Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Usługi informatyczne

IM IT Sp. z o.o. Sp.K.

Kłopotowskiego 22, Warszawa (mazowieckie)

Dbając o najwyższej jakości wsparcie informatyczne dla naszych Klientów, monitorujemy zagrożenia, zmieniającą się technologię i przepisy, a dzięki 20-letniemu doświadczenie w świadczeniu usług dla firm dostarczamy najwyższej jakości usługi informatyczne.... więcej »

Dodano 8 grudnia 2022 12:34

👁 1

Przelicznik płac wynagrodzenia brutto, a realne zarobki brutto - ile to netto

bruttonanetto

Piastowska 7, Warszawa (mazowieckie)

Przelicznik płac pozwala na ustalenie ile zarobimy w danej pracy przez miesiąc. Czyli wynagrodzenia brutto, a realne zarobki. Brutto - ile to netto do obliczenia tego przydatny będzie kalkulator wynagrodzeń. Dzięki takiemu narzędziu elektronicznemu w łatwy sposób obliczymy ile wynoszą składki ubezpieczeniowe i podatki odprowadzane z naszego wynagrodzenia.
... więcej »

Dodano 8 grudnia 2022 01:38

👁 5

Fin Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp.z.o.o.

Fin Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp.z.o.o.

ul. Wspólna 70, Warszawa (mazowieckie)

Jesteśmy alternatywną spółka inwestycyjną, a naszą ideą jest pomnażanie kapitału naszych Inwestorów. Zgodnie z przyjęta przez nas Polityką Inwestycyjną, będziemy inwestować w takie aktywa jak akcje i udziały spółek krajowych i zagranicznych, prawa i obowiązki wynikające ze statusu bycia wspólnikiem w krajowych i zagranicznych spółkach, nieruchomości czy jednostki uczestnictwa, certyfikaty inwestycyjne oraz tytuły uczestnictwa.

Dobór przez nas lokat przede wszystkim ograniczamy do spółek z najb ...... więcej »

Dodano 7 grudnia 2022 14:28

👁 6

Mateusz Caban - Złomowanie Aut Warszawa | Skup Aut Warszawa | Auto kasacja

Kobylańska 68, Warszawa (mazowieckie)

Masz uszkodzone auto, którego chcesz się pozbyć? Oddaj je do skupu tutaj. Firma od wielu lat zajmuje się złomowaniem pojazdów i ich skupem, ale nie tylko. W ramach oferty usług również skup złomu, złomowanie pojazdów, sprzedaż złomu stalowego. Skupowane są tutaj wszystkie rodzaje aut i także uszkodzone oraz powypadkowe. Przedsiębiorstwo zapewnia korzystne ceny, darmową wycenę oraz dojazd do klienta. Korzystając z usług firmy można również liczyć na fachowe doradztwo, dokładność i terminowość. Us ...... więcej »

Dodano 7 grudnia 2022 14:01

👁 6

Radca Prawny Piotr Kłodziński - Obsługa Prawna

Wronia 45/175, Warszawa, Warszawa (mazowieckie)

Kancelaria radców prawnych Piotr Kłodziński od lat gwarantuje wysokiej jakości obsługę prawną firm, instytucji, a także osób fizycznych w obszarze w szczególności prawa farmaceutycznego, cywilnego, nieruchomości oraz prawa pracy. Profesjonalizujemy się się w planowaniu efektywnych metod rozwiązywania sporów oraz negocjacjach. Naszą misją jest gruntowne doradztwo prawne oraz wsparcie w tworzeniu prostych pism i umów.
... więcej »

Dodano 6 grudnia 2022 18:23

👁 4

Przychodnia NASZ GABINET Warszawa - Rembertów

Gawędziarzy 18, Warszawa (mazowieckie)

Mierzysz się z nałogiem? Chcesz skończyć z piciem i szukasz fachowej pomocy? Poznaj przychodnię Nasz-Gabinet. Jest to sieć przychodni specjalizujących się w leczeniu uzależnienia od alkoholu. Placówka tworzona jest przez najlepszych specjalistów w kraju. Tutaj podejście do pacjenta jest indywidualne i z nastawieniem na jego potrzeby. Przychodnia zapewnia kompleksowe leczenie oparte na znanych i najczęściej stosowanych metodach jak np. odtrucie alkoholowe, terapie psychologiczne, ale również stos ...... więcej »

Dodano 6 grudnia 2022 09:53

👁 4

Przychodnia NASZ GABINET Warszawa - Wilanów

Klimczaka 8, Warszawa (mazowieckie)

Nasz-Gabinet to przychodnia należąca do sieci przychodni w kraju zajmujących się leczeniem uzależnienia alkoholowego. Gabinet jest pierwszym miejscem w Polsce, gdzie można poddać się terapii alkoholizmu w warunkach ambulatoryjnych. Przychodnia oferuje odtrucie alkoholowe, terapie psychologiczne indywidualne lub grupowe oraz nowoczesną metodę wszywki Esperal. Wszywka Esperal to chirurgiczny zabieg wywołujący abstynencję poprzez niwelowanie chęci spożycia alkoholu. Obecnie wszywka Esperal to jeden ...... więcej »

Dodano 5 grudnia 2022 15:17

👁 9

E.LECLERC BIELANY

Aspekt 79, Warszawa (mazowieckie)

Jesteś wege? W sklepach w Twojej okolicy zawsze brak produktów, które lubisz? Chciałbyś robić zakupy spożywcze online? Istnieje idealne rozwiązanie. Zrób zakupy w delikatesach internetowych Leclerc Warszawa. Posiadamy szeroki wybór produktów dla wegetarianów! Jest to sklep internetowy spożywczy Warszawa. Znajdziesz tutaj artykuły spożywcze, chemię, zdrową żywność oraz Lego Warszawa. Kupuj to, co chcesz w delikatesach online Warszawa Leclerc. Gwarantujemy dostawę zakupów do domu Warszawa. Zapras ...... więcej »

Dodano 5 grudnia 2022 09:58

👁 9

WMH Agency

WMH Agency

Wrzesińska 12, Warszawa (mazowieckie)

WMH Agency jest to firma zajmująca się między innymi pozycjonowaniem wizytówki w Google, buzz marketingiem, marketingiem szeptanym, a także badaniami wizerunkowymi. Ogólnie firmę wyróżnia na tle innych bardzo duże doświadczenie, dzięki czemu też ich działania potrafią przynieść naprawdę wielki rezultat, a dodatkowo indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu też pomagają dobrać jak najkorzystniejsze rozwiązanie dla określonej marki.... więcej »

Dodano 2 grudnia 2022 14:03

👁 12

Ekranownia.pl

Ekranownia.pl

Siekierkowska 8, Warszawa (mazowieckie)

Ekranownia od 2005 roku zajmuje się internetową sprzedażą sprzętu, mebli i akcesoriów do kina domowego i sal projekcyjnych. Zdobyliśmy dużą wiedzę prowadząc jednocześnie firmę instalacyjną w zakresie doboru odpowiednich ekranów do danego zadania, biorąc pod uwagę wykorzystywany sprzęt i przydzielony budżet.
.

... więcej »

Dodano 1 grudnia 2022 11:08

👁 10

Strona 1 z 548

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia