Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Pożycz szybko i bezpiecznie w ciągu 48 godzin

Pożycz szybko i bezpiecznie w ciągu 48 godzin

ul. Jana Karskiego 5, Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

Pożycz szybko i bezpiecznie w ciągu 48 godzin

Szanowni Państwo, jestem osobą z rozsądnym majątkiem i dlatego chcę pomagać ludziom, którzy są w tych trudnych finansowo czasach. Czy widzisz las za drzewami? Proszę o kontakt i zobaczę co mogę dla Ciebie zrobić. W przypadku wszystkich wniosków o finansowanie proszę o kontakt pod tym adresem: (robert.wedig90@gmail.com)... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2022 06:22

👁 42

AirInn sp. z o.o.

AirInn sp. z o.o.

Bielawska 14A, Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

Jeżeli Ty również jesteś zainteresowany dołączeniem do grona klientów zadowolonych z usług ekspertów z firmy AirINN, to już dzisiaj odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź, co dla Was przygotowaliśmy. Specjalizujemy się w tworzeniu najlepszych systemów klimatyzacji na terenie Wilanowa, Klarysewa, Zawad, Konstancina-Jeziornej i okolicznych miejscowości. Wejdź na stronę i dowiedz się więcej już dzisiaj!... więcej »

Dodano 8 marca 2022 06:48

👁 76

BUD-RIM Wypożyczalnia

BUD-RIM Development sp. z o.o. BIS sp. k-a sp. j

Warszawska 58A, Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

Wypożyczalnia Bud-Rim oferuje sprzęt wysokiej jakości, który sprawdzi się w nawet najbardziej trudnych warunkach. W ich ofercie znajdują się m.in. agregaty malarskie i prądotwórcze, betoniarki i mieszadła. Osoby pracujące w ogrodnictwie mogą wynająć glebogryzarki, piły, pompy. Dla fachowców działających w przemyśle mają np. rusztowania, zamiatarki, wciągarki budowlane. Oprócz tego prowadzą sklep z odzieżą ochronną, narzędziami, sprzętem ogrodowym.... więcej »

Dodano 18 stycznia 2022 08:16

👁 119 (0,37 dziennie)

Twój Detoks

Safran Bay sp. z o.o.

Rycerska 33, Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

Ośrodek terapii i leczenia uzależnień Twój Detoks w Warszawie to wyjątkowe miejsce, w którym możesz przejść odtruwanie poalkoholowe pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Odwiedź nas już dzisiaj i przekonaj się osobiście, jak wiele możemy zrobić dla Twojego zdrowia! Więcej szczegółów przeczytasz na naszej stronie internetowej twoj-detoks.pl.... więcej »

Dodano 14 października 2021 06:48

👁 100 (0,24 dziennie)

Uzdrowisko Konstancin - Zdrój

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S.A.

Sue Ryder 1, Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

Uzdrowisko Konstancin, to kompleks wyspecjalizowanych obiektów tworzony przez m.in. Hotel Eva Park Life & SPA, Centrum Terapii Narządu Ruchu BIAŁY DOM, Hotel Konstancja, Restauracja Konstancja oraz Szpital Rehabilitacji Kardiologicznej i Szpital Rehabilitacji Neurologicznej. Zlokalizowane tuż nieopodal Tężni Solankowej i urokliwego parku tworzą specjalistyczny zespół obiektów świadczących najwyższej jakości usługi.... więcej »

Dodano 20 września 2021 13:45

👁 120 (0,27 dziennie)

Best4Cars

Best4Cars Tomasz Dokowicz

Warszawska 95, Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

Na stronie internetowej firmy BEST4CARS możesz dowiedzieć się, w jaki sposób pomożemy Ci w przygotowaniu Twojego samochodu do sprzedaży. Świadczymy profesjonalne usługi w dziedzinie polerowania lakieru, renowacji tapicerki skórzanej, usuwania wgnieceń z karoserii i nie tylko. Jeżeli szukasz specjalistów w okolicach Piaseczna lub Warszawy, to koniecznie musisz postawić na naszą ofertę! Więcej szczegółów przeczytasz na naszej stronie.... więcej »

Dodano 19 września 2021 08:32

👁 144 (0,32 dziennie)

„Bielawa” Lecznica weterynaryjna

Lipowa 1D, Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

Lecznica weterynaryjna „Bielawa” mieści się w Konstancinie-Jeziornie w województwie mazowieckim. Poradnia funkcjonuje od przeszło 20 lat, zapewniając opiekę weterynaryjną zwierzętom domowym. Świadczy kompleksowe usługi z zakresu interny, kardiologii, stomatologii, chirurgii, dermatologii, neurologii czy ortopedii. Oferuje także pełen pakiet badań laboratoryjnych oraz diagnostycznych takich jak USG lub RTG. Co więcej, można tu nabyć specjalistyczną karmę dla zwierząt o specjalnych wymaganiach lub ...... więcej »

Dodano 19 sierpnia 2021 14:15

👁 120 (0,25 dziennie)

AP Media Iwona Ferszter

Łąkowa 38, Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

Littleacademy.pl to strona renomowanego przedszkola anglojęzycznego. Jeżeli chcesz, żeby Twoje dziecko najlepiej nauczyło się języka angielskiego, sprawdź ofertę przedszkola, Warszawa na https://littleacademy.pl/. Przedszkole littleacademy.pl to 4 letni program efektywnego nauczania języka angielskiego. Przedszkole anglojęzyczne, Warszawa, wdraża Learning Time with Timmy w oparciu o wytyczne British Council. To światowy poziom nauczania i bezpłatna adaptacja. Przedszkole anglojęzyczne, Warszawa, ...... więcej »

Dodano 28 maja 2021 16:34

👁 104 (0,19 dziennie)

Tapo-Craft

Pracownia Tapicerska Piotr Górajczyk

Mirkowska 45, Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

Tworzymy meble i nie tylko, realizujemy nowe projekty jak również poświęcamy czas na renowacje starych i zniszczonych mebli.

Sprostamy dużym jak i małym wyzwaniom.

Realizujemy zlecenia na podstawie zdjęć, rysunków, projektów, z pomocą architekta, lub państwa własnych pomysłów.

Z naszą wiedzą i doświadczeniem oraz państwa pomysłem dobierzemy odpowiednią tkaninę, skórę, tworząc meble dopasowane do państwa potrzeb i oczekiwań..

Wyrabiamy na zamówienie:
Sofy, Fotele, ... więcej »

Dodano 15 kwietnia 2021 15:20

👁 119 (0,2 dziennie)

GROEN KONSTANCIN

ul. Warszawska, Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

Groen Konstancin to oryginalna kraina szczęścia dla tych, jacy poszukują własnego domu w świetnej okolicy, blisko miasta, jednakże na tyle daleko, by być blisko przyrody, a w tym wypadku nawet blisko ogrodu botanicznego. Tak w najogromniejszym skrócie można określić Groen, czyli osiedle domków jednorodzinnych w Konstancinie, jakie czeka na Państwa z propozycją realizacji inwestycji deweloperskiej na współczesne domy. Jeśli poszukiwali Państwo znakomitego miejsca do życia, Groen to właściwy adres ...... więcej »

Dodano 4 lutego 2021 09:49

👁 202 (0,3 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia