Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Ośrodek Luxury Camp

Główna 32, Grabce Towarzystwo, Mszczonów (mazowieckie)

W Luxury Camp znajdą Państwo całoroczne klimatyzowane domki w pełni wyposażone. Wszystkim miłośnikom wodnych uciech, którzy chcą odwiedzić Suntago Park of Poland we Wręczy, gwarantujemy domki z salonem oraz aneksem kuchennym. Znajdziecie w nich lodówkę, płytę kuchenną, a także rozkładaną sofę i telewizor. Polecamy sprzęt do grillowania oraz basen z podgrzewaną wodą. Udostępniamy też darmowy parking dla gości i wypożyczalnię rowerów. Można do nas przyjechać ze zwierzętami domowymi, a na miejscu j ...... więcej »

Dodano 23 kwietnia 2023 15:26

👁 37

HOPI PL Sp. z o.o.

Magazynowa 4, Mszczonów (mazowieckie)

eHopi to firma specjalizująca się w magazynowaniu oraz konfekcjonowaniu dla przedsiębiorstw. Marka prężnie działa w Warszawie, Łodzi, a także w innych miastach. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników zapewnia kompleksową obsługę, fachowe doradztwo, a także pełen profesjonalizm. Nie czekaj i sprawdź sam już dzisiaj, co jeszcze eHopi ma do zaproponowania!... więcej »

Dodano 7 marca 2023 05:09

👁 31

„EmiMors” Grzegorz Hotkowski

Jana Kilińskiego 6/2, Mszczonów (mazowieckie)

Na stronie emimors znajduje się szeroki wybór produktów przeznaczonych dla katolików. Zakupić tam można Biblię, krzyże i wiele innych. W ofercie znajdują się również książki dla najmłodszych, które w bardziej przystępny dla dziecka sposób opisują przypowieści biblijne.
Firma oferuje również program lojalnościowy, w którym zebrane za zakupy punkty można wymienić na rabat.... więcej »

Dodano 9 stycznia 2023 09:49

👁 35

Logicor magazyn Mszczonów

ul. Wiejska 2, Mszczonów (mazowieckie)

Nieraz poszukiwane są magazyny, które zapewniają okoliczności niezbędne do gromadzenia produktów wymagających obniżonych temperatur lub substancji uznawanych za niebezpieczne, na przykład chemikaliów). Magazyn musi być bezwzględnie bezpiecznym miejscem mającym m. in. wymagane ubezpieczenia przeciwpożarowe. Bo są to dosyć kosztowne nieruchomości, coraz bardziej atrakcyjne stają się tzw. Wynajem magazynu Mszczonów To inwestycja opłacalna i z punktu widzenia inwestorów, oraz dzierżawców.... więcej »

Dodano 18 maja 2022 11:04

👁 101 (0,2 dziennie)

FM Logistic

Logistyka dla e‑commerce

Tarczyńska 111 A, Mszczonów (mazowieckie)

FM Logistic świadczy najwyższą jakość usług logistycznych. Precyzja planowania, a także indywidualnie przygotowywane rozwiązania, zapewniają najlepsze spełnianie potrzeb i oczekiwań klientów. Przedsiębiorstwo ma w ofercie:

-logistykę dla e-commerce,
-co-packing i co-manufacturing,
-logistykę kontraktową,
-transport krajowy i międzynarodowy.

Dzięki rozbudowanej sieci operacyjnej, FM Logistic może zająć się kompleksową obsługą logistyczną. Dba o jak największą wydajność ... więcej »

Dodano 28 czerwca 2021 09:14

👁 252 (0,31 dziennie)

Makroklima Michał Marciniak

Makroklima

Barcińska 19/1, Mszczonów (mazowieckie)

Klimatyzacja w domu lub biurze, to niewątpliwie wspaniałe urządzenie, które znacznie poprawia jakość naszego życia. Jeżeli planujecie państwo montaż klimatyzacji i szukacie doświadczonej firmy, która zadba o montaż, serwis oraz pomoże w doborze odpowiedniej jednostki wewnętrznej i zewnętrznej – to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.... więcej »

Dodano 24 maja 2021 14:10

👁 199 (0,23 dziennie)

FLASER sp. z o.o

Czyszczenie laserem

Kuranów 12, Radziejowice, Mszczonów (mazowieckie)

FLASER sp. z o.o. jest firmą, która zajmuje się produkcją laserów przeznaczonych do bezdotykowego usuwania powłok za pomocą ablacji oraz oferującą usługę czyszczenia wszelkiego rodzaju materiałów. Nasza oferta obejmuje niezliczone obszary procesów aplikacyjnych w wielu branżach, w tym w branży motoryzacyjnej, elektronicznej, konserwacji zabytków, przemyśle ciężkim i wielu innych.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak też do osób indywidualnych.
Wszędzie, gdzi... więcej »

Dodano 1 maja 2020 16:01

👁 336 (0,27 dziennie)

Stop ASF

Miejscowość Cząstków Mazowiecki 89, Mszczonów (mazowieckie)

STOP ASF to producent pakietów bioasekuracyjnych, które skutecznie pozwalają zapobiegać oraz zwalczać występowania wirusa ASF. Pojawia się on pod wpływem kontaktu z dzikami lub miejscami, w których one przebywały. Szczególnie narażone na jego działanie są myśliwi oraz leśnicy. Zapobiegaj ASF, zdobądź pakiet bioasekuracyjny i uwolnij się od choroby, która staje się coraz powszechniejsza!... więcej »

Dodano 24 lutego 2020 10:24

👁 214 (0,16 dziennie)

HELUKABEL Polska

Producent Kabli

Krze Duże, Radziejowice, Mszczonów (mazowieckie)

Jesteśmy renomowanym producentem i dystrybutorem kabli, przewodów oraz osprzętu kablowego. Nasza oferta jest bardzo szeroka i kompleksowa. Posiadamy w asortymencie kable, przewody i osprzęt kablowy do zastosowania w wielu branżach. W naszej ofercie dostępne są między innymi kable:

do transmisji danych,
do przesyłu danych,
telekomunikacyjne,
światłowodowe,
sterownicze,
energetyczne,
bezhalogenowe,
płaskie,
spiralne,
gumowe.
Naszym klientom gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie wy... więcej »

Dodano 2 października 2019 06:54

👁 739 (0,51 dziennie)

JOMA Usługi Porządkowe Maciej Walczak

Profesjonalne usługi porządkowe - JOMA Warszawa

Główna, Radziejowice, Mszczonów (mazowieckie)

Nasza firma zajmuje się całościowymi pracami związanymi ze sprzątaniem i obejmującymi utrzymanie porządku na obszarach zewnętrznych oraz w biurach dla klientów prywatnych i firmowych.

Zakres usług naszej firmy to przede wszystkim:

- sprzątanie biur, pomieszczeń sanitarnych
- sprzątanie przestrzeni magazynowych i handlowych
- sprzątanie osiedli mieszkaniowych
- sprzątanie domów i mieszkań
- sprzątanie po remontach
- pielęgnacja terenów zewnętrznych
- bezpieczne usuwan... więcej »

Dodano 9 lipca 2015 12:51

👁 1345 (0,45 dziennie)