Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Kancelaria Adwokacka Kamil Wasilewski

Adwokat

KOLEJOWA 36/23, Plewiska, Płock (mazowieckie)

Być może już znamy się z widzenia. Od 2014 roku prowadzę swoją kancelarię w podpoznańskich Plewiskach. Jestem “adwokatem pierwszego kontaktu” osób, które mieszkają i prowadzą swoje firmy w okolicach mojego biura, ale też wszystkich innych, którym zależy na stałej opiece prawnej zaufanej osoby. Chętnie zostanę również “Twoim prawnikiem”.... więcej »

Dodano 18 września 2023 12:41

👁 13

Mastervent Sp. z o.o.

Długa 51, Płock (mazowieckie)

Mastervent Sp. z o.o. to niekwestionowany lider w branży wentylacyjnej, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań przemysłowych. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej gamie produktów, obejmującej węże przemysłowe, wentylatory, odciągi, akcesoria wentylacyjne oraz odpylacze przemysłowe.

Nasza pasja do innowacji i nieustanne dążenie do doskonałości sprawiają, że nasze produkty są nie tylko skuteczne, ale również wyjątkowo wydajne, co przekłada się n ...... więcej »

Dodano 2 sierpnia 2023 14:14

👁 22

Akumulatory Specpart Płock

Chopina 1, Płock (mazowieckie)

Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż wysokiej jakości akumulatorów. W naszej sieci sklepów na terenie całej Polski oferujemy akumulatory do szerokiej gamy pojazdów: samochodów i pojazdów ciężarowych, motocykli oraz skuterów, ciągników i maszyn rolniczych. Dodatkowo oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponadto wśród asortymentu klienci mogą znaleźć oleje oraz prostowniki.... więcej »

Dodano 31 lipca 2023 11:10

👁 5

Smile Up Stomatologia

Al. Armii Krajowej 32, Płock (mazowieckie)

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego mieszczącego się przy alei Armii Krajowej 32 w Płocku, gdzie codziennie dokładamy wszelkich starań, by nasi Pacjenci otrzymywali opiekę stomatologiczną na jak najwyższym poziomie. Dbanie o zdrowie oraz edukowanie innych, jak to robić jest naszą największą pasją.

Wykorzystanie naszej wiedzy i umiejętności pozwala nam na tworzenie zdrowych, harmonijnych oraz trwałych uśmiechów. Dzięki temu nasi Pacjenci zyskują pewność siebie oraz zdrowi ...... więcej »

Dodano 30 czerwca 2023 13:55

👁 17

Trans-Kop S.C.

Firma Budowlana

Nowa Biała 15a, Nowa Biała, Płock (mazowieckie)

Zajmujemy się wykonawstwem prac na potrzeby robót inwestycyjnych i remontowych. Specjalizujemy się w robotach ogólnobudowlanych – wyburzeniowych, ziemnych, drogowych oraz transportowych. Wykonujemy usługi dla firm, instytucji i osób prywatnych.... więcej »

Dodano 30 czerwca 2023 07:30

👁 12

Master Interior

Al. Jana Pawła II 20a, Słupno, Płock (mazowieckie)

Chcesz wyremontować swój balkon? Czy słyszałeś zatem o tarasach wentylowanych? Tarasy wentylowane cieszą się w ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem ze względu na swoją funkcjonalność i wytrzymałość. System wentylowany sprawia, iż woda nie gromadzi się w posadzce ale swobodnie spływa z płyt tarasowych, co niewątpliwie wpływa na funkcjonowanie takiej płytki. Dużym atutem tarasu wentylowanego jest również fakt, iż mamy możliwość kontroli i ingerencji w to wszystko, co dzieje się pod pły ...... więcej »

Dodano 6 czerwca 2023 12:32

👁 16

Modular System

Bielska 19, Ogorzelice, Płock (mazowieckie)

Poszukujesz optymalnych rozwiązań systemów kontenerowych?

Oferujemy przestrzenie modułowe, zapewniające funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo. Dostarczamy rozwiązania systemowe stosowane przez renomowane wypożyczalnie na terenie całej Europy.... więcej »

Dodano 17 maja 2023 12:56

👁 32

Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu, terapii uzależnień - Empatia

Maszewo 14A, Brwilno, Płock (mazowieckie)

Alkoholizm jest problemem, który niszczy nie tylko osobę, której bezpośrednio dotyka, ale pośrednio całe jej otoczenie. Nasz ośrodek terapii uzależnień to miejsce, w którym możesz znów odzyskać radość z życia bez alkoholu, poczuć że są inni ludzie, którzy mają podobny problem i wspólnie przejść przez długi i męczący proces terapii. Współpracujemy jedynie z doskonale przygotowanymi do zawodu terapeutami, dzięki czemu na pewno proces wychodzenia z uzależnienia będzie skuteczny. Zgłoś się do nas i ...... więcej »

Dodano 4 października 2022 08:05

👁 94

Fundacja Panaceum

Tadeusza Garleja 3, Płock (mazowieckie)

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Oaza tworzy zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w renomowanych placówkach medycznych i rehabilitacyjnych. Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Oaza powstało z myślą o osobach potrzebujących profesjonalnej i skutecznej rehabilitacji i opieki. Sklep medyczny w Płocku Oaza oferuje szereg profesjonalnych usług dla dzieci, młodzieży oraz osób starszych poprzez udzielanie świadczeń medycznych, rehabilitacyjnych i opiekuńczych służąc ...... więcej »

Dodano 7 lutego 2022 16:55

👁 214 (0,36 dziennie)

Gabinet Stomatologiczny Bożena Wojtczak

gabinet stomatologiczny

Królewiecka 25/7, Płock (mazowieckie)

Gabinet Stomatologiczny Bożena Wojtczak jest miejscem, w którym troszczymy się o Twoją jamę ustną. Oferujemy zróżnicowaną ofertę usług, które gwarantują sprawność, pielęgnację i zjawiskową biel Twojego uzębienia. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie rozwiązać każde problemy czy dolegliwości. Codziennie goszczą u nas pełni zaufania pacjenci, zarówno dorośli jak i dzieci. Gwarantujemy dogłębną diagnozę, rzetelne kuracje, a także ochronę. Specjalizujemy się w ortodoncji, stomatologii este ...... więcej »

Dodano 21 grudnia 2021 14:05

👁 132 (0,2 dziennie)

Strona 1 z 7

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia