Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Restauracja alebosco

Jana Pawła II 11, Podkowa Leśna (mazowieckie)

Alebosco.pl to dobra restauracja, która obsługuje gości w Podkowie Leśnej. Zapewniamy Państwu menu śródziemnomorskie, bardzo dietetyczne, prozdrowotne. Działamy przez cały tydzień. Wspieramy organizację imprez okolicznościowych, w tym komunii, chrzcin. Skupiamy się na tym, aby nie przetwarzać produktów, ale stosować świeże składniki. Zachęcamy do wypróbowania naszych obiadów weselnych.... więcej »

Dodano 11 grudnia 2019 08:02

👁 376 (0,27 dziennie)

strawzzy.pl

Miła 13, Podkowa Leśna (mazowieckie)

Jeśli ważne jest dla Państwa środowisko naturalne nasze produkty powinny was zainteresować. Jesteśmy producentem słomek papierowych, nasze produkty wykonujemy z papieru oraz surowców biodegradowalnych. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo zobaczyć dostępny słomki wykonane przez naszą firmę. Zapraszamy do współpracy.... więcej »

Dodano 6 maja 2019 06:11

👁 294 (0,18 dziennie)

SENBUD

Kolejowa 177, Podkowa Leśna (mazowieckie)

Firma-Handlowo-Usługowa SENBUD z siedzibą w Dziekanowie Leśnym została założona w 1999 roku. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży kontenerów oraz płyt warstwowych. W asortymencie posiada takie gotowe wyroby jak: pawilon ochrony, stróżówka, kontener gastronomiczny, kontener budowlany, kontener handlowy. Dostarcza także nowoczesne płyty warstwowe ścienne i dachowe. Pełna oferta firmy dostępna jest na stronie.... więcej »

Dodano 1 lutego 2019 06:08

👁 446 (0,26 dziennie)

Gabinet Psychoterapii Mariola Dumicz

Jelenia 30 a, Podkowa Leśna (mazowieckie)

Psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych w Podkowie Leśnej. Specjalizacja w terapii psychoanalitycznej.... więcej »

Dodano 10 lipca 2018 16:37

👁 456 (0,24 dziennie)

Galeria Podkowa

ul. Gołębia 26, Podkowa Leśna (mazowieckie)

Galeria Podkowa to rozbudowane centrum handlowe położone w Podkowie Leśnej. To aż 26 różnych firm w jednym miejscu. Branże w jakich Galeria prowadzi działalność handlową to m.in. odzież, usługi, artykuły spożywcze, multimedia. Znajdziesz tutaj m.in. punkty takich marek jak Jysk, Carrefour czy Media Expert. To świetne miejsce do zakupów rodzinnych oraz spotkań. Całkowita powierzchnia galerii wynosi obecnie 13 tysięcy metrów kwadratowych. W najbliższych planach planowana jest kolejna rozbudowa Ga ...... więcej »

Dodano 15 września 2017 12:28

👁 1106 (0,5 dziennie)