Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

P.U.H „U NIKOSIA”

Sobótki 4 lok. 12, Radom (mazowieckie)

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach.
Nasza oferta skierowana jest dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Działamy szybko i profesjonalnie. Jesteśmy elastyczni, gotowi podjąć się każdego wyzwania. Dodatkowo mamy również bardzo konkurencyjne ceny. Od lat w Radomiu przeprowadzamy domy, mieszkania, biura, firmy, magazyny, sklepy. Transportujemy wszystko – od kartonów przez meble po pianina i inne ciężkie, niewygodne i wielkogabarytowe przedmioty.

Prowadzimy skup samochodów Rad ...... więcej »

Dodano 12 lutego 2024 09:12

👁 14

Freedom Nieruchomości Radom

Krukowskiego 1 lok 118, Radom (mazowieckie)

Freedom Nieruchomości to wiodąca sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca ponad 120 oddziałów i blisko 700 specjalistów nieruchomości. Dzięki temu mają szeroką ofertę nieruchomości do sprzedaży i wynajmu.... więcej »

Dodano 15 stycznia 2024 08:07

👁 12

P.P. Baker Grzegorz Wlazłowski

Pomorska 5 lok. 1, Radom (mazowieckie)

P.P. Baker to firma z siedzibą w Radomiu, specjalizująca się w sprzedaży akcesoriów cukierniczych, piekarniczych oraz artykułów spożywczych do tworzenia wypieków. Oferujemy szeroki asortyment produktów, obejmujący także dekoracje cukiernicze, skierowany zarówno do profesjonalistów prowadzących piekarnie i cukiernie, jak i do pasjonatów wypieków domowych. Nasz 30-letni dorobek opiera się na wysokiej jakości oferowanych artykułów oraz fachowej obsłudze. Jesteśmy firmą rodzinną, która łączy tradycj ...... więcej »

Dodano 21 grudnia 2023 09:50

👁 16

Michał Berliński Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomiu

Żeromskiego 65, Radom (mazowieckie)

Michał Berliński to Komornik Sądowy działający przy Sądzie Rejonowym w Radomiu. Rewirem Kancelarii Komornika Sądowego Michała Berlińskiego jest obszar właściwości Sądu Rejonowego w Radomiu, gdzie to jest on komornikiem właściwym do prowadzenia egzekucji ze wszystkich sposobów, tj.:
- z ruchomości,
- z wynagrodzenia za pracę,
- ze świadczeń emerytalno-rentowych,
- z rachunków bankowych,
- z nieruchomości oraz innych.
W obrębie Kancelarii zawierają się takie gminy jak: Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlni ...... więcej »

Dodano 6 grudnia 2023 19:32

👁 28

DogSchool Karolina Aderek

Stasieckiego Eugeniusza 43, Radom (mazowieckie)

Firma DogSchool z siedzibą w Radomiu to wyjątkowe miejsce dla właścicieli psów, gdzie skupiamy się na indywidualnych potrzebach czworonogów i ich opiekunów. Specjalizujemy się w treningach, handlingu oraz prowadzimy konsultacje behawiorystyczne, koncentrując się na dobrostanie zwierząt i budowaniu silnej relacji z opiekunami. Proponowane przez nas szkolenia są dopasowane do indywidualnych cech i potrzeb każdego psa, a w razie potrzeby organizujemy szkolenia indywidualne, skupiając się w stu proc ...... więcej »

Dodano 21 listopada 2023 11:32

👁 16

AUTOLAND

Starowiejska 21A, Radom (mazowieckie)

AutoLand to firma zajmująca się skupem oraz złomowaniem aut. Działamy na terenie Radomia i okolic oraz województwa świętokrzyskiego. Jeżeli naprawa Twojego samochodu przewyższa jego wartość lub chcesz oddać auto na złom ale przerażają Cię formalności z tym związane, firma AutoLand zajmie się wszystkim tak aby cała procedura przebiegła szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności. Skupujemy wszystkie auta, niezależnie od ich marki, stopnia uszkodzenia czy przebiegu. Ceny przez nas oferowane są atr ...... więcej »

Dodano 20 listopada 2023 19:50

👁 26

Biuro Rachunkowe Agnieszka Dylor

Bydgoska 2 lok. 1, Radom (mazowieckie)

Biuro Rachunkowe Agnieszka Dylor to firma zajmująca się prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Jesteśmy licencjonowanym biurem na podstawie licencji Ministerstwa Finansów Nr 13957/99. Nasze usługi kierujemy zarówno do małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości i podatków. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz pełne zaangażowanie tak aby jakość naszych usług była zawsze na jak najwyższym poziomie. Lokalizacja naszego biura w ...... więcej »

Dodano 20 listopada 2023 19:20

👁 19

RADKAR-TRAVEL ALEKSANDRA KUTKOWSKA

Holand-Bus

Witkacego 57C, Radom (mazowieckie)

Firma Holand-Bus zajmuje się międzynarodowym przewozem osób i rzeczy z Polski do Holandii oraz z Holandii do Polski po tej samej trasie. Nasze busy wyjeżdżają z Kielc, a następnie przejeżdżają przez takie miasta w Polsce jak Katowice oraz Wrocław. Na potrzeby klienta istnieje również możliwość objazdu po Kielcach i okolicy miasta. Zawieziemy Państwa bezpośrednio pod wcześniej wskazany adres tak aby nie musieli się Państwo martwić zbędnymi przesiadkami w trakcie podróży. Dla najwyższego komfortu ...... więcej »

Dodano 20 listopada 2023 19:02

👁 17

"RADKAR" Radosław Kutkowski

Busy Radom Holandia

Trablice 4B, Kowala, Radom (mazowieckie)

Radkar-Travel zajmuje się transportem osób oraz rzeczy na terenie Polski, Niemiec, Belgii i Holandii. Najczęściej nasza trasa prowadzi przez takie miasta w Polsce jak: Radom, Kozienice, Przysucha czy Opoczno. Nasze busy są świetnie wyposażone, posiadają klimatyzację, telewizor oraz jakże przydatne w trakcie długiej podróży gniazda USB tak aby zapewnić Państwu jak największy komfort w trakcie przejazdu. Dla Państwa bezpieczeństwa na bieżąco serwisujemy nasze pojazdy. Nasi kierowcy są doświadczeni ...... więcej »

Dodano 16 listopada 2023 21:13

👁 19

MK-ENERGY REALIZACJA INWESTYCJI Marcin Kamiński

Ludwinów 79, Ludwinów, Radom (mazowieckie)

Firma MK-ENERGY oferuje wynajem profesjonalnego podnośnika koszowego przegubowo-teleskopowego o zasięgu 21 metrów w górę i 9,5 metrów zasięg boczny. Nasza zwyżka umożliwi wykonywanie różnych prac na wysokościach nawet w trudno dostępnych miejscach. Korzystanie z naszego urządzenia znacznie wpłynie to na czas oraz jakość wykonywanych prac. Niezależnie od pogody czy pory dnia podnośnik jest w stanie podnieść na wymaganą wysokość osoby i materiały budowlane czy też dekoracje. Jesteśmy firmą, która ...... więcej »

Dodano 16 listopada 2023 19:18

👁 20

Strona 1 z 19

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia