Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

OPTYK Nowakowie i OKULISTA

Witolda 6/8, Radom (mazowieckie)

W naszym gabinecie okulistycznym w Radomiu łączymy ponad 45 lat doświadczenia z nowoczesnym podejściem do opieki wzrokowej. Nasz zespół okulistów w Radomiu to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy stale rozwijają swoje umiejętności, aby zapewnić Ci najlepszą opiekę. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz badania dla siebie, czy dla swojego dziecka, zapewniamy indywidualne podejście i wsparcie na każdym etapie. Działamy na NFZ i prywatnie.... więcej »

Dodano 20 marca 2024 10:59

👁 23

Zakład Pogrzebowy Apokalipsa

Juliana Aleksandrowicza 1A, Radom (mazowieckie)

Organizujemy na życzenie rodzin pogrzeby świeckie jak i wyznaniowe. Nasza firma Zakład Pogrzebowy Apokalipsa od wielu lat zajmuje się pogrzebami na terenie Radomia i okolic. Przyjedziemy po ciało zmarłego i zabierzemy do chłodni. Wiemy jak ważny jest czas, dlatego my jesteśmy na miejscu bardzo szybko. Wszystko, co związane z organizacją pogrzebu można powierzyć naszym pracownikom zakładu pogrzebowego.
... więcej »

Dodano 3 marca 2024 19:02

👁 21

Zakład Pogrzebowy Lamento

Podwalna 24/26, Radom (mazowieckie)

Po śmierci rodzina osoby zmarłej musi dopełnić wielu formalności. Nasza firma Zakład Pogrzebowy Lament w tym pomaga. Działamy w pełni profesjonalnie i rzetelnie. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy bardzo szybko. Zatrudniamy personel, który w tej tematyce jest bardzo dobrze obeznany. Rodzina w ten sposób może się skupić na żałobie po osobie bliskiej, a my w tym czasie wszystko dla nich przygotujemy.
... więcej »

Dodano 1 marca 2024 07:45

👁 27

P.U.H „U NIKOSIA”

Sobótki 4 lok. 12, Radom (mazowieckie)

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach.
Nasza oferta skierowana jest dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Działamy szybko i profesjonalnie. Jesteśmy elastyczni, gotowi podjąć się każdego wyzwania. Dodatkowo mamy również bardzo konkurencyjne ceny. Od lat w Radomiu przeprowadzamy domy, mieszkania, biura, firmy, magazyny, sklepy. Transportujemy wszystko – od kartonów przez meble po pianina i inne ciężkie, niewygodne i wielkogabarytowe przedmioty.

Prowadzimy skup samochodów Rad ...... więcej »

Dodano 12 lutego 2024 09:12

👁 36

Freedom Nieruchomości Radom

Krukowskiego 1 lok 118, Radom (mazowieckie)

Freedom Nieruchomości to wiodąca sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca ponad 120 oddziałów i blisko 700 specjalistów nieruchomości. Dzięki temu mają szeroką ofertę nieruchomości do sprzedaży i wynajmu.... więcej »

Dodano 15 stycznia 2024 08:07

👁 37

P.P. Baker Grzegorz Wlazłowski

Pomorska 5 lok. 1, Radom (mazowieckie)

P.P. Baker to firma z siedzibą w Radomiu, specjalizująca się w sprzedaży akcesoriów cukierniczych, piekarniczych oraz artykułów spożywczych do tworzenia wypieków. Oferujemy szeroki asortyment produktów, obejmujący także dekoracje cukiernicze, skierowany zarówno do profesjonalistów prowadzących piekarnie i cukiernie, jak i do pasjonatów wypieków domowych. Nasz 30-letni dorobek opiera się na wysokiej jakości oferowanych artykułów oraz fachowej obsłudze. Jesteśmy firmą rodzinną, która łączy tradycj ...... więcej »

Dodano 21 grudnia 2023 09:50

👁 37

Michał Berliński Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomiu

Żeromskiego 65, Radom (mazowieckie)

Michał Berliński to Komornik Sądowy działający przy Sądzie Rejonowym w Radomiu. Rewirem Kancelarii Komornika Sądowego Michała Berlińskiego jest obszar właściwości Sądu Rejonowego w Radomiu, gdzie to jest on komornikiem właściwym do prowadzenia egzekucji ze wszystkich sposobów, tj.:
- z ruchomości,
- z wynagrodzenia za pracę,
- ze świadczeń emerytalno-rentowych,
- z rachunków bankowych,
- z nieruchomości oraz innych.
W obrębie Kancelarii zawierają się takie gminy jak: Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlni ...... więcej »

Dodano 6 grudnia 2023 19:32

👁 48

DogSchool Karolina Aderek

Stasieckiego Eugeniusza 43, Radom (mazowieckie)

Firma DogSchool z siedzibą w Radomiu to wyjątkowe miejsce dla właścicieli psów, gdzie skupiamy się na indywidualnych potrzebach czworonogów i ich opiekunów. Specjalizujemy się w treningach, handlingu oraz prowadzimy konsultacje behawiorystyczne, koncentrując się na dobrostanie zwierząt i budowaniu silnej relacji z opiekunami. Proponowane przez nas szkolenia są dopasowane do indywidualnych cech i potrzeb każdego psa, a w razie potrzeby organizujemy szkolenia indywidualne, skupiając się w stu proc ...... więcej »

Dodano 21 listopada 2023 11:32

👁 35

AUTOLAND

Starowiejska 21A, Radom (mazowieckie)

AutoLand to firma zajmująca się skupem oraz złomowaniem aut. Działamy na terenie Radomia i okolic oraz województwa świętokrzyskiego. Jeżeli naprawa Twojego samochodu przewyższa jego wartość lub chcesz oddać auto na złom ale przerażają Cię formalności z tym związane, firma AutoLand zajmie się wszystkim tak aby cała procedura przebiegła szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności. Skupujemy wszystkie auta, niezależnie od ich marki, stopnia uszkodzenia czy przebiegu. Ceny przez nas oferowane są atr ...... więcej »

Dodano 20 listopada 2023 19:50

👁 43

Biuro Rachunkowe Agnieszka Dylor

Bydgoska 2 lok. 1, Radom (mazowieckie)

Biuro Rachunkowe Agnieszka Dylor to firma zajmująca się prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Jesteśmy licencjonowanym biurem na podstawie licencji Ministerstwa Finansów Nr 13957/99. Nasze usługi kierujemy zarówno do małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości i podatków. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz pełne zaangażowanie tak aby jakość naszych usług była zawsze na jak najwyższym poziomie. Lokalizacja naszego biura w ...... więcej »

Dodano 20 listopada 2023 19:20

👁 39

Strona 1 z 19

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia