Dodaj firmę Zaloguj się

21 lutego 2012 15:11
👁 1789 (0,4 dziennie)

F.P.H.U. BRZOZA Józef Mokrzycki

KONTAKT

F.P.H.U. BRZOZA Józef Mokrzycki

Tarnowska Wola 228
39-460 Nowa Dęba, podkarpackie

NIP: 8672166432

MAPA
O NASSkład opału BRZOZA oferuje miedzy innymi:

Drewno opałowe

Drewno kominkowe

Węgiel

Brykiety

Usługi Transportowe

Inne

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.227.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
F.P.H.U. BRZOZA Józef Mokrzycki Nowa Dęba
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Krzysztof Nadobnik PHUT

Ogrodowa 1A, Kościan (wielkopolskie)

Nasza firma głównie realizuje zlecenia z zakresu prac budowlanych. Specjalizujemy się w bezpiecznych rozbiórkach i wyburzeniach budynków z zachowaniem zasad BHP i prawa budowlanego. Usługi tego typu realizujemy w pełnym zakresie z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu wraz z wywozem gruzu oraz przygotowaniem terenu do dalszych prac budowlanych. Dla klientów wykonujemy także wszelakie prace ziemne. Wynajmujemy maszyny budowlane takie jak koparko-ładowarki, walce i równiarki. Prowadzimy również ...... więcej »

Dodano 9 września 2021 10:31

👁 234 (0,23 dziennie)

Węglo-Drew

Deski elewacyjne i tarasowe

Kalinowice 90, Zamość (lubelskie)

Węglo-Drew to firma, która od 2002 roku zaopatruje klientów indywidualnych oraz hurtowych. W ofercie posiada węgiel, produkty opałowe oraz drewno budowlane. Wszystkie sprzedawane wyroby wyróżniają się na rynku niezawodną jakością oraz atrakcyjną ceną. Węglo-Drew posiada nowoczesne zaplecze, wyposażone w najnowsze maszyny oraz pojazdy dostawcze. Firma zapewnia dostawę produktów pod podany adres. Dla optymalnego komfortu zakupów, klienci mogą opłacić produkty u kierowcy, zarówno kartą, jak i gotów ...... więcej »

Dodano 28 maja 2020 07:09

👁 630 (0,43 dziennie)

RankingfiltrowdoWody

Rzeczna, Warszawa (mazowieckie)

Wkłady oczyszczające składają się z konkretnej kombinacji specjalnych elementów, których bezpieczeństwo, a dodatkowo efektywność udowodniły różnorodnego rodzaju doświadczenia zarówno naukowe, a również laboratoryjne. Potrzeba zaznaczyć, iż jednym z najistotniejszych czynników wkładów jest węgiel aktywny. W momencie procesu filtracji woda, która przechodzi przez złoże filtracyjne jest pozbawiona chloru, a ponadto niektórych pestycydów, jak również związków organicznych.Obecnie jesteśmy w stanie o ...... więcej »

Dodano 28 grudnia 2019 15:18

👁 233 (0,14 dziennie)

Kotło Bud Osiek s.c.

Kotło Bud - sprawdź naszą ofertę

Główna 64, Osiek (świętokrzyskie)

Kotło-Bud Osiek para się produkcją i sprzedażą kotłów i piecy co. W katalogu usług/produktów spółki dostępne są ekologiczne kotły na miał, ekogroszek, węgiel gruby, drewno, pellet, w tym modele z podajnikami. Poza tym nabyć możecie instalacje kolan i rur, sterowniki i akcesoria takie jak reduktory, wentylatory,. Nasze kotły są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu wyróżniają się trwałością, efektywnością pracy, prostą obsługą i a przy tym są także nieszkodliwe dla środowiska n ...... więcej »

Dodano 23 marca 2016 09:29

👁 2002 (0,67 dziennie)

Eco-Met Sp. z o.o

Opłotki 40B, Jarocin (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Eco-Met Sp. z o.o. to uznany producent kotłów centralnego ogrzewania, który ma na celu zapewnianie Klientom prostych w obsłudze, wydajnych i ekonomicznych systemów grzewczych. Nasz asortyment obejmuje różnorodne kotły na paliwa ekogroszek i pellet, dopasowane do poszczególnych potrzeb każdego Klienta. Kotły Eco-Met doskonale sprawdzają się zarówno przy małych instalacjach grzewczych, jak i w rozległych systemach centralnego ogrzewania, obsługując budynki mieszkalne, gospodarstwa ...... więcej »

Dodano 23 października 2023 08:44

👁 38

F.H.U. MACIEJ TUROWSKI OGRODY \"EDEN\"

, Krosno Odrzańskie (lubuskie)

MACIEJ TUROWSKI

516 050 980
================================================================================
Zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów przy domach, firmach, parków skwerów i innych. Konkurencyjne ceny. Fakturka Vat.

---

Firma zajmuję się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów. Dojedziemy w każde miejsce. Świadczymy usługi na terenie całego województwa lubuskiego. Zapraszamy do współpracy firmy jak i osoby prywatne.

Zapraszamy do zapoznania si ...... więcej »

Dodano 18 sierpnia 2010 10:09

👁 1620 (0,32 dziennie)

Lipnowski Opał

Skład opału

Górna 28B, Lipno (kujawsko-pomorskie)

Przedsiębiorstwo Lipnowski Opał zajmuje się dystrybucją opału. Działamy na rynku od 2004 roku i wciąż się rozwijamy. Zapewniamy opał na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Na magazynie posiadamy węgiel importowany, węgielpolski a także ekologiczny pellet. Jako długoletni hurtownik sprawdzamy źródło dostaw a także dbamy o odpowiednie przechowywanie, dlatego nasz opał ma najlepsze parametry. Posiadamy własny transport i szybko dostarczamy zamówiony opał. Chcemy, aby mieszkańcy naszych okolic ...... więcej »

Dodano 31 lipca 2020 11:29
Aktualizacja 11 listopada 2020 12:05

👁 296 (0,21 dziennie)

Tomex

Marklowicka 34c, Wodzisław Śląski (śląskie)

Przedsiębiorstwo Tomex z Wodzisławia Śląskiego od 1996 roku zajmuje się dystrybucją certyfikowanego pelletu drzewnego. Zaopatruje klientów detalicznych i hurtowych w najwyższej klasy wyroby w korzystnych cenach. W swoim asortymencie ma kostkę, orzech, groszek oraz pellet do każdego rodzaju pieców. Firma dysponuje także własną flotą transportową, którą dowozi zamówienie w okolicy swojej siedziby. Współpracuje z zaufanymi dostawcami surowca - kopalniami Marcel, Chwałowice, Jankowice, Rydułtowy, Si ...... więcej »

Dodano 8 października 2021 11:43

👁 235 (0,24 dziennie)

PLANTACJA CHOINEK - SZKÓŁKA DRZEWEK JODŁA

Kwasowo 4a, Sławno (zachodniopomorskie)

Sprzedaż hurtowa drzewek świątecznych.


Prowadzimy sprzedaż hurtową jodły kaukaskiej, a także świerka srebrnego. Zapraszamy na naszą stronę firmową.

... więcej »

Dodano 16 maja 2010 18:44

👁 1985 (0,39 dziennie)

AGRO-LAB

laboratorium

Wierzbowa 3, Skarbimierz-Osiedle, Brzeg (opolskie)

Laboratorium AGRO-LAB czyli spektrum urządzeń pomiarowo-kontrolnych, które ułatwią funkcjonowanie profesjonalnego skupu zbóż.... więcej »

Dodano 4 lutego 2016 08:21

👁 1343 (0,44 dziennie)