Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu, terapii uzależnień - Empatia

Maszewo 14A, Brwilno, Płock (mazowieckie)

Alkoholizm jest problemem, który niszczy nie tylko osobę, której bezpośrednio dotyka, ale pośrednio całe jej otoczenie. Nasz ośrodek terapii uzależnień to miejsce, w którym możesz znów odzyskać radość z życia bez alkoholu, poczuć że są inni ludzie, którzy mają podobny problem i wspólnie przejść przez długi i męczący proces terapii. Współpracujemy jedynie z doskonale przygotowanymi do zawodu terapeutami, dzięki czemu na pewno proces wychodzenia z uzależnienia będzie skuteczny. Zgłoś się do nas i ...... więcej »

Dodano 4 października 2022 10:05

👁 61

Fundacja Panaceum

Tadeusza Garleja 3, Płock (mazowieckie)

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Oaza tworzy zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w renomowanych placówkach medycznych i rehabilitacyjnych. Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Oaza powstało z myślą o osobach potrzebujących profesjonalnej i skutecznej rehabilitacji i opieki. Sklep medyczny w Płocku Oaza oferuje szereg profesjonalnych usług dla dzieci, młodzieży oraz osób starszych poprzez udzielanie świadczeń medycznych, rehabilitacyjnych i opiekuńczych służąc ...... więcej »

Dodano 7 lutego 2022 17:55

👁 194 (0,47 dziennie)

Gabinet Stomatologiczny Bożena Wojtczak

gabinet stomatologiczny

Królewiecka 25/7, Płock (mazowieckie)

Gabinet Stomatologiczny Bożena Wojtczak jest miejscem, w którym troszczymy się o Twoją jamę ustną. Oferujemy zróżnicowaną ofertę usług, które gwarantują sprawność, pielęgnację i zjawiskową biel Twojego uzębienia. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie rozwiązać każde problemy czy dolegliwości. Codziennie goszczą u nas pełni zaufania pacjenci, zarówno dorośli jak i dzieci. Gwarantujemy dogłębną diagnozę, rzetelne kuracje, a także ochronę. Specjalizujemy się w ortodoncji, stomatologii este ...... więcej »

Dodano 21 grudnia 2021 15:05

👁 109 (0,24 dziennie)

PYŚ-TRANS

Radzanowo-Dębniki 31, Radzanowo, Płock (mazowieckie)

Pyś-Trans - firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem (stworzona w 1999 roku), pomagająca konsumentom w czyszczeniu szamb, separatorów oraz oferująca usługi z obrębu transportu asenizacyjnego. Obszerne doświadczenie, fachowcy, dostępność do najświeższych sprzętów i oferowanie usług przewozu na terenie całej Polski - jeżeli wypatrują Państwo fachowców od transportu tego rodzaju, Pyś-Trans to wyśmienity adres, pod który warto się zgłosić. Zapraszamy na stronę, gdzie całkowicie opisane są usługi ...... więcej »

Dodano 12 grudnia 2021 16:30

👁 101 (0,21 dziennie)

Fundacja Ich Dom

Północna 34, Płock (mazowieckie)

Fundacja „Ich Dom” z Płocka funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 30 lat. Zajmuje się zbieraniem funduszy dla podopiecznych Domów Dziecka. Dzięki darczyńcom fundacja jest w stanie zakupić mieszkania dla wychowanków, którzy osiągnęli już pełnoletniość i nie nogą dłużej żyć w instytucjach opiekuńczo-wychowawczych. Oprócz zakupu mieszkania, fundacja pomaga również wyremontować lokale oraz wytypować kandydatów na lokatorów z puli Urzędu Miasta Płocka.... więcej »

Dodano 19 października 2021 11:58

👁 116 (0,22 dziennie)

2A Design - projektowanie, wykończenie wnętrz Płock

Pracownia projektowa

Otolińska 21, Płock (mazowieckie)

2A Design - nowoczesna pracownia projektowa, oferująca projekty i aranżacje wnętrz w Płocku. Jesteśmy zespołem doświadczonych architektów, pełnych pasji i zaangażowania w realizacji indywidualnych projektów. Zajmujemy się projektowaniem pokoi, łazienek, jak i całych pomieszczeń typu kawiarnie czy salony fryzjerskie. Jeżeli potrzebujesz pomocy podczas aranżacji mieszkania, koniecznie się z nami skontaktuj :)... więcej »

Dodano 12 października 2021 15:27

👁 149 (0,28 dziennie)

Biuro Buchalter sp. z o.o.

Bielska 10/2, Płock (mazowieckie)

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakresie księgowości i rachunkowości, zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura w Płocku. Od lat zdobywamy cenne doświadczenie na rynku i specjalizujemy się w sprawach związanych z księgowością oraz planowaniem podatkowym. Oferujemy wysokiej jakości usługi dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych.... więcej »

Dodano 5 września 2021 10:41

👁 225 (0,4 dziennie)

Fast Trade

Bielska 67, Płock (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Fast Trade zajmuje się sprzedażą wysokiej klasy akcesoriów oraz osprzętu BHP/PPOŻ od renomowanych producentów. Asortyment spełnia wymogi polskich oraz unijnych norm bezpieczeństwa. Wśród dostępnych rozwiązań wymienić można obuwie robocze czy elementy systemów gaśniczych. Firma prowadzi też szkolenia.... więcej »

Dodano 2 września 2021 15:21

👁 149 (0,26 dziennie)

BIURO BUCHALTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Biuro księgowe

ul. Bielska 10/2, Płock (mazowieckie)

Biuro księgowe Buchalter. Pełna obsługa księgowa. Kadry, płace, reprezentacja w US i ZUS. Jakość, rzetelność, doświadczenie. Konkurencyjne ceny. Obsługa online.... więcej »

Dodano 17 sierpnia 2021 18:22

👁 151 (0,26 dziennie)

Kamil Flatow Adwokat Płock

ul. Piasta Kołodzieja 1 lok. 5, Płock (mazowieckie)

Chcesz pomocy prawnej i poszukujesz kogoś z Płocka? Koniecznie skontaktuj się z Kancelaria Adwokacka Płock. Naszą specjalizacją są sprawy karne, cywilne, prawo pracy, prawo gospodarcze, a także sprawy rejestrowe. Nasza Kancelaria obsługuje swoich klientów na najwyższym poziomie. Znamy prawo, wiemy jak je użyć dla dobra naszych klientów w zgodzie z etyką oraz rzetelnością. Założyciel kancelarii adwokat Kamil Flatow skończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, a potem zdobył cenne doświ ...... więcej »

Dodano 13 sierpnia 2021 17:38

👁 123 (0,21 dziennie)

Strona 1 z 6

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia