowa sieci kanalizacyjnej. Przedsiębiorstwo transportuje także materiały na place budowy. Plusem oferty są niskie ceny.... więcej »

Dodano 24 marca 2021 14:20

👁 238 (0,33 dziennie)

KidsFirst

Widok 4, Karczew (mazowieckie)

Prywatny żłobek działający pod nazwą KidsFirst działa na terenie Karczewa i zapewnia opiekę oraz wsparcie rozwoju dzieci, stosując nowoczesne metody i kreatywne zabawy, m.in. sensoplastykę, logorytmikę czy naukę języka angielskiego metodą Musical Babies. Obiekt został wyposażony w klimatyzowane sale, łazienki zaprojektowane z myślą o najmłodszych oraz własne zaplecze gastronomiczne. Na podwórku z kolei mieści się wyjątkowy ogród sensoryczny z kuchnią błotną, ścianą wodną czy rabatami do własnych ...... więcej »

Dodano 10 lutego 2021 08:57

👁 182 (0,24 dziennie)

Premium Brands Tybura sp.j.

Przyleśna 12, Karczew (mazowieckie)

Jak mieć spokojny umysł? My możemy zaoferować medytacje, która w tym pomoże. Dzięki nam Wasze życie będzie o wiele bardziej komfortowe. Będziecie lepiej spać, będziecie mieć lepsze relacje z innymi ludźmi. Nauczymy wszystkich, którzy nam zaufają, w jaki sposób radzić sobie z zarządzaniem stresem czy jak obniżać niepokój i napięcie. Wybierzcie naszą pomoc i polepszcie swoje życie.... więcej »

Dodano 2 stycznia 2021 07:56

👁 127 (0,16 dziennie)

Premium Brands Tybura sp.j.

Przyleśna 12, Karczew (mazowieckie)

Jak powinno wyglądać profesjonalne, ale i bezpieczne wyciąganie kleszcza? My wiemy jak pomóc osobom, które mają problemy z kleszczem. Oferujemy przyrząd szwedzkiej produkcji, który jest niesamowicie skuteczny. Jest to urządzenie polecane przez lekarzy. Bez problemów można będzie usunąć kleszcza, który przyczepił się do skóry człowieka jak i zwierzęcia. Zapraszamy do kupowania narzędzia do usuwania kleszczy.... więcej »

Dodano 2 stycznia 2021 07:49

👁 175 (0,22 dziennie)

E-FLOOR

Całowanie 111B, Karczew (mazowieckie)

Przygotowaliśmy donice tarasowe o różnych wielkościach i kolorach. Taras to wyjątkowe miejsce, które można dodatkowo ozdobić. Doniczki są wykonane z najlepszych materiałów. Klient, który się na nie zdecyduje będzie bardzo zadowolony. Zapoznajcie się z ofertami. Dopasujcie wielkość doniczek, dopasujcie kolor i zamawiajcie. My bardzo szybko wyślemy zamówione produkty pod wskazany przez Was adres. Zapraszamy.... więcej »

Dodano 28 października 2020 06:56

👁 192 (0,22 dziennie)

HG Robotics

Przemysł

Sobiekursk 30A, Sobiekursk, Karczew (mazowieckie)

HG Robotics to producent specjalizujący się w maszynach przemysłowych. W jego ofercie znajdują się takie sprzęty jak głowica etykietująca, zakrętarka do butelek oraz roboty do paletyzacji. Firma chętnie wdraża innowacyjne rozwiązania i szczególną uwagę zwraca na funkcjonalność projektów. Linia produkcyjna kosmetyków można zostać spersonalizowana i uzupełniona o dodatkowe urządzenia wskazane przez klienta. Fachowcy chętnie służą poradą i mają doświadczenie w branży chemicznej, spożywczej i farmac ...... więcej »

Dodano 2 września 2020 14:53

👁 202 (0,22 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia