Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Lux-Mar

1251506743, Tłuszcz (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo LUX-MAR zajmuje się sprzedażą produktów z kamienia naturalnego. Funkcjonuje na obszarze województwa mazowieckiego, gdzie zdobyło szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów oraz znakomite opinie. W asortymencie znaleźć można skały ozdobne, kostkę granitową, płytki elewacyjne albo podłogowe, jak również kamień do gabionów, kamień nieregularny i wiele innych. W zakres świadczonych usług wchodzi również produkcja oraz dystrybucja siatki ogrodzeniowej.... więcej »

Dodano 22 września 2021 13:16
Aktualizacja 22 września 2021 13:19

👁 153 (0,21 dziennie)

Adam Sikora Piotro-Stal

Piotro-Stal

Zaściankowa 1, Tłuszcz (mazowieckie)

Na stronie internetowej piotro-stal.pl możesz poznać wszystkie niezbędne informacje na temat stacji demontażu pojazdów Piotro-Stal w Warszawie. Jeżeli szukasz złomowiska na Woli, w którym możesz przeprowadzić autokasację swojego pojazdu, odwiedź nas już teraz. Prowadzimy skup złomu stalowego w niezwykle atrakcyjnych cenach. Oprócz tego, zajmujemy się także wyburzaniem budynków, świadczymy również usługi transportowe.... więcej »

Dodano 21 lipca 2021 08:23

👁 134 (0,17 dziennie)

Stylowy Remont Sławomir Kokoszka

Sieroszewskiego 27A, Tłuszcz (mazowieckie)

Stylowy Remont to firma realizująca prace remontowe w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, apartamentach oraz w biurach i sklepach. Zamówienia możemy zrealizować wg dokładnej aranżacji przygotowanej przez projektantów lub na zasadzie dowolnego wykonania wg własnej koncepcji przy zachowaniu ogólnej wizji inwestora. Obserwujemy i wdrażamy najnowsze trendy w branży remontowo-budowlanej oraz stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Podejmujemy współpracę z właścicielami prywatnych mieszkań ...... więcej »

Dodano 20 kwietnia 2021 13:41

👁 197 (0,22 dziennie)

Blasteron Sp. z o.o.

Piaskarki kabinowe (inżektorowe, ciśnieniowe)

Wspólna 1, Tłuszcz (mazowieckie)

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości śrutownic oraz zasilania awaryjnego. Nasze produkty trafiają do polskich oraz europejskich przedsiębiorców. To co wyróżnia nasze sprzęty na tle konkurencji to ich jakość oraz wydajność. Nasze motto to "wysoka jakość w przystępnej cenie".

Dzięki wysokiej wydajności piaskarek nasi klienci oszczędzają energię i śrut.
Chcemy także aby nasze piaskarki kabinowe były także praktyczne, dlatego też można wprowadzać do nich nowe funkcje.... więcej »

Dodano 30 czerwca 2019 15:43

👁 303 (0,19 dziennie)

ADR-HELP Kalina Piorun

Charżewskiego 1 / 15, Tłuszcz (mazowieckie)

Wszystkie osoby szukające wartościowej wiedzy mogą zdobyć takową na prowadzonych przez naszą firmę szkoleniach. Nasza oferta obejmuje różnorodne szkolenia kierowane zarówno do pracodawców jak i pracowników co sprawia, że warto wybrać naszą ofertę szkoleniową w swojej sytuacji. Zatrudniamy w naszej firmie jedynie specjalistów z bardzo dużym doświadczeniem, którzy są w stanie w przystępnej formie przekazywać całą posiadaną wiedzę. Tym samym jak najbardziej warto zdecydować się na współpracę z tego ...... więcej »

Dodano 13 lutego 2019 18:29

👁 352 (0,21 dziennie)

AUTO MILA Sp z o. o.

Wesołowskiego 2, Tłuszcz (mazowieckie)

Z pasji do motoryzacji powstała nasza firma. Od 5 lat prowadzimy skup aut używanych. Skupujemy auta osobowe, poleasingowe oraz dostawcze. Auta skupowane są tylko w dobrym stanie technicznym, nie wymagające naprawy i dobrze wyglądające. Samochód nie może też mieć żadnych zarysowań, musi być w pełni sprawny i bez żadnych najmniejszych nawet uszkodzeń. Nie musisz nic robić, ponieważ to my przyjeżdżamy do klienta. Umawiamy się na spotkanie, na którym razem z rzeczoznawcą dokonujemy wyceny. Wówczas s ...... więcej »

Dodano 17 września 2018 13:18

👁 545 (0,3 dziennie)

club mokra

Dyskoteka

jesionowa, Tłuszcz (mazowieckie)

Club Mokra nazywa się tak samo jak miejscowość, w której się znajduje - Mokra Wieś. Jest to idealne miejsce (w tamtejszej okolicy) na spędzenie miło sobotniego wieczoru.
Dyskoteki odbywaja się w każdą sobotę (oprócz okresu postu) od godziny 20:00 do 4:00.
Klub oferuje także bezpłatny parking strzeżony.
Cały obiekt jest monitorowany zewnątrz, jak i wewnątrz, dzięki czemu każdy może poczuć się bezpiecznie.
W tym lokalu spotkasz najpiękniejsze barmanki i usłyszysz muzykę na najwyższym poziomie.... więcej »

Dodano 10 lutego 2014 23:45

👁 2033 (0,58 dziennie)

Graafi Agencja Reklamowa

ul. Warszawska, Tłuszcz (mazowieckie)

Działalność reklamowa, promocyjna, wydawnicza oraz usługi dla ludności, konsultacje i projekty graficzne.... więcej »

Dodano 29 listopada 2011 14:44

👁 4059 (0,94 dziennie)