Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Tartak im. Fr. Koperskiego S.C.

Nekla

🌐 📧

30 lipca 2014 10:06
👁 2063 (0,59 dziennie)

Firma Tartak im. Fr. Koperskiego S.C. Nekla

Tartak im. Fr. Koperskiego S.C.

KONTAKT

Tartak im. Fr. Koperskiego S.C.

ul. Dworcowa
62330 Nekla, wielkopolskie

NIP: 7891323664

MAPA
O NAS

Jesteśmy średniej wielkości tartakiem z wieloletnią tradycją. Sięga ona lat 30-tych XX wieku. Wtedy to Franciszek Koperski założył w Nekli tartak. Po "krótkiej" przerwie (okupacja hitlerowska, nacjonalizacja) zakład wrócił do rodziny.

Nasz tartak to nie tylko wieloletnia rodzinna tradycja, ale również specjalistyczna wiedza zdobyta na wydziale Technologii Drewna Akademii Rolniczej.

Przecieramy rocznie ok. 10 000m3. Nie jest to tylko sosna, ale również gatunki liściaste (buk, brzoza

Jesteśmy średniej wielkości tartakiem z wieloletnią tradycją. Sięga ona lat 30-tych XX wieku. Wtedy to Franciszek Koperski założył w Nekli tartak. Po "krótkiej" przerwie (okupacja hitlerowska, nacjonalizacja) zakład wrócił do rodziny.

Nasz tartak to nie tylko wieloletnia rodzinna tradycja, ale również specjalistyczna wiedza zdobyta na wydziale Technologii Drewna Akademii Rolniczej.

Przecieramy rocznie ok. 10 000m3. Nie jest to tylko sosna, ale również gatunki liściaste (buk, brzoza, grab). Produktem skierowanym do indywidualnych odbiorców, czyli najprawdopodobniej do Państwa są więźby dachowe. Możemy impregnować je metodą zanurzeniową, używając bardzo nowoczesnych preparatów. W naszej ofercie mamy również produkty charakterystyczne dla naszej branży jak tarcica, czy drewno kominkowe, które cieszy się popularnością cały rok.

Spełniając życzenie tych najbardziej wymagających z Państwa stosujemy nie tak powszechną w Polsce, a w naszym regionie wręcz unikalną impregnację próżniowo ciśnieniową drewna.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 35.175.201.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Tartak im. Fr. Koperskiego S.C. Nekla
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Pożycz szybko i bezpiecznie w ciągu 48 godzin

Spacerowa 24, Chęciny (świętokrzyskie)

Pożycz szybko i bezpiecznie w ciągu 48 godzin

Kosztowny,
Jestem osobą z rozsądnym majątkiem i dlatego chcę pomagać ludziom znajdującym się w tych trudnych finansowo czasach. Czy widzisz las za drzewami?
już nie? Proszę o kontakt i zobaczę co mogę dla Ciebie zrobić. Adres: (robert.wedig90@gmail.com)... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2022 04:06

👁 123 (0,23 dziennie)

Poldrewex Agnieszka & Darek Dariusz Krzyżanowicz

Mchówek 1a, Mchówek, Izbica Kujawska (kujawsko-pomorskie)

Tartak POLDREWEX ma w ofercie wysokiej jakości drewno budowlane. Zajmujemy się produkcją więźby dachowej, tarcicy iglastej, palet, sztachet itd. Nasze produkty znajdują nabywców w kraju i poza jego granicami. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. W ramach świadczonych usług wykonujemy rozmaite prace budowlane. Korzystamy z najnowszych technologii. Zapewniamy znakomitą jakość produktów i usług przy utrzymaniu wyjątkowo korzystnych cen.... więcej »

Dodano 15 stycznia 2013 08:32

👁 2543 (0,63 dziennie)

Szkółka Stecz

Szkółka roślin

Sokolniki 19, Niegowa, Żarki (śląskie)

Szkółka Stecz to producent materiału roślinnego funkcjonujący na rynku od ponad 30 lat. W tym czasie został doceniony przez wielu klientów, którzy regularnie wracają. Szeroka oferta asortymentowa oraz wysoki poziom kompetencji i doświadczenia wpływają na całościową wartość tej marki i sprawiają, ze klienci korzystają z jej oferty. Zapraszamy serdecznie... więcej »

Dodano 11 marca 2018 10:00

👁 2233 (1,03 dziennie)

Węglo-Drew

Deski elewacyjne i tarasowe

Kalinowice 90, Zamość (lubelskie)

Węglo-Drew to firma, która od 2002 roku zaopatruje klientów indywidualnych oraz hurtowych. W ofercie posiada węgiel, produkty opałowe oraz drewno budowlane. Wszystkie sprzedawane wyroby wyróżniają się na rynku niezawodną jakością oraz atrakcyjną ceną. Węglo-Drew posiada nowoczesne zaplecze, wyposażone w najnowsze maszyny oraz pojazdy dostawcze. Firma zapewnia dostawę produktów pod podany adres. Dla optymalnego komfortu zakupów, klienci mogą opłacić produkty u kierowcy, zarówno kartą, jak i gotów ...... więcej »

Dodano 28 maja 2020 07:09

👁 602 (0,44 dziennie)

WASCO Dariusz Wasylew

Stary Kraków/Kanin k. Sławna, Sławno (zachodniopomorskie)

Nasza oferta zawiera między innymi tworzenie projektów domów mieszkalnych, jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, budynków przemysłowych i magazynów. Zajmujemy się także całą konieczną dokumentacją, montażem, po oddanie budynku do użytku. Wnętrze jest polakierowane, dlatego po zakończonych pracach można się wprowadzać. Nasze długoletnie doświadczenie i praktyka pozwala nam realizować indywidualne projekty klientów.... więcej »

Dodano 10 października 2012 13:21

👁 2873 (0,69 dziennie)

Corneco

Corneco - Zwalczanie szkodników drewna, fumigacja, gazowanie, mikrofale, velxoy

Aleje Jerozolimskie 81, Warszawa (mazowieckie)

Firma Corneco to jeden z liderów w zwalczaniu szkodników drewna na terenie Polski. Jesteśmy wykwalifikowaną kadrą wraz ze wsparciem naukowym. Świadczymy usługi w zakresie zwalczania wszystkich szkodników drewna. Używamy najnowszych technologi takich jak fumigacja, veloxy, iniekcja ciśnieniowa, mikrofale. Zwalczamy takie szkodniki jak spuszczel pospolity, kornik drukarz, kruszel czarny, kołatek domowy, tykotek pstry, skórnik kolczatek oraz wiele innych.... więcej »

Dodano 17 lipca 2017 06:54

👁 1545 (0,64 dziennie)

Florexpol Sp. z o.o.

Dębówka 17A, Lublin (lubelskie)

Oferujemy bardzo duży wybór nasion warzyw. W Florexpol Sp. z o.o. - sklep ogrodniczy klient może zamówić nasiona takie jak seler Dolvi czy pomidor pod osłony Born. Mamy również bardzo duży wybór papryki. Zainteresowane osoby wybiorą dokładnie to, co jest im potrzebne. Znamy się na nasionach, dlatego sprzedajemy te najlepszej klasy. W ten sposób nasz klient wie, że u nas otrzyma nasiona, z których będą duże plony.... więcej »

Dodano 24 stycznia 2021 09:41

👁 179 (0,16 dziennie)

Tartak Stanmark Murowana Goślina

Pliszka 16, Murowana Goślina (wielkopolskie)

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem. Zdobywaliśmy je małymi krokami. Zaczynaliśmy od wytwarzania trzonków sosnowych. Obecnie dzięki rozwojowi i wielu inwestycjom oferujemy szeroki zakres usług i produktów. Nasza firma rozwija się nieustannie dzięki czemu możemy oferować swoim klientom usługi i produkty najwyższej jakości. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Zrealizowaliśmy wiele projektów, które można obejrzeć na naszej stronie i ...... więcej »

Dodano 21 sierpnia 2017 11:16

👁 954 (0,4 dziennie)

Szkółka Roślin Ozdobnych Wieczorek

Mazowszany 31B, Mazowszany, Radom (mazowieckie)

Szkółka Roślin Ozdobnych Wieczorek działająca na terenie Radomia proponuje rośliny ogrodowe takie jak m.in. pospolite oraz egzotyczne drzewa iglaste, drzewa liściaste i drzewka owocowe (m.in. jabłoń, gruszę, wiśnię czy śliwkę), całoroczne krzewy, w tym m.in. krzewy liściaste i krzewy zimozielone. Ponadto w ofercie szkółki ogrodniczej można znaleźć byliny niezimujące w gruncie. Szkółka roślin ozdobnych zajmuje się także aranżacją ogrodów dla osób prywatnych i lokalnych firm.... więcej »

Dodano 20 sierpnia 2021 08:20

👁 233 (0,25 dziennie)

TBF Systemy Jakości

Zapustna 34/36, Warszawa (mazowieckie)

TBF Systemy Jakości to profesjonalna firma specjalizująca się w opracowywaniu i wdrażaniu systemów jakości w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności. W zakres oferowanych usług wchodzi organizowanie szkoleń dedykowanych, wdrażanie systemów, przygotowywanie do certyfikacji, jak również audyty sprawdzające poprawność wdrożenia. W ofercie są systemy zakładowej kontroli produkcji, systemy zarządzania jakością wg PN-EN ISO 9001:2015, a oprócz tego systemy zarządzania w laboratoriach badawczy ...... więcej »

Dodano 7 października 2021 09:56
Aktualizacja 9 listopada 2021 13:41

👁 137 (0,16 dziennie)