Dodaj firmę Zaloguj się

 

Narzędzia do cięcia, materiały ścierne, akcesoria poleskie

FHU Talaga Łukasz

Kasinka Mała Mszana Dolna

📞 🌐 📧

23 lutego 2023 15:05
👁 124 (0,26 dziennie)

Firma FHU Talaga Łukasz Mszana Dolna

FHU Talaga Łukasz

Narzędzia do cięcia, materiały ścierne, akcesoria poleskie

KONTAKT

FHU Talaga Łukasz

Narzędzia do cięcia, materiały ścierne, akcesoria poleskie

Kasinka Mała 517
34-734 Kasinka Mała, Mszana Dolna, małopolskie

NIP: 7371866223

MAPA
O NAS

Zapraszamy do naszego katalogu wyposażenia budowlanego i remontowego! Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy szeroką gamę narzędzi oraz akcesoriów, które umożliwią Ci wykonywanie prac budowlanych oraz remontowych na najwyższym poziomie. W naszej ofercie odnajdziesz nakrętki motylkowe, które są niezastąpione w wielu różnych projektach. Dzięki swojej nadzwyczajnej konstrukcji, nakrętki motylkowe pozwalają na szybkie i łatwe mocowanie elementów bez konieczności używania narzędzi. Nakrętka motylkowa jest jednym z niezwykle praktycznych oraz funkcjonalnych elementów, które można wykorzystać do mocowania rozmaitego rodzaju elementów. Jeśli planujesz wykonywać jakiekolwiek prace z drewnem, z pewnością przydadzą Ci się nasze wkręty do drewna. Są one wytrzymałe oraz trwałe, a ich dodatkowa powłoka pozwala na łatwe wkręcanie oraz dokręcanie bez ryzyka uszkodzenia drewna. Jeśli szukasz trwałych i mocnych śrub do mocowania elementów, to śruba sześciokątna będzie doskonałym wyborem. Ich sześciokątny kształt umożliwia dokręcenie ich za pomocą klucza nasadowego, co jest w szczególności przydatne w trudno dostępnych miejscach. Nie zwlekaj i zamów już dziś wszystko, czego potrzebujesz do wykonywania swoich prac budowlanych oraz remontowych. Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze narzędzia oraz akcesoria, które uskutecznią Twoje potrzeby.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.2.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
FHU Talaga Łukasz Mszana Dolna
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

FHU Łukasz Talaga

Kasinka Mała 517, Kasinka Mała, Mszana Dolna (małopolskie)

Zapraszamy do naszego katalogu wyposażenia budowlanego i remontowego! Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy szeroką gamę narzędzi oraz akcesoriów, które umożliwią Ci wykonywanie prac budowlanych i remontowych na najwyższym poziomie. W naszej ofercie odnajdziesz nakrętki motylkowe, które są niezastąpione w wielu różnych projektach. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji, nakrętki motylkowe pozwalają na szybkie oraz łatwe mocowanie elementów bez konieczności używania narzędzi. Nakrętka motylkowa jest j ...... więcej »

Dodano 16 sierpnia 2023 09:24

👁 43

FHU Talaga

Narzędzia do cięcia, materiały ścierne, akcesoria poleskie

Kasinka Mała 517, Kasinka Mała, Limanowa (małopolskie)

Zapraszamy do naszego katalogu wyposażenia budowlanego oraz remontowego! Jesteśmy dumni z tego, że proponujemy szeroką gamę narzędzi oraz akcesoriów, które umożliwią Ci wykonywanie prac budowlanych oraz remontowych na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziesz nakrętki motylkowe, które są niezastąpione w wielu różnych projektach. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji, nakrętki motylkowe pozwalają na szybkie i łatwe mocowanie elementów bez konieczności używania narzędzi. Nakrętka motylkowa je ...... więcej »

Dodano 16 marca 2023 10:40

👁 86