Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

ALFA Małgorzata Sieczka

USŁUGI PPOŻ BHP

Hansa Christiana Andersena 43/14, Ząbki (mazowieckie)

Oferujemy kompleksowe usługi ppoż oraz serwis ppoż w Warszawie i okolicy. Ochrona przeciwpożarowa i zabezpieczenia przeciwpożarowe to nasza specjalność. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres usług z zakresu bezpieczeństwa pożarowego, m.in.: przegląd ppoż, zabezpieczenie ppoż budynków, ekspertyza ppoż, przegląd gaśnic i legalizacja gaśnic, przegląd hydrantów, konserwacja i serwis hydrantów, badanie wydajności hydrantów, szkolenie ppoż, próbna ewakuacja (procedura i ćwiczenia), pomiar oświetle ...... więcej »

Dodano 12 czerwca 2023 06:12

👁 28

Best Accessories

Lipowa 29, Ząbki (mazowieckie)

Best-accessories to sklep online oferujący okazały wybór akcesoriów do urządzeń mobilnych popularnych marek takich jak Huawei, Apple, Garmin, Samsung, Xiaomi, Casio, Lenovo, Nintendo i wiele więcej. Oferta obejmuje różne etui do telefonów i tabletów, paski i bransolety wymienne do zegarków sportowych oraz smartwachy, szkła ochronne, akcesoria GSM, rowerowe, do laptopów czy samochodu. Zamówienia wysyłane są możliwie jak najszybciej i właściwie zabezpieczone na czas dostawy, tak aby nie uległy usz ...... więcej »

Dodano 29 grudnia 2021 23:55

👁 128 (0,2 dziennie)

VISION-DENT

Księdza Ignacego Skorupki 32, Ząbki (mazowieckie)

Gabinet stomatologiczny VISION-DENT mieści się w Ząbkach przy ulicy Księdza Ignacego Skorupki 32 oraz w Markach przy ulicy Fabrycznej 93C/U1. Placówka świadczy kompleksowe usługi dla pacjentów w każdym wieku. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, profilaktyką, chirurgią, implantologią, endodoncją, protetyką oraz ortodoncją. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii i dostępowi do nowoczesnego sprzętu może zapewnić efektywne działanie w każdym przypadku. Pracują tu wykwalifikowani specjaliśc ...... więcej »

Dodano 5 listopada 2021 13:43

👁 176 (0,25 dziennie)

ARM INVEST sp. z o.o.

Powstańców 47, Ząbki (mazowieckie)

Biuro pro­jek­towe Ume­bluj się zaj­muje się meblami na wymiar działa w mie­ście Ząbki, a także w War­sza­wie. Na życze­nie klienta reali­zu­jemy kom­plek­sowo pro­jekt, według któ­rego wyko­nu­jemy meble na wymiar. Następ­nie mon­tu­jemy meble u klienta. Spe­cja­li­zu­jemy się w sza­fach na wymiar, meblach kuchen­nych, gar­de­ro­bach oraz w cało­ścio­wych zabu­do­wach pomiesz­czeń.... więcej »

Dodano 10 października 2021 05:25

👁 135 (0,19 dziennie)

Deckout Sp. z o.o.

Łąkowa 24, Ząbki (mazowieckie)

Deckout to marka dla silnych kobiet z pasją. Stworzyliśmy autorską markę odzieży dla kobiet, które pasjonują się sportem i mają poczucie własnej siły i wartości. Nasze kolekcje doskonale sprawdzają się podczas aktywności fizycznej i dają silnym kobietom komfort, jakość i styl. Nasza marka powstała właśnie z pasji teamu squashowego. Ta wymagająca dyscyplina sportowa potrzebuje odzieży z najlepszej jakości materiałów. Nie tolerujemy kiczu, dlatego każdego dnia przywiązujemy wielką wagę do pracy na ...... więcej »

Dodano 31 marca 2021 12:33

👁 207 (0,23 dziennie)

Gabinet Biorezonansu Lidia Dłużniewska-Dziok

Biorezonans

ul. Szwoleżerów 89 G, Ząbki (mazowieckie)

Gabinet Biorezonansu Lidia Dłużniewska-Dziok oferuje leczenie metodą biorezonansu. Oferta obejmuje leczenie nałogów i chorób, na przykład terapię przeciwbólową.... więcej »

Dodano 19 lutego 2021 10:45

👁 200 (0,21 dziennie)

KARO-BUS

ul. Wita Stwosza 4B, Ząbki (mazowieckie)

Karo-Bus to firma, jakiej może zaufać każdy, kto szuka fachowego operatora autobusów na wynajem. Flota składa się z wygodnych autobusów, jakie można wynająć na dowolną trasę po Europie. Co więcej obsługujemy mniejsze grupy klientów, którzy pragną wynająć mniejszy autokar lub busa. Każdy, kto korzysta z Karo-Bus może liczyć na pełną fachowość, podstawienie wybranego autokaru wraz z kierowcą - zawsze zapewniamy, że autobus będzie sprawny a kierowca profesjonalny i wybrany do danej trasy. Sprawdź n ...... więcej »

Dodano 6 lutego 2021 08:44

👁 165 (0,17 dziennie)

It's Home

Wigury 18, Ząbki (mazowieckie)

Oferujemy stoliki kawowe najwyższej jakości i w najlepszej cenie.... więcej »

Dodano 13 września 2020 21:47

👁 175 (0,16 dziennie)

It's Home

Stanisława Wigury 18, Ząbki (mazowieckie)

Wysokiej klasy meble czekają na ciebie w sklepie internetowym It’s Home. Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne meble, dzięki którym twoje mieszkanie lub dom staną się idealnymi miejscami do życia. Nie czekaj i skorzystaj z okazji jaką daje dla ciebie sklep już dzisiaj. Sprawdź na itshome.pl i wykorzystaj jedną z najnowszych promocji, może właśnie dotyczy interesującej cię części domu?... więcej »

Dodano 1 września 2020 05:12

👁 187 (0,17 dziennie)

Eciepecie-zabawki.pl

Eciepecie-zabawki.pl - akcesoria i zabawki dla dzieci

Powstańców 39 lok. 83, Ząbki (mazowieckie)

Eciepecie-zabawki, to firma, dzięki której wyposażysz swoje dziecko w najlepsze dostępne na rynku artykuły plastyczne oraz szeroko pojęte zabawki. W skład oferty wchodzą między innymi klocki, kolejki, puzzle, zabawki interaktywne, a także zabawki stworzone z myślą o letnich harcach w piasku i w wodzie. To jednak wciąż nie wszystko, co możesz zyskać dzięki tej właśnie firmie! Przekonaj się sama – czekamy na Ciebie!

ECIE PECIE KATARZYNA IZDEBSKA
ul. Powstańców 39 lok. 83
05-091 Ząbki
tel: ...... więcej »

Dodano 13 sierpnia 2020 14:28

👁 206 (0,18 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia