Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Dobrogoszcz

Grodzka 10/3, Płock (mazowieckie)

Jestem absolwentem prestiżowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, uznawanego za jedną z czołowych uczelni prawniczych w Polsce. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej, osiągnąłem najwyższy wynik wśród aplikantów Izby Adwokackiej w Płocku na państwowym egzaminie adwokackim. W tym samym roku otrzymałem wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Płocku.

Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w szerokim zakresie dziedzin prawa, w tym w prawie karnym, gospodarczym, cywilny ...... więcej »

Dodano 13 lutego 2024 10:14

👁 14

Nat One Sp. z o.o. Spk.

Armii Krajowej 40, Płock (mazowieckie)

Instalacje przeciwpożarowe stanowią integralny element strategii bezpieczeństwa dla różnorodnych obiektów. Wprowadzenie systemu przeciwpożarowego w firmie przekłada się nie tylko na ochronę życia, ale również może skutecznie zminimalizować straty wynikające z pożaru. Jeśli chcesz zainstalować systemy przeciwpożarowe u siebie w firmie, poznaj ofertę Nat One. Firma jest liderem w dziedzinie bezpieczeństwa przeciwpożarowego. W ramach usług m.in: przejścia przeciwpożarowe przez ściany, zabezpieczeni ...... więcej »

Dodano 5 lutego 2024 11:17

👁 24

Aris

Jana Pawla II 88, Słupno, Płock (mazowieckie)

Wybierz najwyższą jakość oraz wyjątkową solidność opakowań na kawę oraz wszelkich innych opakowań, które wykonywane są z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. jesteśmy partnerami w promowaniu różnego rodzaju produktów na rynku, wystarczy że się z nami skontaktujesz, a producent opakowań Aris zajmie się projektem oraz produkcją finalnego opakowania. Jeżeli dla ciebie również ma znaczenie niestandardowe opakowanie, postaw na najwyższą jakość firmy Aris i wybierz najlepsze opakowania na ...... więcej »

Dodano 8 stycznia 2024 09:07

👁 19

Kancelaria Adwokacka Kamil Wasilewski

Adwokat

KOLEJOWA 36/23, Plewiska, Płock (mazowieckie)

Być może już znamy się z widzenia. Od 2014 roku prowadzę swoją kancelarię w podpoznańskich Plewiskach. Jestem “adwokatem pierwszego kontaktu” osób, które mieszkają i prowadzą swoje firmy w okolicach mojego biura, ale też wszystkich innych, którym zależy na stałej opiece prawnej zaufanej osoby. Chętnie zostanę również “Twoim prawnikiem”.... więcej »

Dodano 18 września 2023 12:41

👁 29

Mastervent Sp. z o.o.

Długa 51, Płock (mazowieckie)

Mastervent Sp. z o.o. to niekwestionowany lider w branży wentylacyjnej, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań przemysłowych. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej gamie produktów, obejmującej węże przemysłowe, wentylatory, odciągi, akcesoria wentylacyjne oraz odpylacze przemysłowe.

Nasza pasja do innowacji i nieustanne dążenie do doskonałości sprawiają, że nasze produkty są nie tylko skuteczne, ale również wyjątkowo wydajne, co przekłada się n ...... więcej »

Dodano 2 sierpnia 2023 14:14

👁 58

Akumulatory Specpart Płock

Chopina 1, Płock (mazowieckie)

Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż wysokiej jakości akumulatorów. W naszej sieci sklepów na terenie całej Polski oferujemy akumulatory do szerokiej gamy pojazdów: samochodów i pojazdów ciężarowych, motocykli oraz skuterów, ciągników i maszyn rolniczych. Dodatkowo oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponadto wśród asortymentu klienci mogą znaleźć oleje oraz prostowniki.... więcej »

Dodano 31 lipca 2023 11:10

👁 22

Smile Up Stomatologia

Al. Armii Krajowej 32, Płock (mazowieckie)

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego mieszczącego się przy alei Armii Krajowej 32 w Płocku, gdzie codziennie dokładamy wszelkich starań, by nasi Pacjenci otrzymywali opiekę stomatologiczną na jak najwyższym poziomie. Dbanie o zdrowie oraz edukowanie innych, jak to robić jest naszą największą pasją.

Wykorzystanie naszej wiedzy i umiejętności pozwala nam na tworzenie zdrowych, harmonijnych oraz trwałych uśmiechów. Dzięki temu nasi Pacjenci zyskują pewność siebie oraz zdrowi ...... więcej »

Dodano 30 czerwca 2023 13:55

👁 31

Trans-Kop S.C.

Firma Budowlana

Nowa Biała 15a, Nowa Biała, Płock (mazowieckie)

Zajmujemy się wykonawstwem prac na potrzeby robót inwestycyjnych i remontowych. Specjalizujemy się w robotach ogólnobudowlanych – wyburzeniowych, ziemnych, drogowych oraz transportowych. Wykonujemy usługi dla firm, instytucji i osób prywatnych.... więcej »

Dodano 30 czerwca 2023 07:30

👁 27

Master Interior

Al. Jana Pawła II 20a, Słupno, Płock (mazowieckie)

Chcesz wyremontować swój balkon? Czy słyszałeś zatem o tarasach wentylowanych? Tarasy wentylowane cieszą się w ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem ze względu na swoją funkcjonalność i wytrzymałość. System wentylowany sprawia, iż woda nie gromadzi się w posadzce ale swobodnie spływa z płyt tarasowych, co niewątpliwie wpływa na funkcjonowanie takiej płytki. Dużym atutem tarasu wentylowanego jest również fakt, iż mamy możliwość kontroli i ingerencji w to wszystko, co dzieje się pod pły ...... więcej »

Dodano 6 czerwca 2023 12:32

👁 30

Modular System

Bielska 19, Ogorzelice, Płock (mazowieckie)

Poszukujesz optymalnych rozwiązań systemów kontenerowych?

Oferujemy przestrzenie modułowe, zapewniające funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo. Dostarczamy rozwiązania systemowe stosowane przez renomowane wypożyczalnie na terenie całej Europy.... więcej »

Dodano 17 maja 2023 12:56

👁 63

Strona 1 z 7

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia