Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Klinika Biały Kamień

Wczasowa 8, Nowe Miasto nad Pilicą (mazowieckie)

“Dbaj o siebie” – to motto przyświeca naszym działaniom w obszarach zarówno zdrowia, jak i urody. Znajdziecie u nas Państwo bogatą ofertę diagnostyczno-leczniczą w dziedzinie medycyny klinicznej, medycyny estetycznej i kosmetologii.... więcej »

Dodano 22 czerwca 2023 11:55

👁 43

Instalatorstwo Sanitarne i Ogrzewania Paweł Iwanicki

Tomaszowska 1A, Nowe Miasto nad Pilicą (mazowieckie)

Paweł Iwanicki Instalatorstwo Sanitarne to mocna i doświadczona korporacja absorbująca się całościowymi usługami instalatorskimi. Nasze doświadczenie, profesjonalizm i pasja powodują, że jesteśmy liderem w branży. Specjalizujemy się w instalatorstwie sanitarnym oraz ogrzewaniu, dostarczając wysokiej jakości rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz korporacji. Nasza oferta obejmuje duży zakres usług, w tym instalacje wodno-kanalizacyjne, centralne ogrzewanie, montaż kotłów, instalacje solarne ...... więcej »

Dodano 14 czerwca 2023 04:33

👁 79

PATRIA NOSTRA Piotr Puciński

Polna 2, Nowe Miasto nad Pilicą (mazowieckie)

W sklepie online Patria Nostra codziennie możesz skorzystać z wielu okazyjnych cen i atrakcyjnych promocji. Naszą specjalnością jest sprzedaż odzieży patriotycznej. Kupisz tu damskie i męskie bluzy, koszulki, czapki, szaliki, smyczki oraz wiele pozostałych. W naszym asortymencie możesz również znaleźć vlepki patriotyczne, gadżety reklamowe w wyłącznie atrakcyjnych cenach.... więcej »

Dodano 3 stycznia 2022 06:00

👁 185 (0,21 dziennie)

Kamion Krzysztof Srebrzyński

Kamion Kominki

Warszawska 49, Nowe Miasto nad Pilicą (mazowieckie)

Kamion to doświadczenie przeszło dwudziestu lat pracy z klientami. Domena naszej firmy to budowa kominków. Tworzymy je w najlepiej wyposażonej pracowni kamienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy gotowi na stawiane przed nami przez zamawiających wyzwania. Zapewniamy atrakcyjne ceny, a także możliwość negocjacji w wypadku większych zamówień. Wykonamy też chociażby kratki kominkowe, blaty oraz elewacje kamienne.... więcej »

Dodano 29 marca 2018 09:34

👁 1073 (0,47 dziennie)

Kamion

Kamion - Spływy kajakowe

Warszawska 49, Nowe Miasto nad Pilicą (mazowieckie)

Jeśli interesują was wyczynowe spływy kajakowe nad rzeką Pilica w korzystnej cenie to niezwłocznie skomunikujcie się z nami i skorzystajcie z naszych usług. Podstawowym profilem działalności naszej firmy w głównej mierze wynajem kajaków. Jeżeli macie zamiar kreatywnie spędzić wolny czas i poobcować z przyrodą to nasza oferta jest tym czego szukacie. Wszystkie posiadane przez nas kajaki są nowe oraz bardzo bezpieczne. Gwarantujemy profesjonalny przywóz kajaków na miejsce wodowania i odbiór osprzę ...... więcej »

Dodano 27 lutego 2017 16:24

👁 789 (0,3 dziennie)