Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

dolejsz.pl Marcin Dolejsz

al.600-lecia 62a/32, Sochaczew (mazowieckie)

Dolejsz - oto popularna i ceniona marka, która specjalizuje się w produkcji zwijaków i stojaków do kabli. Zespół zawodowców stawia na jakość, projektując oraz produkując szczególne stojaki i rozwijaki do kabli, z jakich korzystają firmy oraz przemysł w całęj Europie. Osiągalne w atrakcyjnej cenie rozwiązania do kabli pozwalają uprościć pracę z kablami, transport czy również ich składowanie. Dolejsz to marka, której zaufały tysiące firm z przeróżnych branż - dołącz do tego kręgu, wybierając produ ...... więcej »

Dodano 30 maja 2022 17:06

👁 101 (0,53 dziennie)

Renowacja lastryko Warszawa

MECH BUD Grzegorz Pieńkos

Gawartowa Wola 3A, Kampinos, Sochaczew (mazowieckie)

Zajmujemy się renowacją lastryko płukanego. W profesjonalny sposób naprawimy i konserwujemy schody i posadzki z lastryko. Ponadto wykonujemy schody lastryko w budynkach mieszkalnych i budynkach użyteczności publicznej.... więcej »

Dodano 27 maja 2022 12:31

👁 93

TWOJA CIEPŁA PODŁOGA

al.600-lecia 62a/32, Sochaczew (mazowieckie)

Ciepła Podłoga - oto miejsce, gdzie kupisz sprzęty i gadżety niebezużyteczne do tego, żeby zbudować w swoim mieszkaniu czy też innym pomieszczeniu efektywne, wydaje ogrzewanie podłogowe. To tu eksperci od ogrzewania podłogowego zebrali pełną ofertę. To też oficjalny dystrybutor takich marek, jak Nvent Raychem. Jeśli zatem poszukujesz pomocy, porady lub miejsca, gdzie masz prawo zakupić wysokiej jakości komponenty do budowy lub ewentualnie naprawy ogrzewania podłogowego - Ciepła Podłoga to dobry ...... więcej »

Dodano 25 maja 2022 12:55

👁 78

Gabinety Implantologiczne, RTG, Leczenie kanałowe

REMEDIUM STOMATOLOGIA

aleja 600-lecia 60, Sochaczew (mazowieckie)

Remedium jest zespołem gabinetów stomatologicznych, który powstał w 2006 roku, w wyniku przekonania, że usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie powinny mieścić się w standardzie życia każdego człowieka XXI wieku.
Miejsce to stworzyliśmy w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być leczeni i jak przedstawiali to nam nasi pacjenci. Staraliśmy się połączyć najnowocześniejsze osiągnięcia w leczeniu szeroko czerpane z szybko zmieniającej się stomatologii, fachowość naszego personelu, oraz możliw ...... więcej »

Dodano 21 grudnia 2021 11:44

👁 100 (0,29 dziennie)

Alpiniści przemysłowi warszawa

Alpiniści przemysłowi warszawa

Gawlowska 47a m24, Sochaczew (mazowieckie)

Poszukując profesjonalistów, którzy nie boją się wysokości i działają tylko na najwyższym poziomie, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Od wielu lat dostarczamy profesjonalnych usług alpinistycznych dla naszych klientów. Zajmujemy się: montowaniem banerów, myciem okien w wieżowcach, mycie i naprawa elewacji, mycie dachów i zadaszeń. Pomagamy również w nagłych przypadkach, prowadzimy pogotowie alpinistyczne, działamy siedem dni w tygodniu.... więcej »

Dodano 6 października 2021 12:01

👁 112 (0,26 dziennie)

Skup aut w Warszawie - AutoSkupPro

AutoSkupPro

Aleja 600-lecia nr. 42B lok. 36, Sochaczew (mazowieckie)

Auto Skup to firma oferująca skup aut za gotówkę w Warszawie oraz innych miastach Polski. Prowadzony jest odkup samochodów nowych i używanych różnych klas wyprodukowanych po 2005 roku. Procedurę sprzedaży cechuje prostota i wygoda. Pierwszym etapem jest rozmowa telefoniczna lub wypełnienie udostępnionego formularza, w którym trzeba zamieścić wskazane dane pojazdu. Następnie ekspert firmy realizuje profesjonalną wycenę tworzoną na podstawie cen rynkowych oraz dokonuje oględzin auta w ustalonym mi ...... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2021 12:54
Aktualizacja 31 sierpnia 2021 12:55

👁 157 (0,34 dziennie)

Producent płynów samochodowych

Boryszew ERG

15 Sierpnia 106, Sochaczew (mazowieckie)

Boryszew ERG to firma z ponad stuletnią tradycją będąca twórcą uznanego płynu chłodniczego Borygo. To jeden z flagowych produktów przedsiębiorstwa znanego z produkcji wysokiej jakości chemii motoryzacyjnej oraz płynów instalacyjnych. Boryszew ERG gwarantuje klientom cenione środki do pielęgnacji auta oraz płyny hamulcowe i do spryskiwaczy. Firma proponuje także produkty stworzone dla branży lotniczej i kolejowej, które zapobiegają obladzaniu się skrzydeł i pasów startowych, a także umożliwiają s ...... więcej »

Dodano 20 sierpnia 2021 13:40

👁 191 (0,4 dziennie)

ARKA Zakład Pogrzebowy

Gabriela Narutowicza 14, Sochaczew (mazowieckie)

Ktokolwiek z nas lub znajomych kiedyś umrze. Nie da się tego ani przewidzieć ani zupełnie inaczej opisać. Zgon dotyczy każdego człowieka, nie ma tutaj znaczenia czy jest to rolnik, górnik lub postać realizująca się w innym zawodzie. Niestety śmierć kojarzy się też z licznymi formalnościami, w tym również pokryciem kosztów czy uregulowaniem kwestii związanych z zasiłkiem. Oczywiście taki zasiłek należy się rodzinie zmarłego, a w detalach mówiąc osobie, która pokryła wydatki pogrzebu. W ARKA Zakła ...... więcej »

Dodano 28 lipca 2021 18:40

👁 91

Firma alpinistyczna Warszawa

ALPINI

ul. Gawłowska 47a/24, Sochaczew (mazowieckie)

Czy miłość do gór i wspinaczki może zachęcić do rozpoczęcia ciekawej działalności? Może, a potwierdzeniem tych słów jest Alpini firma alpinistyczna Warszawa. Jej usługi są dostępne na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Ofertę tworzą prace wysokościowe Warszawa, takie jak mycie dachów Warszawa. Natomiast spółdzielnie mieszkaniowe mają do dyspozycji mycie okien na wysokości Warszawa. To jedynie część propozycji firmy Alpini. Pełną ofertę zawierającą usługi alpinistyczne Warszawa znajdz ...... więcej »

Dodano 16 lutego 2021 14:01
Aktualizacja 16 lutego 2021 14:03

👁 226 (0,34 dziennie)

ROLSUN SOCHACZEW Dawid Górecki

Lubiejew 31, Sochaczew (mazowieckie)

Przed zakupem najistotniejsze jest to, ażeby dobrać rodzaj oraz wymiary, jakie są sprawdzane na bazie naszych okien. Mierzymy długość i wielkość tudzież do tej wartości zestawiamy rolety. To logiczne oraz racjonalne - po więcej uprzejmie zapraszamy po rolety Sochaczew. Należy w pierwszej kolejności zająć się miarą, a dopiero późnej estetyką. Nie wolno podejść do tego w odwrotnej kolejności. Jeżeli posiadamy tradycyjne okna - na milion procent znajdziemy wiele rolet, które pasują do tego rodzaju ...... więcej »

Dodano 3 lutego 2021 09:13

👁 188 (0,28 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia