Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

DROMET sp. z o.o. sp.k.

3 Maja 4, Zielonka (mazowieckie)

Metmet to firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje swoim klientom między innymi kotwy chemiczne, śruby rzymskie, pasy transportowe, linki stalowe, a także wiele więcej – wszystko to w bardzo konkurencyjnych cenach! Marka zapewnia również fachowe doradztwo, a także terminową dostawę. Nie czekaj więc i sprawdź już dzisiaj, co jeszcze do zaproponowania ma klientom Metmet!... więcej »

Dodano 27 lutego 2023 06:16

👁 6

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "E.T" EDYTA RÓŻAŃSKA

Jeżynowa 15, Zielonka (mazowieckie)

Dzięki ogromnemu wyborowi wysokiej jakości włóknin technicznych oraz materiałów obiciowych i obiciowych znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do realizacji swojego projektu. Hurtownia materiałów tapicerskich i obiciowych E.T. działa od 1999 roku i od tego czasu stale się rozwija. Dzięki połączeniu wysokiej jakości materiałów i profesjonalnej obsługi staliśmy się wiodącym dostawcą tkanin obiciowych w kraju. Nasze tkaniny czy materace 160x200 dostępne są w szerokiej gamie faktur i wzorów, ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2022 16:13

👁 21

Wydawnictwo SUMUS

Piłkarska 6, Zielonka (mazowieckie)

Jesteś katolikiem? Szukasz sklepu, który jest dedykowany dla osób wierzących? Może szukasz produktów, takich jak książki katolickie, dewocjonalia, ebooki religijne. Może chcesz poznać takie tytuły jak książki ojca Dominika Chmielewskiego lub książki kardynała Stefana Wyszyńskiego. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebuje mężczyzna i kobieta do wspierania swojej wiary i edukacji katolickiej. Zobacz naszą bogatą ofertą na stronie internetowej sumuswydawnictwo.pl. Zapraszamy serdecznie każdego k ...... więcej »

Dodano 6 lipca 2022 15:09

👁 109 (0,41 dziennie)

Mar-Koks sp. j.

Krzywa 22, Zielonka (mazowieckie)

Skład opału Mar-Koks z siedzibą w Zielonce w województwie mazowieckim oferuje szeroki wybór towaru z rynku polskiego. Można tu nabyć różne rodzaje węgla: kostkę, koks gruby, orzech, miał węglowy, groszek, ekogroszek, a także ekomiał. W ofercie nie zabrakło także pelletu drzewnego. Opał dostępny jest w sprzedaży detalicznej albo hurtowej. Węgiel sprzedawany przez przedsiębiorstwo Mar-Koks pochodzi z zaufanych źródeł i cechuje się wysoką jakością oraz kalorycznością. Klienci współpracujący z Mar-K ...... więcej »

Dodano 16 grudnia 2021 18:11

👁 102 (0,22 dziennie)

Centrum Medyczne Lardent Zielonki Kraków

Krakowskie Przedmieście 12, Zielonki, Zielonka (mazowieckie)

Szukasz dentysty w miejscowości Zielonki pod Krakowem? Koniecznie skontaktuj się z Centrum Medycznym Lardent. Przez wiele lat swojej pracy pomogliśmy pacjentom w zakresie stomatologii, laryngologii, kardiologii czy neurologii. Nasz zespół tworzą profesjonalni medycy, którzy mogą pochwalić się długoletnim doświadczeniem. Do naszej pracy wykorzystujemy najnowszy sprzęt oraz znakomitej klasy materiały. Zapraszamy do umówienia wizyty online.... więcej »

Dodano 1 października 2021 14:05

👁 104 (0,19 dziennie)

Byd-Drew - usługi koparką, koparko-ładowarką Bydgoszcz

prace ziemne, drogowe

Jodłowa 37, Zielonka (mazowieckie)

Oferujemy szeroko pojęte usługi budowlane, za pomocą koparek i koparko-ładowarek. Prace ziemne i drogowe, z doświadczonymi operatorami. Istniejemy na rynku od 2002 roku! Zachęcamy do współpracy - działamy na terenie Bydgoszczy i okolicznych miejscowości.... więcej »

Dodano 14 września 2021 09:01

👁 111 (0,2 dziennie)

Topserw

Marecka 66a, Zielonka (mazowieckie)

Jeżeli poszukują Państwo dystrybutorów wody pitnej do zamontowania ich w zakładzie pracy czy innym miejscu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy dostawcami dystrybutorów wody pitnej. Wiemy, jak ważne jest dostarczanie wody a także wyszła nowa dyrektywa europejska nakładająca obowiązek na Państwa członkowskie zapewnienie obywatelom stałego dostępu do wody pitnej. W naszej ofercie znajdziecie wszelkiego rodzaju dystrybutory, stacje wody czy źródełka. Cała oferta na stronie: https:/ ...... więcej »

Dodano 18 sierpnia 2021 14:55

👁 131 (0,22 dziennie)

Garden of Lights

Mazowiecka 13/19, Zielonka (mazowieckie)

Garden of Lights to sklep internetowy sprzedający świece zapachowe wyróżniające się najwyższą jakością wykonania oraz długim czasem palenia (nawet do 100 godzin). Klienci na stronie znajdą szeroki wybór ręcznie robionych świec różniących się od siebie głównie wielkością, kolorem czy nutami zapachowymi. W asortymencie dostępne są także oryginalne świece zapachowe umieszczane w szkle, w przypadku których wykorzystano naturalne woski, m.in. sojowy, rzepakowy czy kokosowy. To doskonały pomysł na pre ...... więcej »

Dodano 30 marca 2021 13:22

👁 148 (0,2 dziennie)

Kancelaria Kanoniczna Michał Poczmański

Kancelaria Kanoniczna

Kujawska 12c, Zielonka (mazowieckie)

Kancelaria Kanoniczna Michał Poczmański specjalizuje się w reprezentowaniu klientów, którzy starają się o unieważnienie ślubu kościelnego. W takich sytuacjach przyda się wsparcie doświadczonego adwokata kościelnego zatrudnionego w znanej kancelarii kanonicznej. Klienci otrzymają pomoc podczas gromadzenia niezbędnej dokumentacji oraz toczącej się sprawy w sądzie. Należy podkreślić, że wniosek o stwierdzenie nieważności małżeństwa mogą złożyć oboje lub tylko jeden z małżonków. ... więcej »

Dodano 4 marca 2021 15:43

👁 409 (0,54 dziennie)

PSYCHOCENTRUM Sylwia Krajewska

Warsztaty Dla Kobiet

Mazurska 13, Zielonka (mazowieckie)

Warsztaty dla Kobiet to popularna marka, która prowadzi zarówno indywidualne sesje dla kobiet (m.in. poprzez skype, e-mail oraz w formie tradycyjnych spotkań), jak również grupowe szkolenia. Tematy spotkań są dopasowywane do uczestniczek oraz rodzaju organizowanego eventu. Twórcami projektu są psycholożki, trenerki rozwoju osobistego oraz certyfikowani coache. Oprócz rozwoju i zmian wewnętrznych, podczas warsztatów uczestniczki nauczą się również zadbać o swój wygląd.... więcej »

Dodano 19 listopada 2020 13:53

👁 209 (0,24 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia