Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

3 maja 2018 12:53
👁 859 (0,49 dziennie)

Protechnik

KONTAKT
MAPA
O NAS

Firma Protechnik z Nowin od pewnego czasu lat jest liderem w branży. Firma zajmuje się kompleksowymi i profesjonalnymi usługami z zakresu szeroko pojętej obróbki metali i tworzyw sztucznych. Wszystkie usługi z szerokiego asortymentu firmy są realizowane tak, aby w stu procentach uzyskać zadowolenie klienta ze zrealizowanego zlecenia. Firma wykonuje zarówno pojedyncze elementy, jak i wielonakładową produkcję.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Protechnik Nowa Dęba
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Agro-Service

Juliusza Słowackiego 14, Oleszyce (podkarpackie)

Agro-Service to wyspecjalizowana firma oferująca usługi dla rolnictwa i leśnictwa. Firma istnieje na rynku od 2007 r. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz bogaty park maszynowy pozwalają na zapewnianie wysokiej jakości usług. W ofercie: karczowanie, koszenie bagien i łąk, rekultywacja gruntów, frezowanie pni, usługi HDS. Wszelkie prace są wykonywane zgodnie z wcześniej ustaloną specyfikacją zlecenia. Firma zapewnia profesjonalne usługi i zgodnie z potrzebami klienta. Szczeg ...... więcej »

Dodano 8 marca 2021 12:50

👁 167 (0,24 dziennie)

Stolarnia CNC

Made in EU

Lubelska 36, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Stolarnia CNC, obróbka drewna, płyta wiórowa, sklejka, mdf, frezowanie, blaty, fronty, panele dekoracyjne, meble.... więcej »

Dodano 28 września 2022 17:37

👁 94

Naprawa kominów Wrocław

Wrocławska 96, Wrocław (dolnośląskie)

Nasza firma z siedzibą we Wrocławiu świadczy szeroką gamę usług dla naszych klientów w województwach dolnośląskim, śląskim oraz wielkopolskim. Każda z wykonanych przez nas prac objęta jest gwarancją, a 18 lat doświadczenia czy liczne certyfikaty tylko potwierdzają nasze kompetencje. Zajmujemy się naprawą kominów we Wrocławiu, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo oraz zdrowie naszych klientów. Korzystamy z wysokiej jakości komponentów i zapewniamy ogromną precyzję wykonywanych przez nas prac.... więcej »

Dodano 20 maja 2022 14:30

👁 64

Tech-Projekt Konrad Kaczmarczyk

Montażowa 3b, Bielsko-Biała (śląskie)

Najwyższą jakością i odpowiednią metodą obróbki metalu jest obróbka CNC. To urządzenie jest wyposażone w ostre narzędzie tnące, które nadaje metalowi pożądany kształt i rozmiar. Na tych maszynach dostępne jest frezowanie CNC o dowolnej skali i złożoności. Maszyny CNC używają specjalnego noża, który zapewnia ochronę przed przywieraniem i gromadzeniem się dużej ilości odpadów. Frezowanie CNC często wymaga użycia frezarki numerycznej. Eliminuje to wszelkiego rodzaju zarysowania, nierówności i defek ...... więcej »

Dodano 5 sierpnia 2018 12:57

👁 521 (0,32 dziennie)

Jarząb Grażyna. P. P. H. U. "GRA-LECH"

Jordanów 19 A, Brzeziny (łódzkie)

Interesuje Cię obróbka metali? Szukasz firmy, która świadczy tego typu usługi? Dowiedz się o naszej profesjonalnej firmie. Wykonujemy obróbkę metali a więc: frezowanie oraz toczenie cnc, wykonywanie wykrojników, szlifowanie płaszczyzn, cięcia plazmowe, obróbka elektroerozyjna. Stosujemy ponadto nowoczesne technologie i otwieramy się na innowacyjność. Jesteśmy solidni. Istniejemy na rynku od wielu lat, co sprawia, że mamy doświadczenie.... więcej »

Dodano 15 stycznia 2018 11:48

👁 710 (0,38 dziennie)

Laminat CNC Warszawa - Producent frontów meblowych

Laminat

Śliska 9, Dawidy, Warszawa (mazowieckie)

Szukasz sprawdzonej firmy do wykonania frontów meblowych? Zależy Ci na dobrej jakości? Firma Laminat CNC Warszawa taką zapewnia. Pracujemy dla Państwa od 1993 roku, wieloletnie doświadczenie na rynku meblowym zaowocowało rozszerzeniem oferty o produkcję frontów meblowych. Gwarantujemy długoletnią żywotność naszych mebli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.laminatcnc.pl... więcej »

Dodano 23 lipca 2018 10:48

👁 497 (0,3 dziennie)

DWJ Narzędziownia CNC Sp. z o.o.

Portowa 7, Ujście (wielkopolskie)

Oferujemy usługi związane z obróbką skrawaniem z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn CNC. Obróbce można poddać między innymi takie materiały jak stale stopowe oraz niestopowe. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do wykonywania w pełni profesjonalnych usług. Każdy z naszych klientów otrzyma wycenę prac, jakie mamy wykonać. Kontaktując się z naszą firmą DWJ Narzędziownia CNC Sp. z o.o. klient będzie bardzo zadowolony.... więcej »

Dodano 7 sierpnia 2022 06:38

👁 70

ADRIAN WSZOŁEK Komeno

Strzeszyn 118, Biecz (małopolskie)

Ulepszenie komina nie stanowi większego problemu. Poprawa jego efektywności jest możliwa poprzez powiększenie otworu. Rozwiercanie kominów dostępne w ofercie Komeno jest świetną usługą tego rodzaju, na którą jak najbardziej warto postawić i korzystać z niej. W ten sposób można naprawdę niskim kosztem poprawić właściwości każdego komina.... więcej »

Dodano 15 kwietnia 2018 15:10

👁 893 (0,51 dziennie)

Fabryka Maszyn

Fabryka Maszyn Tarnów Łukasz Świderski & Józef Świderski s.c.

Wierzchosławice 42, Tarnów (małopolskie)

Działalność Fabryki Maszyn Tarnów podzielona jest na 3 gałęzie:
1) Produkcja tokarek (także CNC) oraz szlifierek do wałków i otworów
2) Usługi przemysłowe - obróbka metali (toczenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie)
3) Serwis pogwarancyjny tokarek... więcej »

Dodano 1 grudnia 2015 19:54

👁 1018 (0,39 dziennie)

PlexArt

Armii Poznań 2, Luboń (wielkopolskie)

Siedziba przedsiębiorstwa PlexArt mieści się w Luboniu w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się dystrybucją płyt i artykułów z tworzyw sztucznych. W naszym asortymencie znaleźć można produkty takie jak płyty z poliwęglanu, plexi, PCV, HDPE, PET czy HPL. Posiadamy również obudowy do maszyn oraz ochronne, meble z plexi, gabloty i sejfy z poliwęglanu lub kuwety do prezentacji asortymentu w sklepach. Oferujemy usługi frezowania CNC, cięcia laserem, gięcia oraz klejenia tworzyw. Dysponujemy innow ...... więcej »

Dodano 4 sierpnia 2021 10:25

👁 157 (0,29 dziennie)