Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

sklep internetowy

Mevo

Wyzwolenia 1A, Pisarzowice, Piaseczno (mazowieckie)

Sklep online z portugalskimi produktami.... więcej »

Dodano 25 listopada 2022 14:41

👁 11

unilogo.com.pl

unilogo.com.pl

Julianowska 45, Piaseczno (mazowieckie)

Firma unilogo.com.pl zajmuje się projektowaniem oraz produkcją rozwiązań dla branż z zakresu: farmaceutyki, kosmetyki oraz branży chemicznej i spożywczej. Specjalizuje się głównie w dostarczaniu urządzeń, które mają za zadanie przyspieszyć i ułatwić produkcję. Unilogo tworzy m.in.: zakrętarki, nalewarki, etykieciarki, a także kompletne linie produkcyjne. Atutem firmy jest indywidualne podejście do potrzeb klienta, analiza potrzeb, terminowa realizacja i kompleksowy serwis. Unilogo.com.pl zaufało ...... więcej »

Dodano 14 września 2022 12:34

👁 71

RADMOT SP. Z O.O.

Firma CNC Radmot - Usługi CNC toczenia i frezowania

Wola Gutowska 33E, Jedlińsk, Piaseczno (mazowieckie)

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi frezowania oraz toczenia części mechanicznych. Obrabiamy takie materiały, jak: aluminium, stal, miedź, mosiądz, tworzywa sztuczne itd. Posiadamy ponad 40 letnie doświadczenie w tej branży. Wykorzystujemy zaawansowane technicznie urządzenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać wysoką skuteczność obrabiania elementów przy zachowaniu zautomatyzowanej pracy. Wyróżniamy się nowoczesnym parkiem maszynowym, doświadczonym personelem oraz znajomością wymagań kl ...... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2022 11:26

👁 66

Fotograf rodzinny Warszawa

Pasja Fotografowania Dagmara Liberman

Złotej Kaczki 5, Piaseczno (mazowieckie)

Jestem fotografem rodznnym, działam na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic. Wykonuję sesje lifestyle'owe, fotorelacje z Chrztu Świętego, zdjęcia ciążowe i noworodkowe. Stawiam na niewymuszony autentyzm. Wydruki zdjęć możesz zamówić w atrakcyjnej oprawie. Oferuję usługi na wysokim poziomie w przystępnych widełkach cenowych.... więcej »

Dodano 4 lipca 2022 11:53

👁 97

Liquor Store

Loża Dżentelmenów

Główna 12b, Piaseczno (mazowieckie)

Loża Dżentelmenów od 2009 roku jest selekcjonerem i niezależnym bottlerem whisky. Nasza praca polega na selekcjonowaniu najlepszych beczek z magazynów destylarni całego świata, by móc dzielić się zawartym w nich bogactwem smaków i aromatów z fanami whisky w Polsce. W sercu filozofii Loży Dżentelmenów leży tworzenie kolekcji najbardziej niezwykłych i niepowtarzalnych trunków.... więcej »

Dodano 29 kwietnia 2022 12:45

👁 113 (0,53 dziennie)

Las Joga Katarzyna Borowska

Rydzów 10, Zalesie Górne, Piaseczno (mazowieckie)

Las Joga to pierwsza szkoła jogi w Zalesiu Górnym w okolicach Piaseczna i Góry Kalwarii. Nasza szkoła Jogi mieści się na pięknej, cichej, leśnej działce. Utworzyliśmy to kameralne miejsce ponieważ szukaliśmy przytulnej przestrzeni do praktykowania ukochanej jogi, bez konieczności dojeżdżania do centrum Warszawy. Sala do ćwiczeń stworzona została z wysokiej jakości materiałów, w której dominuje drewno, naturalne barwy, kominek w formie kozy i przytulne oświetlenie. Podczas zajęć używamy tylko naj ...... więcej »

Dodano 22 marca 2022 12:20

👁 135 (0,53 dziennie)

MDS-Home sp. z o.o.

MDS-Home sp. z o.o.

Emilii Plater 1A/4, Piaseczno (mazowieckie)

Firma MDS zajmuje się wykończeniem wnętrz w Warszawie i miastach okolicznych w tym oczywiście w Piasecznie. Fachowcy oferują trzy pakiety wykończenia wnętrz, Bronze, Silver i Gold, każdy z nich różni się cenowo i zawiera inny zakres usług. Firma od początku do końca zrealizuje cały projekt, proponując indywidualne rozwiązania dla każdego z klientów, dużą zaletą jest to iż fachowcy przygotują meble zrobione pod konkretny wymiar. ... więcej »

Dodano 21 marca 2022 10:42

👁 73

Piaseczno

Werbena art Nasiona sprzedaż nasiona ziół i warzyw

Ul. Kineskopowa 1b/36, Piaseczno (mazowieckie)

sprzedaz nasion... więcej »

Dodano 19 stycznia 2022 09:01

👁 105 (0,33 dziennie)

Sprzedaż i montaż rolet

Solaro

Sadowa 22, Stachowo, Piaseczno (mazowieckie)

Firma SOLARO zajmuje się sprzedażą, montażem oraz doradztwem w zakresie instalowania wewnętrznych i zewnętrznych osłon okiennych, balkonowych i tarasowych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, częstym szkoleniom oraz śledzeniu najnowszych trendów na rynku proponujemy Państwu produkty i usługi najwyższej jakości.
Dojeżdżamy do Klientów na prezentację katalogów i wzorów poszczególnych produktów oraz pomiar. Wykonujemy kalkulację produktu w różnych wariantach.... więcej »

Dodano 3 stycznia 2022 17:06

👁 110 (0,33 dziennie)

Logicor magazyn Piaseczno

piasecznologicor@int.pl, Piaseczno (mazowieckie)

Nieraz poszukiwane są magazyny, jakie zapewniają warunki niezbędne do gromadzenia produktów wymagających ograniczonych temperatur lub substancji uznawanych za niebezpieczne, na przykład chemikaliów). Magazyn ma obowiązek być bezwzględnie bezpiecznym punktem posiadającym m. in. wymagane ubezpieczenia przeciwpożarowe. Bowiem są to dosyć kosztowne nieruchomości, coraz to bardziej atrakcyjne stają się tzw. Logicor magazyn Piaseczno To inwestycja rentowna i z punktu widzenia inwestorów, oraz dzierżaw ...... więcej »

Dodano 27 grudnia 2021 13:00

👁 136 (0,4 dziennie)

Strona 1 z 17

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia