Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

AHO Hubert Szymborski

Mazowiecka 88, Dobczyn, Wołomin (mazowieckie)

Ogrodzenia metalowe różnego typu oferuje firma AHO Hubert Szymborski. Mogą one wyglądać klasycznie lub nowocześnie. Przede wszystkim zaś pasują do obiektów industrialnych lub minimalistycznych. Ogrodzenia metalowe mogą również wykonywane z elementami dekoracyjnymi, jeśli na przykład zamawiają je klienci prywatni. Takie zlecenia również się pojawiają. Poza funkcją reprezentacyjną ten typ ogrodzeń idealnie sprawdza się w ochronie danego terenu. Dlatego klienci proszeni są o dokładne przyjrzenie si ...... więcej »

Dodano 16 lipca 2022 11:17

👁 77

Gold-Dent P.T. Lecznica Stomatologiczna

Mieszka I 5, Wołomin (mazowieckie)

Jesteśmy marką dobrze znaną w Tłuszczu i Wołominie – Gold-Dent to nie tylko sieć gabinetów stomatologicznych, ale również sponsor jednego z lokalnych klubów sportowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek wszystkich, od dzieci aż po seniorów, którym jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Działamy nie tylko w zakresie podstawowego leczenia dentystycznego, ale również zatrudniamy doświadczonych ortodontów i protetyków. Serdecznie zapraszamy do przejrzeni ...... więcej »

Dodano 25 czerwca 2022 09:41

👁 83

Spokój w Głowie sp. z o.o.

ul. Miła 3, III piętro, Wołomin (mazowieckie)

Spokój w Głowie to poradnia psychologiczna z Wołomina, w której pomoc zarówno stacjonarną i online może zdobyć każdy, kto chce zmienić swoje życie i rozpocząć inaczej patrzeć na normalność. Odzyskaj spokój ducha, znajdź czas na przyjemności, poradź sobie z wszelkimi komplikacjami dnia codziennego - w tym wszystkim pomogą terapie indywidualne bądź też grupowe organizowane przez psychologów przyjmujących w poradni Spokój w Głowie. Uprzejmie zapraszamy na domenę, gdzie całkowicie przedstawiona jest ...... więcej »

Dodano 14 czerwca 2022 08:01

👁 69

„EMILIA” Piotr Giera

Graniczna 13, Małopole, Wołomin (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo EMILIA specjalizuje się w sprzedaży surowców drzewnych, takich jak odpady po wycince i obróbce tartacznej. Takie produkty z powodzeniem stosuje się przy produkcji mebli i rozmaitych konstrukcji oraz w przemyśle, ogrodnictwie i jako wydajny opał. Stawiamy na wysokiej jakości obsługę przy skupie i sprzedaży odpadów drzewnych oraz oferujemy transport. Zachęcamy do współpracy, zarówno w zakresie dostarczania, jak i nabycia różnorodnych odpadów drzewnych, biomasy, zrębków lub trocin. ...... więcej »

Dodano 12 kwietnia 2022 14:39

👁 119 (0,51 dziennie)

AUTO RAK Rakowski Radosław

Kazimierza Wielkiego 1, Wołomin (mazowieckie)

Instruktorzy Szkoły Auto Rak skutecznie ocenią, na jakim poziomie znajduje się osoba szkolona, która wspólnie z instruktorem ustala ilość godzin jazd doszkalających lub tempo kursu. Szkoła Auto Rak oferuje także jazdy doszkalające, które przywracają pewność siebie kierowcy, utraconą po latach bez prowadzenia samochodu. Szkoła Auto Rak ma ofertę szkoleniową dla tych, którzy po uzyskaniu prawa jazdy nie mieli możliwości prowadzenia pojazdu, w związku z czym czują konieczność odświeżenia sobie wied ...... więcej »

Dodano 18 lutego 2022 13:14

👁 75

Salinarium - Krzysztof Lipiński

Komandora Wiktora Węgrzyna 1, Emilianów, Wołomin (mazowieckie)

Salinarium specjalizuje się w dystrybucji soli spożywczych i soli kosmetycznych, a także różnego rodzaju materiałów solnych (m.in. płytek solnych, kruchów solnych i cegieł solnych) pochodzących do polskich oraz zagranicznych dostawców. Firma proponuje następujące rodzaje produktów:
• sól himalajską,
• sól morską,
• sól indyjską,
• sól dębieńską,
• sól CIECH,
• sól kłodawską.
Ponadto w sklepie można znaleźć specjalne lampy solne czy też bryły solne i lizawki s ...... więcej »

Dodano 10 stycznia 2022 09:37

👁 102 (0,31 dziennie)

Aist Larysa Szapowałowa

Lipińska 77t lok. 47, Wołomin (mazowieckie)

Firma Aist świadczy profesjonalne usługi sprzątające. Oferujemy szeroki zakres działań związanych z utrzymaniem czystości w rozmaitych obiektach. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz umiejętności praktyczne. Dzięki temu realizujemy nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Wyróżnia nas rzetelność, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców, wspólnot mieszkaniowych, a także właścicieli domów i mieszkań. Naszą pracę wykonujemy z należytą starannością i według ws ...... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2021 12:18

👁 109 (0,24 dziennie)

namiotowo.com - Wynajem namiotów na eventy

Orląt Lwowskich 11, Kobyłka, Wołomin (mazowieckie)

Firma opisana pod adresem namiotowo.com zajmuje się wypożyczaniem sprzętu do organizacji wydarzeń. Jej specjalnością są wytrzymałe i komfortowe namioty. Wszystkie konstrukcje są na bieżąco konserwowane, a także przechowywane w odpowiedni sposób, dzięki czemu odznaczają się niezawodnością. Klienci mogą zdecydować się na różne rozmiary namiotów, w tym na modele wyposażone w podłogę. Świetnie sprawdzają się do organizacji wesela, komunii lub innych wydarzeń w kameralnym gronie.... więcej »

Dodano 23 lipca 2021 11:10

👁 149 (0,3 dziennie)

Bazooka Sushi & Ramen

Bazooka Sushi & Ramen

Kościelna 67A, Wołomin (mazowieckie)

Jesteś smakoszem sushi? Zapraszamy na pyszne zestawy do naszych restauracji w Ząbkach, Zielonce, Kobyłce oraz Markach. Nasi sushi masterzy charakteryzują się latami doświadczenia, pasją oraz dobrym wyczuciem smaku. U nas zjesz na miejscu lub złożysz zamówienie z dostawą do domu. W ofercie proponujemy także dania z makaronem, sałatki, zupy, azjatyckie pierożki i desery. Już dziś wybierz coś dla siebie.... więcej »

Dodano 28 czerwca 2021 12:20

👁 85

Studio GRAFIX

Kochanowskiego 82, Czarna, Wołomin (mazowieckie)

Specjalizacją Studia Grafix jest projektowanie nośników reklamowych. Firma oferuje wykonanie projektu wizytówki, ulotki, foldery, etykiety, a także wielu innych materiałów reklamowych. Przedsiębiorstwo na stałe współpracuje ze sprawdzonymi drukarniami. Dzięki temu jego klienci mogą zdecydować się na wybór różnych technik druku. Wśród usług znajduje się również wykonywanie projektów graficznych stron internetowych, a także przeprowadzanie wizualizacji 3D. Studio ma kilkunastoletnie doświadczenie ...... więcej »

Dodano 30 marca 2021 11:03

👁 127 (0,21 dziennie)

Strona 1 z 5

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia