Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Bioinstal

przydomowe oczyszczalnie ścieków

Leśna 4, Smolec, Serock (mazowieckie)

Firma Bioinstal specjalizuje się w sprzedaży i montażu przydomowych oczyszczalni ścieków, systemów zagospodarowania wody deszczowej, drenażach, odwodnieniach, przyłączach wodno kanalizacyjnych oraz wynajmie maszyn budowlanych wraz z obsługą.... więcej »

Dodano 18 sierpnia 2023 08:44

👁 42

Taxi Serock 24h

Warszawska 41, Serock (mazowieckie)

Taxi Serock 24h to tanie szybkie i punktualn taxi w serocku. Oferujemy usługi transportu osób i mienia oraz zakupy na telefon w Serocku, Jachrance, Legionowowie, WIeliszewie i Borowej Górze.... więcej »

Dodano 17 lutego 2020 00:30

👁 330 (0,21 dziennie)

topmagnesy.com

Wierzbica 49B, Serock (mazowieckie)

Oferta na magnesy neodymowe płytkowe jest bardzo dobrze przez nas przygotowana. W wielu dziedzinach wykorzystuje się ten tym magnesów, dlatego nasi klienci będą zadowoleni z przygotowanej oferty. Możemy również dać ofertę na magnesy neodymowe walcowe. Jeśli chodzi o magnesy to mamy wszystko, co potrzeb klientowi, który takiego asortymentu dla siebie szuka.... więcej »

Dodano 16 grudnia 2019 09:16

👁 327 (0,2 dziennie)

Fiodo Piotr Palacz

Sklep internetowy z biżuterią

Główna 42b, Serock (mazowieckie)

Niezwykła biżuteria na każdą okazję z pięknymi kamieniami Swarovskiego. Naszyjniki, pierścionki, biżuteria ślubna - to wszystko znajdą Państwo w sklepie internetowym Fiodo.... więcej »

Dodano 20 lutego 2017 09:24

👁 1317 (0,49 dziennie)

Hotel Warszawianka

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

Jachranka 77, Serock (mazowieckie)

Hotel Warszawianka jest zlokalizowany nad Zalewem Zegrzyńskim około 40 minut jazdy samochodem od Warszawy. To elegancki hotel z centrum kongresowym oferujący komfortowy odpoczynek dla całej rodziny oraz kapitalne miejsce na zebrania biznesowe.

Na gości oczekuje tu 297 wygodnych pokoi, wszystkie wykwintnie urządzone, aby każdemu zagwarantować sympatyczny odpoczynek. Na terenie hotelu działają także aquapark, strefa Spa, sala fitness, siłownia, squash, kręgielnia, prywatna plaża i przystań. ... więcej »

Dodano 30 stycznia 2017 13:49

👁 2488 (0,92 dziennie)

Przedsiębiorstwo Techniczno Budowlane Nickel Sp. z o. o

ul. Obornicka 6b, Suchy Las, Serock (mazowieckie)

PTB Nickel to jeden z czołowych polskich generalnych wykonawców inwestycji. Firma zajmuje się przede wszystkim realizacją projektów komercyjnych na każdym poziomie wykonania – od biura projektowego po oddanie budynku do użytku. Ptb Nickel ma na swoim koncie realizację zarówno hali magazynowych, galerii handlowych, jak i boisk sportowych, jak także budynków o specjalnych wymaganiach – banków i siedzib zagranicznych koncernów. Poza obiektami użytkowymi firma realizuje również budowę dróg. W PTB Ni ...... więcej »

Dodano 19 marca 2016 18:14

👁 2800 (0,93 dziennie)

Medical Plus

Sprzedaż wyrobów medycznych

ul. Zacisze, Serock (mazowieckie)

MEDICAL PLUS jest firmą handlową zajmującą się sprzedażą hurtowa i detaliczną sprzętu medycznego zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.
Swoją ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców – szpitali, przychodni, specjalistycznych gabinetów lekarskich, a także gabinetów urody i kosmetycznych, firm hotelarskich, domów opiek i sanatoryjno - uzdrowiskowych.
Naszą misją jest troska o zdrowie, partnerstwo i doradztwo a także dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi.... więcej »

Dodano 18 lipca 2013 11:58

👁 2287 (0,57 dziennie)

Villa Finezja

hotel - restauracja

Spokojna, Serock (mazowieckie)

Villa Finezja to piękna sala mieszcząca się przy ul. Spokojnej 1 w Sierocku – tylko 40km od Warszawy. Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją chrzcin i zabaw sylwestrowych. Posiadamy 3 sale balowe w różnych stylach – jesteśmy przekonani, że wybierzecie Państwo najlepszą dla siebie. Oferujemy smaczne jedzenie, zespół muzyczny i fotografa – nasze imprezy są fenomenalne! Rezerwacje pod numerem 606 698 507. ... więcej »

Dodano 9 stycznia 2013 11:09

👁 4143 (0,99 dziennie)