Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Zakład Pogrzebowy Nekrolog A.T. Kowalscy

Zakład Pogrzebowy

Wiejska 53, Przysucha (mazowieckie)

Wiemy, że śmierć bliskiej osoby jest chwilą tragiczną i bolesną, dlatego też powierzone nam zadania realizujemy z niezwykłą starannością i dbałością. Przychodzimy z pomocą naszym klientom, którzy zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie, zrozumienie oraz troskę. Nasza praca to nie tylko zorganizowanie uroczystości pogrzebowej. To niezwykła odpowiedzialność spoczywająca na naszych barkach, jednak dzięki posiadanej przez nas wiedzy oraz doświadczeniu potrafimy dostosować się do każdej sytuacji.
Orga ...... więcej »

Dodano 10 czerwca 2022 11:51

👁 167 (0,23 dziennie)

Hurtownia zabawek Częstochowa

ul. Krzepicka 41, Parzymiechy, Przysucha (mazowieckie)

Odpustowe to internetowa hurtownia zabawek, która proponuje możliwość sprzedaży rozmaitego typu gadżetów zarówno dla Konsumentów indywidualnych a również innych hurtowni. Od lat specjalizujemy się w dystrybucji perfekcyjnych zabawek w korzystnych cenach - sprawdź sam na domenie.... więcej »

Dodano 10 maja 2019 04:19

👁 399 (0,21 dziennie)

Pol-ar

Aytoryzowany odbiorca Sanit

Graniczna 78, Przyszowice, Przysucha (mazowieckie)

Firma Pol-ar zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości urządzeń sanitarnych.... więcej »

Dodano 12 kwietnia 2017 11:42

👁 576 (0,22 dziennie)

Biosol

Nawóz ekologiczny

Ul. Kolejowa 1A, Skrzyńsko, Przysucha (mazowieckie)

BIOSOL to nawóz organiczny, który długotrwale poprawia żyzność gleby, zwiększa higienę gleby, wzmacnia procesy mikrobiologiczne, wpływa na lepsze ukorzenienie przez co rośliny mogą efektywnie pobierać składniki pokarmowe co w efekcie daje wyższe plony!

Biosol (AgroBiosol) to 100% organiczny nawóz powstający z mikrobiologicznej biomasy grzybów. Zatwierdzony dla rolnictwa ekologicznego (rozporządzenie UE 2092/91). Pozytywna opinia instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznastwa – Państwowy ... więcej »

Dodano 28 lutego 2016 14:26

👁 1757 (0,58 dziennie)

ColdTech

Chłodnictwo i klimatyzacja

Ogrodowa 54, Janików, Przysucha (mazowieckie)

agregaty-chlodnicze-carrierFirma Cold-Tech zajmuje się montażem, serwisem oraz naprawą, samochodowych agregatów chłodniczych, chłodni stacjonarnych, schładzalników do mleka, zamrażarek, lodówek oraz wszelkiego rodzaju urządzeń chłodniczych. Serwis samochodowych agregatów chłodniczych. Zajmujemy się naprawą, oraz serwisem okresowym samochodowych agregatów chłodniczych. Wykonujemy także montaż agregatów, inspekcje, przeglądy. Oferujemy oryginalne części zamienne, na życzenie klienta możemy też sko ...... więcej »

Dodano 28 lutego 2016 14:23

👁 2989 (0,99 dziennie)

P.U.H STUDIO REKLAMY PROPAGANDA MARTA NIZIŃSKA

STUDIO REKLAMY

Radomska 4, Przysucha (mazowieckie)

Wykonujemy reklamę od A do Z. Od projektu po wykonanie, od pieczątki (czas ok 30 min) po plafony, wizytówki do reklamy 3d czy otoki stacji paliw Większość reklam wykonujemy na miejscu dlatego możemy wykonać próbę do oceny klienta a następnie przystąpić do realizacji. W celu uzyskania większej liczby informacji zapraszamy na naszą stronę www.e-propaganda.pl i o kontakt... więcej »

Dodano 7 lutego 2016 12:53

👁 2378 (0,78 dziennie)

ProArt

Agencja reklamowa

Przysucha, Przysucha (mazowieckie)

Oferujemy usługi w zakresie projektowania oraz produkcji wszelkiego typu reklamowych materiałów firmowych. Tworzymy wizytówki, teczki, ulotki, plakaty, szyldy, pieczątki, banery. Oferujemy kompleksową realizację stron internetowych. Zajmujemy się projektowaniem, budowaniem i wdrażaniem serwisów www oraz sklepów internetowych do sieci.... więcej »

Dodano 23 grudnia 2015 10:01

👁 1951 (0,63 dziennie)

Volseb Auto Usługi Sebastian Kowalski Specjalizacja Volvo

Warsztat samochodowy

Radomska, Przysucha (mazowieckie)

Specjalizacja Volvo. Pełen zakres usług mechanicznych. Diagnostyka komputerowa Vida. Sprawdzanie stanu technicznego. Doradztwo i diagnostyka przed zakupem auta. W ofercie dostęp do oryginalnych części Volvo. Wystawiam faktury Vat.... więcej »

Dodano 12 listopada 2015 17:27

👁 1321 (0,42 dziennie)