Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

30 czerwca 2015 09:49
👁 1451 (0,5 dziennie)

Drukarnia Offsetowa Puls

Pulsdruk

KONTAKT

Drukarnia Offsetowa Puls

Pulsdruk

Słowackiego 22a
05816 Michałowice, Michałowo, podlaskie

NIP: 5340018119

MAPA
O NAS

Jeżeli zastanawiają się państwo nad skorzystaniem z usług Zakładu Poligraficznego PULS i chcieliby państwo zadać nam kilka pytań, zapraszamy do podjęcia kontaktu. Wszystkie dane naszej firmy znajdują się na stronie internetowej. Jeżeli e-mail i telefon to dla państwa za mało, zachęcamy do osobistego odwiedzenia nas w Michałowicach pod Warszawą. Zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Drukarnia Offsetowa Puls Michałowo
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

GRAFFIDEA Agnieszka Dryzek

Drukarnia Graffprint

Puławska 34/6, Piaseczno (mazowieckie)

GRAFFPRINT to drukarnia, która oferuje usługi dostosowane do potrzeb klienta. Nasza oferta obejmuje druk w różnych nakładach, od niewielkiej liczby egzemplarzy do dużych projektów. Nasza drukarnia w Warszawie posiada nowoczesny sprzęt, który pozwala nam na realizację projektów o różnej skali i złożoności. Nasza obsługa klienta zawsze służy fachową poradą i pomocą.... więcej »

Dodano 1 kwietnia 2023 04:32

👁 20

DrukarniaOnline.pl

Krzywa 2, Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

Wydruk wielkoformatowy jest praktycznie niemożliwy w warunkach domowych. Najlepiej zdecydować się w takiej sytuacji na drukarnię internetową, która realizuje zamówienia w sposób błyskawiczny i profesjonalny, a gotowe wydruki wysyła na adres zamawiającego. Jest to bardzo wygodne i szybkie rozwiązania. Również firmy korzystają chętnie z usług drukarni online i zamawiają w niej swoje materiały promocyjne i biurowe.... więcej »

Dodano 18 stycznia 2017 13:50
Aktualizacja 18 stycznia 2017 13:50

👁 753 (0,32 dziennie)

Mail Boxes Etc.

MBE Bydgoszcz - wyrabianie pieczątek i usługi poligraficzne

Rejtana 2, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Jeśli szukasz idealnej pieczątki, która spełni Twoje oczekiwania, nie szukaj dalej niż w naszym sklepie. Mamy szeroki wybór pieczątek, w tym pieczątki ręczne, numeratory i datowniki. Możemy również wykonać pieczątki na zamówienie, zgodnie z Twoimi specyficznymi wymaganiami. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz standardowej pieczątki, czy czegoś bardziej wyjątkowego, możemy Ci pomóc.... więcej »

Dodano 13 września 2022 21:42

👁 72

Reprosystemy Mariola Doleżał

Drukarnia, Ksero, Introligatornia, Skanowanie, Usługi druku

Pokorna 2/U22, Warszawa (mazowieckie)

Wszystkie nasze usługi wykonujemy zarówno dla firm jak i dla klienta indywidualnego. Zapraszamy... więcej »

Dodano 22 stycznia 2021 10:08

👁 195 (0,22 dziennie)

TM DRUK Iwona Cianciara

Trakt Lubelski 253, Warszawa (mazowieckie)

Nasza drukarnia TM Druk działa od 1996 roku w dzielnicy Wawer w Warszawie. Jesteśmy drukarnią cyfrową, offsetową oraz wielkoformatową. Specjalizujemy się w druku wizytówek, ulotek, kalendarzy biurowych, folderów z oprawą, bannerów, roll-up'ów, a także najnowszych rozwiązań, takich jak wydruk plakatów na piance, liter przestrzennych czy też wydruku na folii okiennej typu "One Way Vision". Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych klientów, do realizacji przyjmujemy gotowe projekty, ale także oferuj ...... więcej »

Dodano 20 lutego 2017 16:17

👁 713 (0,31 dziennie)

Zakład poligraficzny PULS

Drukarnia offsetowa

Słowackiego 22a, Warszawa (mazowieckie)

Puls znajduje się w Michałowicach koło Warszawy. To profesjonalna firma, która działa już od 1993 roku. Zajmuje się ona wydrukiem wielu rodzajów materiałów przy użyciu techniki offsetu. Posiada nowoczesny park maszynowy, w którym znajduje się również naświetlarnia CTP. Oprócz tego drukarnia oferuje także prace introligatorskie, które pozwalają na wykończenie materiałów. Należy do nich oprawianie, kaszerowanie, sztancowanie, wiercenie otworów czy też perforowanie wydruku.... więcej »

Dodano 19 stycznia 2018 11:37

👁 628 (0,32 dziennie)

Cre-On Studio Reklamy

Ulotki Wrocław

ul. Krynicka, Wrocław (dolnośląskie)

Firma Cre-On z Wrocławia zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem i realizacją kampanii reklamowych obejmujących wykonanie projektów graficznych, druk i kolportaż materiałów reklamowych. Zleceniodawcy mogą liczyć na pomoc w precyzyjnym określeniu docelowej grupy odbiorców oraz tworzeniu właściwego przekazu reklamowego. Kompleksowa obsługa gwarantuje Państwu możliwość właściwej realizacji strategii reklamowej. Oferujemy różne formy dystrybucji:
- do skrzynek pocztowych
- na klamk... więcej »

Dodano 25 lutego 2013 13:04

👁 1594 (0,42 dziennie)

VivaPrint.pl

Drukarnia VivaPrint.pl

Pomorska 86, Szczecin (zachodniopomorskie)

Nasza Drukarnia VivaPrint.pl drukuje ulotki A4, ulotki A5, ulotki A6, ulotki DL, wizytówki, papier firmowy, notesy, kalendarze trójdzielne, kalendarze jednodzielne. Jesteśmy drukarnia z przepięknego miasta Szczecin.... więcej »

Dodano 24 maja 2018 09:42

👁 524 (0,28 dziennie)

SUPRAPRINT Drukarnia Cyfrowa

Olkuska, Warszawa (mazowieckie)

Jesteśmy firmą z dziedziny reklamowo-poligraficznej frapującą się szeroko pojętym drukiem. Drukujemy gdzie się da: papiery kredowe i ozdobne, papiery niepowlekane, pcv, polietylen, plexi, hips, baner itd. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dysponujemy swoją szwalnią z przemysłowym obszywaniem tkanin reklamowych. W naszym sklepie da się też kupić niezbędne akcesoria reklamowe. Do każdego zlecenia przystępujemy indywidualnie i z akuratną precyzyjnością.Poręczamy prędką dostawę, do ...... więcej »

Dodano 31 marca 2015 11:20

👁 1458 (0,49 dziennie)

Drukarnia internetowa BePrint.pl

Szlak, Kraków (małopolskie)

Drukarnia internetowa BePrint.pl - tanio, szybko i wygodnie!
Zleć nam druk Twoich materiałów bez wychodzenia z pracy lub domu, dokonaj płatności on-line, a zamówione materiały dostarczy - nawet w ciągu 24h - pod wskazany przez Ciebie adres (na terenie całej Polski) nasz kurier!
To wszystko bez żadnych dodatkowych opłat (transport jest całkowicie GRATIS)... więcej »

Dodano 10 stycznia 2013 11:23

👁 3427 (0,9 dziennie)