Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Centrum RIM Terapeutyczny Punkt Przedszkolny dla dzieci z autyzmem

Ołówkowa 39, Pruszków (mazowieckie)

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny RiM dla dzieci z autyzmem to miejsce gdzie możesz bezproblemowo pozostawić własne dziecko pod opieką najlepszych i ogromnie zaangażowanych speców, jacy ułatwią Twojemu dziecku się rozwinąć w jak najwyższym stopniu. Koncentrujemy się na dzieciach z orzeczeniem o konieczności kształcenia specjalnego ze szczególnym zawarciem spektrum autyzmu i wczesnym wspieraniem rozwoju. W naszym przedszkolu działa: psycholog dziecięcy, terapeuta integracji sensorycznej, logopeda, ...... więcej »

Dodano 3 grudnia 2022 08:49

👁 17

GREENDENTAL Grażyna Kurzyna Dentysta Pruszków, Klinika Stomatologiczna

Stanisława Staszica 1e lok. U8, Pruszków (mazowieckie)

Serdecznie zapraszam do mojej kliniki stomatologicznej GREENDENTAL, wszystkich Pacjentów, którzy szukają kliniki świadczącej usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, we wszystkich dziedzinach stomatologii, takich jak protetyka, chirurgia, implantologia, ortodoncja, leczenie kanałowe, stomatologia estetyczna, zachowawcza, dziecięca, higiena, wybielanie. Nasz zespół to dentyści, którzy w przyjaznej, spokojnej atmosferze profesjonalnie i bezboleśnie przeprowadzą leczenie stomatologiczne. Niez ...... więcej »

Dodano 21 listopada 2022 13:35

👁 15

DABI Pruszków okna, drzwi, bramy garażowe

Kościuszki 8/3, Pruszków (mazowieckie)

W firmie DABI Pruszków okna oferowane są nowoczesne, tanie i solidne okna. Można zamówić okna, które charakteryzują się bardzo dobrą izolacją. Chronią przed przedostawaniem się zimna jak i ciepła. Klient dowolnie może dopasować kolorystykę okien do swoich preferencji. Okucia w oknach są wykonane tak, aby spełniały wszystkie restrykcje wymogi bezpieczeństwa. Są to okna dla bardzo wymagających klientów.
... więcej »

Dodano 17 listopada 2022 17:14

👁 17

Centrum RiM - diagnoza i terapia neuropsychologiczna dzieci

Ołówkowa 39A, Pruszków (mazowieckie)

W najlepszym Centrum RiM - diagnoza i terapia dzieci oferujemy pomoc dzieciom autystycznym. Jedną z terapii, jaką stosujemy jest terapia Tomatisa. Wpływa to na słuch i mowę dziecka, a jednocześnie na jego zmysł równowagi jak i koncentracje. W naszym centrum pomagamy osobom, które mają bardzo różne dolegliwościach, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści we wszystkim Wam pomogą i doradzą.... więcej »

Dodano 27 października 2022 10:46

👁 16

CityMed.pl

CityMed.pl Beszta-Borowska Joanna

Kraszewskiego 6, Pruszków (mazowieckie)

W Gabinecie Stomatologicznym CityMed pracują doświadczeni dentyści, ortodonci i protetycy. Co istotne, mają oni do dyspozycji nowoczesny sprzęt i używają tylko wysokiej jakości materiałów. W ofercie można znaleźć zarówno aparaty ortodontyczne stałe, jak i ruchome. Gabinet zlokalizowany jest w Pruszkowie i może pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.... więcej »

Dodano 17 września 2022 06:36

👁 58

CREATOR

Bugaj 3, Komorów, Pruszków (mazowieckie)

CREATOR zaprasza na profesjonalne kursy projektowania wnętrz! Nasi pracownicy ułożyli szkolenie atrakcyjne pod każdym względem dla każdego kursanta. Maksimum praktycznej wiedzy dotyczącej nowoczesnego aranżowania wnętrz, zajęcia prowadzone w sposób zrozumiały i przystępny, kompleksowa pomoc w trakcie szkolenia, zajęcia praktyczne i certyfikat ukończenia. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej. Najpierw zapoznaj się z ofertą, a następnie dołącz do szkolenia w największych miastach Polski!... więcej »

Dodano 14 września 2022 12:24

👁 40

AWIH Torby i Opakowania

ul. Ryżowa 96A, Opacz Kolonia, Pruszków (mazowieckie)

Awih to polski, doświadczony wytwórca toreb papierowych i zapakowań na indywidualne zamówienie. Jeśli zależy Ci na współpracy z marką, która od ponad 25 lat tworzy torby i opakowania - Awih to właściwy adres. Duże doświadczenie, gigantyczna wiedza na temat produkcji toreb, pomoc w zakresie personalizacji projektu oraz dokładność, która zapewnia bezproblemowe dostawy toreb papierowych do twojej firmy. Zapraszamy do współpracy z Awih - lidera w branży produkcji toreb papierowych oraz opakowań na z ...... więcej »

Dodano 1 września 2022 08:00

👁 60

Wycena nieruchomości - Rzeczoznawca majątkowy - Barcicki

Jasna 2, Pruszków (mazowieckie)

Jako doświadczony rzeczoznawca majątkowy z Warszawy, mogę zapewnić, że wykonywane przeze mnie wyceny nieruchomości w Piasecznie są gwarancją rzetelnego i uczciwego podejścia z mojej strony. Mam ponad 10 lat doświadczenia oraz wykonane ponad 15 tys. analiz na zlecenie moich zawsze zadowolonych klientów. Zawsze staram się dbać o rzetelność wykonywanej przeze mnie pracy oraz dostosowanie do obowiązujących przepisów prawa. Wiem, że bardzo często czas odgrywa kluczową rolę, dlatego wykonuję też zlece ...... więcej »

Dodano 6 lipca 2022 13:13

👁 88

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE TERMOPOL ICE SP Z O O

Raszyńska 1, Rybie, Pruszków (mazowieckie)

Firma termopol ice zajmuje się produkcją wysokiej jakości urządzeń chłodniczych, które sprawdzają się w wielu dziedzinach przemysłu. Ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że podana marka doskonale radzi sobie wśród konkurencji. Tym samym, nie trzeba się obawiać, że ktoś nie zrealizuje dokładnie takiego zlecenia, na jakim mu zależy. Wybór jest spory, a porady profesjonalne. Doświadczeni konsultanci doskonale orientują się w nowoczesnych technologiach i zawsze wiedzą, co podpowiedzieć swoim klient ...... więcej »

Dodano 29 czerwca 2022 11:01

👁 93

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Justyna Radkiewicz

Powstańców 7/2, Pruszków (mazowieckie)

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy lek. Tomasza Jakubiaka mieści się w Pruszkowie przy ulicy Powstańców. W jego ofercie można znaleźć między innymi badanie ginekologiczne i położnicze w pełnym zakresie, a także badania bakteriologiczne. Dr Tomasz Jakubiak to ginekolog z Pruszkowa, który ma długoletnie doświadczenie. Obecnie jest ordynatorem Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala w Pruszkowie.... więcej »

Dodano 29 czerwca 2022 06:48

👁 83

Strona 1 z 13

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia