Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

21 lutego 2012 15:11
👁 1760 (0,41 dziennie)

F.P.H.U. BRZOZA Józef Mokrzycki

KONTAKT

F.P.H.U. BRZOZA Józef Mokrzycki

Tarnowska Wola 228
39-460 Nowa Dęba, podkarpackie

NIP: 8672166432

MAPA
O NASSkład opału BRZOZA oferuje miedzy innymi:

Drewno opałowe

Drewno kominkowe

Węgiel

Brykiety

Usługi Transportowe

Inne

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 34.229.63.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
F.P.H.U. BRZOZA Józef Mokrzycki Nowa Dęba
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

BALDOOR

Łąkowa 7b, Łódź (łódzkie)

Dostawca specjalistycznych środków dezynfekcyjnych, preparatów owadobójczych i pułapek na szkodniki – firma Baldoor, zajmuje się również produkcją mat przejściowych i przejazdowych oraz moskitier do montowania na okna inwentarskie. Wszystkie urządzenia i akcesoria służą ochronie zwierząt hodowlanych, a także zabezpieczają paszę przed gryzoniami i grzybami. Profesjonalne opryskiwacze czy lampy lepowe i rażące pozwalają zmniejszyć uciążliwości związane z obecnością insektów.... więcej »

Dodano 10 lutego 2021 11:12

👁 118 (0,12 dziennie)

Synthos sp. z o.o.

Chemików 1, Oświęcim (małopolskie)

Synthos Agro stanowi część Grupy Kapitałowej Synthos, jednego z największych producentow surowców chemicznych w Europie.
Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku jako producent środków ochrony roślin oraz dostawca nowoczesnych usług formulacyjnych.
Przedsiębiorstwo wyznaczyło swoją misję jako dzielenie się z klientami odpowiedzialnością za jakość plonów. Misję te realizujemy dostarczając najlepsze rozwiązania agrochemiczne do ochrony plantacji sadowniczych i upraw rolniczych. ... więcej »

Dodano 12 kwietnia 2023 07:25

👁 33

Boma Napawa i Konserwacja Urządzeń Pakujących Maciej Głuszek

Produkcja i serwis maszyn pakujacych i zaszywajacych

Wolności, 18, Sochocin, Płońsk (mazowieckie)

Firma Boma działalnośc swoja rozpoczęła w 1997 roku.Głównym celem działalności jest serwis i naprawa maszyn pakujących i zaszywajacych. Produkcja maszyn do pakowania pasz, granulatów, wegla drzewnego i brykietu , produktów pylistych , ziół oraz innych urządzeń do pakowania .... więcej »

Dodano 9 września 2019 10:56

👁 571 (0,37 dziennie)

Agro Filtry

Gniewkowo

Wierzchosławice 43/1, Gniewkowo, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Filtry do najpopularniejszych maszyn są niezwykle ważne. Firma Agro Filtry dba o jakość Twoich usług - dostarcza to, co idealnie będzie pasować dla Twojej działalności. Jeśli planujesz otworzyć swoje usługi to zdecydowanie musisz zaopatrzyć się w filtry. Mowa tutaj o filtrach do maszyn rolniczych oraz budowlanych.

Doskonały stosunek jakości do ceny pozwala na bezproblemowe dopasowanie oferty pod swoją branżę. Sklep Agro Filtry posiada przyjazny dla użytkownika interfejs. Bez żadnego ... więcej »

Dodano 5 marca 2021 11:23

👁 160 (0,16 dziennie)

Sibugolpl Sp. z o. o.

Nowogrodzka 50/515, Warszawa (mazowieckie)

Obecnie hurtowa sprzedaż węgla pozwala na zakup paliwa różnych gatunków i marek. Ponadto wszystkie paliwa różnią się wielkością węgla, jego wilgocią i ilością ciepła uwalnianego podczas spalania. Który węgiel jest lepszy? Wszystko zależy od budżetu i zakresu paliwa. Oferowany przez nas tani węgiel o długim płomieniu cieszy się obecnie dużą popularnością wśród prywatnych konsumentów. Jego charakterystyczną cechą jest prosty zapłon, długotrwałe spalanie i wysoka emisja ciepła. Tym samym pod względ ...... więcej »

Dodano 20 lutego 2019 06:18

👁 229 (0,13 dziennie)

P.T.S Węglo-Trans

P.T.S Węglo-Trans - Transport materiałów sypkich

Wolności 40a/14, Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

P.T.S. Węglo-Trans zajmuje się sprzedażą węgla kamiennego i transportem drogowym. Firma powstała w 1997 roku i od tego czasu nabrała ogromnego doświadczenia, dzięki któremu świadczy obsługę na najlepszym poziomie.

Węglo-Trans oferuje tani węgiel i może pochwalić się tytułem Autoryzowanego Sprzedawcy KW S.A. w Katowicach. Posiada wyłącznie najwyższej jakości węgiel pochodzący z krajowych kopalni. Realizuje zarówno zamówienia hurtowe jak i dla klientów indywidualnych. W ofercie ... więcej »

Dodano 20 maja 2016 07:52

👁 1335 (0,49 dziennie)

Przedsiębiorstwo Transportu Samochodowego Węglo-Trans Paweł Juszczak

P.T.S. Węglo-Trans Polski węgiel

Furgoła 163, Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

Nasza frima P.T.S. Węglo-Trans Polski węgiel istnieje na rynku już kilkanaście lat i zajmuje się sprzedażą oraz transportem węgla kamiennego. Towar, którym dysponujemy pochodzi z polskich kopalni – zaletą naszych produktów jest ich gatunek, ciągłość dostaw oraz atrakcyjne ceny.
W 2012 roku otrzymaliśmy status Autoryzowanego Sprzedawcy KW S.A. i do dziś działamy pod ich znakiem. Posiadając wykwalifikowaną kadrę specjalistów jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą jakość naszyc... więcej »

Dodano 15 września 2016 11:03

👁 1468 (0,56 dziennie)

Tartak Stanmark Murowana Goślina

Pliszka 16, Murowana Goślina (wielkopolskie)

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem. Zdobywaliśmy je małymi krokami. Zaczynaliśmy od wytwarzania trzonków sosnowych. Obecnie dzięki rozwojowi i wielu inwestycjom oferujemy szeroki zakres usług i produktów. Nasza firma rozwija się nieustannie dzięki czemu możemy oferować swoim klientom usługi i produkty najwyższej jakości. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Zrealizowaliśmy wiele projektów, które można obejrzeć na naszej stronie i ...... więcej »

Dodano 21 sierpnia 2017 11:16

👁 943 (0,41 dziennie)

Eko Grzanie

Skład opałowy

Grunwaldzka 11, Słupsk (pomorskie)

Skład opałowy Eko Grzanie Słupsk. Od wielu lat zajmujemy się pozyskiwaniem i dostarczaniem wszelkiego rodzaju materiałów opałowych takich jak węgiel, drewno kominkowe, brykiet i pellet.... więcej »

Dodano 9 lutego 2017 14:22

👁 1269 (0,51 dziennie)

PLANTACJA CHOINEK - SZKÓŁKA DRZEWEK JODŁA

Kwasowo 4a, Sławno (zachodniopomorskie)

Sprzedaż hurtowa drzewek świątecznych.


Prowadzimy sprzedaż hurtową jodły kaukaskiej, a także świerka srebrnego. Zapraszamy na naszą stronę firmową.

... więcej »

Dodano 16 maja 2010 18:44

👁 1944 (0,39 dziennie)