Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Pielęgnacja Drzew Piotr Kamiński

Osiedle Sikorskiego 9D/4, Mordy (mazowieckie)

Wejdź na stronę firmy Pielęgnacja Drzew, jeżeli jesteś poszukujesz specjalistów od chirurgii i wycinki drzew. Firma działa na rynku od ponad 30 lat i przywróciła do życia tysiące drzew. Warto zaufać specjalistom, którzy dzięki swojemu doświadczeniu mogą świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Pielęgnacja Drzew zaprasza do kontaktu zarówno klientów prywatnych jak i firmy oraz instytucje.... więcej »

Dodano 7 stycznia 2022 05:40

👁 176 (0,2 dziennie)

ACTIVE

Magnolii 16, Mordy (mazowieckie)

Sklep pokonaj-bariery.pl swoją ofertę kieruje do rodzin osób niepełnosprawnych, które chcą ułatwić im poruszanie się w domu. Jednak dostępne tutaj produkty sprawdzą się też w budynkach użyteczności publicznej. Oferta skupia w sobie między innymi bardzo różne windy i platformy dla osób niepełnosprawnych. Poza tym to najróżniejsze platformy schodowe i schodołazy. Znajdziesz tutaj także wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne i sprzęt pomocniczy.... więcej »

Dodano 6 stycznia 2021 06:08

👁 223 (0,18 dziennie)

ACTIVE

Magnolii 16, Mordy (mazowieckie)

E-schodolazy to profesjonalna firma zajmująca się dystrybucją sprzętu przeznaczonego dla osób o ograniczonej możliwości ruchu - są to schodołazy gąsienicowe czy kroczące. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu lub zakup schodołazów używanych. Wszystkie urządzenia są funkcjonalne, nowoczesne i w pełni bezpieczne, posiadając niezbędne certyfikaty i atesty jakości. Pracownicy oferują fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu.... więcej »

Dodano 1 stycznia 2021 06:33

👁 223 (0,18 dziennie)

Golenie.com.pl

Golenie.com.pl - sklep internetowy z artykułami do golenia

Krzymosze 40c, Mordy (mazowieckie)

Decydując się na zakupy z firmą Golenie możesz wiele zyskać. Dzieje się tak, ponieważ oferowane przez nią produkty dedykowane do golenia i depilacji pochodzą od sprawdzonych dostawców, którzy stawiają na jakość wykonania. Ponadto, są one starannie wyselekcjonowane, dzięki czemu możesz być pewien każdego kupowanego artykułu – nie będzie on dla Ciebie rozczarowaniem! Przekonaj się o tym na własnej skórze, a nie pożałujesz.

Pracownia Informatyki Tomasz Pura
ul. Krzymosze 40c
08-140 Mordy
tel:+4 ...... więcej »

Dodano 30 października 2020 17:17

👁 256 (0,19 dziennie)

Szkółkarstwo Ozdobne Grzegorz Uliński

Szkółkarstwo Ozdobne

Ukośna 5, Mordy (mazowieckie)

Szkółka Ulińscy to jedna z największych w Polsce szkółek roślin ozdobnych. Na powierzchni przeszło 55 hektarów uprawia rośliny takie jak krzewy liściaste i iglaste, drzewa liściaste, w tym drzewa alejowe, byliny, pnącza, rośliny owocowe czy trawy ozdobne. Szkółka Ulińscy to rośliny najlepszej jakości, zawsze w przystępnych cenach.... więcej »

Dodano 13 lutego 2019 12:42

👁 928 (0,47 dziennie)