Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Przedsiębiorstwo Handlowo usługowe TOM Tomasz Zieliński

Huta 30, Huta, Lipsko (mazowieckie)

Wypoczynek w Bałtowie oferuje Magiczny Zakątek. Panuje tam rodzinna atmosfera, a cały kompleks domów letniskowych położony jest niedaleko znanego skansenu Jura Park. To idealna atrakcja dla najmłodszych. Na terenie Magicznego Zakątka znajduje się także mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi – plac zabaw czy boisko do gier sportowych. O zmroku zaś właściciele pensjonatu zapraszają na wieczory przy ognisku. Cały obiekt jest ogrodzony i monitorowany, co daje poczucie bezpieczeństwa turystom.... więcej »

Dodano 25 listopada 2021 11:56

👁 167 (0,18 dziennie)

Pro-Medic Wudarczyk Mateusz

Iłżecka 54, Lipsko (mazowieckie)

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się edukacją w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa. Mamy za sobą dziesiątki spotkań z klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami, które odwdzięczyły się pochlebnymi rekomendacjami. Dziś nie starczy przebyć szkolenia organizowane przez Pro-Medic Wudarczyk Mateusz, należy wciąż pragnąć się nauczyć pewnych zachowań, jakie zdołają komuś ochronić zdrowie. To wszak tak mało od nas potrzebuje wysiłku, a tyle możemy darować od siebie. W ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2020 07:46

👁 197 (0,15 dziennie)

KasiaRaw

Sklep internetowy

Budzyń 63, Budzyń 63, Lipsko (mazowieckie)

Kasiaraw.pl to sklep internetowy oferujący sprzedaż olejków eterycznych w różnych zapachach. Sklep zapewnia szybką wysyłkę, pomoc w doborze poprawnych olejków eterycznych oraz aparatów do aromaterapii. Asortyment sklepu jest dość bogaty, odszukamy w nim olejki eteryczne z trawy cytrynowej, czerwonej pomarańczy czy mięty. Olejki są idealne na przeróżne okazje i dolegliwości. W zależności od wybranej okazji dostępne są olejki do medytacji, relaksu, odpoczynku oraz na takie dokuczliwości jak ból gł ...... więcej »

Dodano 5 listopada 2020 12:20

👁 250 (0,19 dziennie)