Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Frezy do drewna

SEMPER A70

Okunin 138A, Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

Sklep z frezami do drewna dedykowany jest wszystkim tym, którzy potrzebują narzędzi do obróbki drewna.
Sprzedajemy narzędzia do fabryk mebli, zakładów stolarskich, stolarzy i hobbystów zafascynowanych frezowaniem w drewnie.
W naszym sklepie znajdziesz frezy trzpieniowe proste, profilowe, zestawy frezów, wiertła przelotowe i nieprzelotowe, wiertła puszkowe. Dla właścicieli obrabiarek CNC pracujących w technologii nesting proponujemy frezy DIA do nestingu, planowania jak również świadczymy serwi ...... więcej »

Dodano 4 września 2022 05:35

👁 55

Agencja interaktywna

KrysGraf

Spełnionych Marzeń 17B, Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

KrysGraf to rzetelna agencja marketingowa, w jakiej pracują specjaliści, jacy będą zajmować się wzorcowo takimi zadaniami jak projektowanie witryn internetowych jakie generują ruch, czy utworzenie reklamowych elementów graficznych. Specjaliści, jacy tutaj są zatrudnieni do swojej pracy podchodzą z pełnym poziomem zaangażowania, czyli zleceniodawcy od razu mają przekonanie, że są w doskonałych rękach. O ile wobec tego kogoś interesuje tworzenie stron www na najwyższym poziomie, to musi się kierow ...... więcej »

Dodano 11 lipca 2022 10:40
Aktualizacja 11 lipca 2022 10:42

👁 86

Gravit-Renowacja

ul. Sempołowskiej 17/9, Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

Oferta naszej firmy Gravit-Renowacja obejmuje sprzedaż, montaż oraz renowację kamienia naturalnego. Świadczymy swoje usługi od ponad dwudziestu lat dla klientów w Warszawie, Polsce oraz na terenie całej Europy. Posiadamy własny zakład kamieniarski, dzięki czemu możemy zagwarantować szybki termin realizacji zlecenia oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Prowadzimy także stałą sprzedaż granitu, marmuru, piaskowca, konglomeratu, trawertynu, bazaltu czy onyksu. Ponadto oferujemy usługi czyszczen ...... więcej »

Dodano 9 maja 2022 23:43

👁 98

Biuro Turystyczne

Biuro Turystyki Aktywnej ZLOT

Łomna, ul. Jana Kochanowskiego 186, Łomna, Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

SerwisWakacyjny.com został utworzony przez działające od 15 października 1995 roku Biuro Turystyki Aktywnej ZLOT. Portal turystyczny SerwisWakacyjny.com zaistniał w sieci jesienią 2002 roku, a jego przeznaczeniem była przede wszystkim prezentacja ofert wyjazdów na kolonie i obozy. Od samego początku ważne dla nas było umożliwienie odwiedzającym, dokonywania szybkiej i bezproblemowej rezerwacji online wybranej oferty. Priorytetem jednak był rzetelny przekaz informacji, bezpośredni - telefoniczny ...... więcej »

Dodano 7 marca 2022 11:52

👁 105 (0,38 dziennie)

Dom Seniora Anna

ul. Smulska 32B, Załuski, Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

Dom seniora Anna Warszawa - miejsce, gdzie eksperci zajmują się tymi, jacy niegdyś zaprzątali się nami. Misją wszystkich tworzących Dom opieki Anna to niesienie pomocy osobom starszym, które wymagają nie tylko obecności pielęgniarek czy lekarzy, niemniej jednak także kontaktu z równolatkami i nadzoru nad rehabilitacją lub rozwojem. Jeśli wypatrują Państwo miejsca dla swoich bliskich, z przygotowanym zapleczem, fachową kadrą i gotowego do natychmiastowego przyjęcia dodatkowych lokatorów - uprzejm ...... więcej »

Dodano 11 grudnia 2021 15:01

👁 73

Bodetko Ia Laboratories Sp. z o.o. Sp.k.

Magistracka 4, Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

Bodetko Lash to sklep internetowy prowadzony przez przedsiębiorstwo Bodetko la Laboratories Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim. W jego asortymencie znaleźć można profesjonalne artykuły związane z pielęgnacją oraz stylizacją rzęs. Dostępne są niezwykle skuteczne odżywki, które przyczyniają się do przyspieszonego wzrostu rzęs, a także zwiększenia ich gęstości oraz poprawienia wyglądu. Serum sprzedawane jest w wydajnym opakowaniu, które wystarcza na okres 6-8 miesięcy używania. ...... więcej »

Dodano 23 listopada 2021 13:42

👁 85

Sprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskich

HAFTEX SP. Z O.O.

Ul. Polna 1, Krubin, Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

HAFTEX SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskich. Powstała w 2017 roku. Forma prawna firmy HAFTEX SP Z O O to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada numer NIP 8393195245, numer REGON 367273699 i KRS 0000677651, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Polna 1 05-124 Krubin, województwo MAZOWIECKIE. Z firmą HAFTEX SP Z O O ...... więcej »

Dodano 18 listopada 2021 09:52

👁 78

FLAVORS COUNTY MICHAŁ BUDNIK

Warszawska 93, Czosnów, Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

Chcesz poznać przepisy Braci Budnik? Nic prostszego! Chętnie dzielimy się z wami zarówno wiedzą zdobytą w najlepszych restauracjach, jak i autorskimi przepisami. Pozwalamy wam odkryć nie tylko wołowinę jakiej nie znacie, ale także inne mięsa i składniki w niecodziennych aranżacjach. Bracia Budnik to jednak nie tylko mięso – pomożemy ci stworzyć dania kuchni wegetariańskiej, a także specjały z całego świata, tradycyjne polskie specjały i wiele więcej – bez wychodzenia z domu poczujesz się jak w r ...... więcej »

Dodano 14 lipca 2021 16:24

👁 96

PANEL SYSTEM GROUP

Majowa 18, Łomna, Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

Panel System Group to producent i dystrybutor profesjonalnych ogrodzeń panelowych. Wśród asortymentu są zarówno panele ażurowe, jak i pełne i półpełne. Dodatkowo klienci mogą się wyposażyć w furtki, bramy jedno- i dwuskrzydłowe, nadstawki, podpory, stopy PCV i betonowe i inne akcesoria montażowe. W ofercie sklepu znajdują się także zapory drogowe, barierki lekkie eventowe i ciężkie przeciwtłumowe. Osobny dział stanowią budki wartownicze i pawilony handlowo-biurowe, wyposażone w ogrzewanie i węze ...... więcej »

Dodano 5 lipca 2021 10:48

👁 114 (0,22 dziennie)

FHU TROMIX

Targowa 9H, Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

Firma TROMIX zajmuje się sprzedażą, dzierżawą oraz leasingiem urządzeń biurowych. Jej siedziba znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim. Oferuje duży wybór artykułów marki Konica Minolta - są to zarówno nowe, jak i poleasingowe kserokopiarki w wersji czarno-białej albo kolorowej. Wykwalifikowani eksperci zapewnią ocenę stanu urządzenia, wymienią materiały eksploatacyjne lub części, a także wyregulują kserokopiarkę, zainstalują oprogramowanie oraz szybko usuną ewentualną awarię. Oprócz tego firma ...... więcej »

Dodano 30 czerwca 2021 11:52

👁 147 (0,28 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia