Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Diamtrade - producent narzędzi diamentowych

narzędzia

Zagłoby 9, Wołomin (mazowieckie)

Firma Diamtrade powstała w 2010 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży, produkcji oraz regeneracji profesjonalnych narzędzi diamentowych.
Technika Diamentowa to podstawowa działalność naszej firmy.

Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów, dlatego współpracujemy z producentami, którzy są światowymi liderami w swojej dziedzinie.
Wszystkie nasze narzędzia diamentowe posiadają certyfikaty Unii Europejskiej EN 13236, FEPA, OSA i spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. ... więcej »

Dodano 27 marca 2023 12:21

👁 10

Cargo Transport

Wiosenna 35 bud. 2, Wołomin (mazowieckie)

Jako firma transportowa zapewniamy profesjonalne usługi, do których należy: transport krajowy, transport międzynarodowy, spedycja międzynarodowa i krajowa, usługi logistyczne, transport krajowy Warszawa. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i zadowolenie klienta. Zapewniamy bezpieczny transport i sprawne dostawy. Usługi logistyczne zawsze dostosowujemy do rodzaju i charakteru zlecenia. Dajemy także możliwość kontrolowania przewożonego ładunku w samochodach. Naszą firmę wyró ...... więcej »

Dodano 23 grudnia 2022 10:18

👁 26

OPTIMA PAWEŁ POWAŁA

Racławicka 7, Majdan, Wołomin (mazowieckie)

Bogaty asortyment części do ciężarówek, jaki przygotowaliśmy w Optima Cars to najlepsze potwierdzenie tego, że dbamy o to, by klientom proponować najlepsze rozwiązania. Wszystkie zetor części oraz części od innych producentów są dokładnie wyselekcjonowane, ponieważ priorytetem jest dla nas zadowolenie grupy docelowej, która się u nas zaopatruje. Kierowcy ciężarówek, którzy każdego dnia pokonują wiele tysięcy kilometrów będą usatysfakcjonowani ze zrobionych u nas zakupów. Zwłaszcza, że proponujem ...... więcej »

Dodano 19 grudnia 2022 08:26

👁 21

SALA BANKIETOWA POD SKRZYDŁAMI BEATA SAWICKA

Al. Niepodległości 54h, Wołomin (mazowieckie)

Sprawdź ofertę sali bankietowej „Pod Skrzydłami” i wynajmij ją na imprezę okolicznościową w Wołominie. To jedna z piękniejszych sal okolicznościowych w okolicy, gdzie możesz zorganizować każdą imprezę okolicznościową, a do najpopularniejszych zaliczają się chrzciny, komunie, a nawet niewielkie i kameralne wesela. Tutaj otrzymasz pełne wsparcie gastronomiczne i kelnerskie, dlatego możesz zorganizować również imprezę dla firmy, z możliwością przeprowadzenia szkolenia oraz zakończenia projektu bank ...... więcej »

Dodano 6 grudnia 2022 09:24

👁 18

AHO Hubert Szymborski

Mazowiecka 88, Dobczyn, Wołomin (mazowieckie)

Ogrodzenia metalowe różnego typu oferuje firma AHO Hubert Szymborski. Mogą one wyglądać klasycznie lub nowocześnie. Przede wszystkim zaś pasują do obiektów industrialnych lub minimalistycznych. Ogrodzenia metalowe mogą również wykonywane z elementami dekoracyjnymi, jeśli na przykład zamawiają je klienci prywatni. Takie zlecenia również się pojawiają. Poza funkcją reprezentacyjną ten typ ogrodzeń idealnie sprawdza się w ochronie danego terenu. Dlatego klienci proszeni są o dokładne przyjrzenie si ...... więcej »

Dodano 16 lipca 2022 11:17

👁 94

Gold-Dent P.T. Lecznica Stomatologiczna

Mieszka I 5, Wołomin (mazowieckie)

Jesteśmy marką dobrze znaną w Tłuszczu i Wołominie – Gold-Dent to nie tylko sieć gabinetów stomatologicznych, ale również sponsor jednego z lokalnych klubów sportowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek wszystkich, od dzieci aż po seniorów, którym jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Działamy nie tylko w zakresie podstawowego leczenia dentystycznego, ale również zatrudniamy doświadczonych ortodontów i protetyków. Serdecznie zapraszamy do przejrzeni ...... więcej »

Dodano 25 czerwca 2022 09:41

👁 106 (0,38 dziennie)

Spokój w Głowie sp. z o.o.

ul. Miła 3, III piętro, Wołomin (mazowieckie)

Spokój w Głowie to poradnia psychologiczna z Wołomina, w której pomoc zarówno stacjonarną i online może zdobyć każdy, kto chce zmienić swoje życie i rozpocząć inaczej patrzeć na normalność. Odzyskaj spokój ducha, znajdź czas na przyjemności, poradź sobie z wszelkimi komplikacjami dnia codziennego - w tym wszystkim pomogą terapie indywidualne bądź też grupowe organizowane przez psychologów przyjmujących w poradni Spokój w Głowie. Uprzejmie zapraszamy na domenę, gdzie całkowicie przedstawiona jest ...... więcej »

Dodano 14 czerwca 2022 08:01

👁 84

„EMILIA” Piotr Giera

Graniczna 13, Małopole, Wołomin (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo EMILIA specjalizuje się w sprzedaży surowców drzewnych, takich jak odpady po wycince i obróbce tartacznej. Takie produkty z powodzeniem stosuje się przy produkcji mebli i rozmaitych konstrukcji oraz w przemyśle, ogrodnictwie i jako wydajny opał. Stawiamy na wysokiej jakości obsługę przy skupie i sprzedaży odpadów drzewnych oraz oferujemy transport. Zachęcamy do współpracy, zarówno w zakresie dostarczania, jak i nabycia różnorodnych odpadów drzewnych, biomasy, zrębków lub trocin. ...... więcej »

Dodano 12 kwietnia 2022 14:39

👁 134 (0,38 dziennie)

AUTO RAK Rakowski Radosław

Kazimierza Wielkiego 1, Wołomin (mazowieckie)

Instruktorzy Szkoły Auto Rak skutecznie ocenią, na jakim poziomie znajduje się osoba szkolona, która wspólnie z instruktorem ustala ilość godzin jazd doszkalających lub tempo kursu. Szkoła Auto Rak oferuje także jazdy doszkalające, które przywracają pewność siebie kierowcy, utraconą po latach bez prowadzenia samochodu. Szkoła Auto Rak ma ofertę szkoleniową dla tych, którzy po uzyskaniu prawa jazdy nie mieli możliwości prowadzenia pojazdu, w związku z czym czują konieczność odświeżenia sobie wied ...... więcej »

Dodano 18 lutego 2022 13:14

👁 88

Salinarium - Krzysztof Lipiński

Komandora Wiktora Węgrzyna 1, Emilianów, Wołomin (mazowieckie)

Salinarium specjalizuje się w dystrybucji soli spożywczych i soli kosmetycznych, a także różnego rodzaju materiałów solnych (m.in. płytek solnych, kruchów solnych i cegieł solnych) pochodzących do polskich oraz zagranicznych dostawców. Firma proponuje następujące rodzaje produktów:
• sól himalajską,
• sól morską,
• sól indyjską,
• sól dębieńską,
• sól CIECH,
• sól kłodawską.
Ponadto w sklepie można znaleźć specjalne lampy solne czy też bryły solne i lizawki s ...... więcej »

Dodano 10 stycznia 2022 09:37

👁 121 (0,27 dziennie)

Strona 1 z 6

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia