Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

3 maja 2018 10:53
👁 897 (0,44 dziennie)

Protechnik

KONTAKT
MAPA
O NAS

Firma Protechnik z Nowin od pewnego czasu lat jest liderem w branży. Firma zajmuje się kompleksowymi i profesjonalnymi usługami z zakresu szeroko pojętej obróbki metali i tworzyw sztucznych. Wszystkie usługi z szerokiego asortymentu firmy są realizowane tak, aby w stu procentach uzyskać zadowolenie klienta ze zrealizowanego zlecenia. Firma wykonuje zarówno pojedyncze elementy, jak i wielonakładową produkcję.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 18.206.13.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Protechnik Nowa Dęba
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

BTH Karibex

Skała 14, Wądroże Wielkie, Jawor (dolnośląskie)

Biuro Techniczno-Handlowe Karibex specjalizuje się w dostawach narzędzi skrawających, ściernych i pomiarowych dla przemysłu oraz firm produkcyjnych. Bogate doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwalają na precyzyjne spełnienie wszystkich oczekiwań klientów dotyczących jakości, terminowości i rzetelności realizowanych zleceń. Pracujemy dla wielu branż, a w szczególności dla automotive i przemysłu maszynowego. W 2015 roku rozszerzyliśmy ofertę o obróbkę skrawaniem CNC. W 2021 roku zdobyliśmy ce ...... więcej »

Dodano 6 października 2021 09:10

👁 176 (0,22 dziennie)

SEMPER Porębski Artur

Partyzantów 12a, Bochnia (małopolskie)

Firma SEMPER to przodownik w dziedzinie usług CNC w Krakowie i Warszawie. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, oferujemy najwyższej jakości usługi, w tym frezowanie CNC, obróbkę CNC, filtry przemysłowe, konstrukcje spawane i zasilacze hydrauliczne. Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb naszych Klientów i dostarczanie rozwiązań na najwyższym poziomie.... więcej »

Dodano 4 lipca 2023 04:01

👁 26

Rotametr - Obróbka skrawaniem

Rotametr

Chorzowska 44b, Gliwice (śląskie)

Przedsiębiorstwo Rotametr funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat. Specjalizuje się w tworzeniu urządzeń kontrolno-pomiarowych, mających zastosowanie w wszelkiego rodzaju obszarach przemysłu. Oferta przedsiębiorstwa Rotametr to między innymi zawory regulacyjne, bioreaktory czy sygnalizatory poziomu cieczy. Wśród reszty usług wytwórni warto wymienić obróbkę CNC i skrawaniem, malowanie proszkowe oraz cięcie wodą. Przedsiębiorstwo Rotametr posiada zarówno doświadczenie w branży, zespół fachowców ora ...... więcej »

Dodano 28 marca 2017 10:41

👁 986 (0,4 dziennie)

Frezowaniehpl

Drzymały 5, Wolsztyn (wielkopolskie)

Jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy profesjonalne frezowanie CNC w bardzo przystępnej cenie. Nasza oferta skierowania jest nie tylko dla klientów biznesowych (B2B), ale również dla klientów indywidualnych. Posiadamy nowoczesny sprzęt i zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń. Naszą specjalnością jest kompleksowa obróbka materiałów miękkich, materiałów meblarskich ...... więcej »

Dodano 20 stycznia 2023 19:43

👁 36

Pulver Metal Wojciech Grzebień

Podleśna 9, Malachin, Czersk (pomorskie)

Firma zajmuję się kowalstwem artystycznym, obróbką metali, produkcją artykułów metalowych: grillów, stołów, bram.


Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa „Pulver Metal” Wojciech Grzebień jest zlokalizowana w Malachinie na ul. Podleśna 9, 89-650 Czersk. Firma rozpoczęła swoją działalność gospodarczą w dniu 17.02.2005 r. na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Czerska pod nr 4277. Firmie nadano nr identyfikacji REGON 771551728.Terenem działaln ...... więcej »

Dodano 28 czerwca 2011 16:23

👁 1779 (0,39 dziennie)

Serafina Brasives

Stara Kamienica 46, Kromnów, Jelenia Góra (dolnośląskie)

SERAFIN Abrasives to producent kapturków ściernych mających zastosowane w branży medycznej oraz kosmetycznej. Innowacyjna technologia produkcji gwarantuje najwyższą jakość wytwarzanych kapturków oraz pilników kosmetycznych. Obecnie, dzięki produkcji najwyższej jakości produktów, jesteśmy jedną z największych tego typu firm w Polsce. Produkcją pilników i kapturków ściernych zajmujemy się od początku powstania naszej firmy w 2011 roku.... więcej »

Dodano 19 czerwca 2017 10:29

👁 1041 (0,44 dziennie)

Armel - producent obudów metalowych

ul. Toruńska 8, Gliwice (śląskie)

Firma Armel to producent profesjonalnych obudów metalowych, który jest na rynku od prawie 40 lat. U nas możesz liczyć na fachowe doradztwo, począwszy od samego projektu po finalny produkt. W ofercie posiadamy gotowe produkty m.in. kasety aluminiowe, obudowy uniwersalne, akcesoria, po wyroby indywidualnie projektowane pod wymogi klienta. Świadczymy także usługi specjalne, takie jak frezowanie CNC, wycinanie laserowe, gięcie bądź obróbka plastyczna. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internet ...... więcej »

Dodano 1 kwietnia 2021 21:09

👁 155 (0,16 dziennie)

Numar - obróbka metali CNC

ul. Lotników 54, Gliwice (śląskie)

Firma Numar zajmuje się kompleksową obróbką metali metodą CNC. Oferta naszej firmy obejmuje frezowanie, cięcie strumieniem wody - waterjet, obróbka tworzyw, spawanie metodą MIG, TIG, MMA, krawędziowanie, toczenie, wiercenie oraz sprzedaż stali. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia. Współpracujemy także z cynkownią galwaniczną, ogniową oraz malarnią proszkową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do współpracy.... więcej »

Dodano 4 marca 2021 19:48

👁 200 (0,2 dziennie)

BET-POL

Raciborska 251a, Rybnik (śląskie)

Jesteśmy firmą, która na rynku robót drogowych działa już od 2014 roku. W tym czasie wykonaliśmy setki mniejszych i większych zleceń, czym ugruntowaliśmy swoją pozycję jako jednego z liderów branży w województwie śląskim, gdzie głównie działamy. Naszą firmę tworzy zespół specjalistów, którzy doskoanle znają się na swojej pracy. W naszej ofercie znajdziesz min. kładzenie asfaltu, naprawy asfaltu, frezowanie asfaltu, czy regulację żeliwa drogowego. Ponadto, wynajmiesz u nas sprzęt drogowy taki jak ...... więcej »

Dodano 26 sierpnia 2021 09:36

👁 121 (0,15 dziennie)

Fabryka Maszyn Tarnów Łukasz Świderski & Józef Świderski s.c.

Fabryka Maszyn

Wierzchosławice 42, Tarnów (małopolskie)

Działalność Fabryki Maszyn Tarnów podzielona jest na 3 gałęzie:
1) Produkcja tokarek (także CNC) oraz szlifierek do wałków i otworów
2) Usługi przemysłowe - obróbka metali (toczenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie)
3) Serwis pogwarancyjny tokarek... więcej »

Dodano 1 grudnia 2015 18:54

👁 1047 (0,36 dziennie)