Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

FHU Tech-Bud

Nowe Miasteczko

📞 🌐 📧

19 września 2019 23:49
👁 308 (0,25 dziennie)

Firma FHU Tech-Bud Nowe Miasteczko

FHU Tech-Bud

KONTAKT
MAPA
O NAS

Tech-Bud to firma zajmująca się od 10 lat doradztwem, sprzedażą i montażem klimatyzacji oraz wentylacji. Ponadto firma Tech-Bud z czasem powiększyła swoją ofertę m.in. o pomy ciepła i instalacje fotowoltaiczne. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych jak również biznesowych i instytucjonalnych. Długoletnie doświadczenie i odpowiednia wiedzy zdobyta na licznych szkoleniach potwierdzona certyfikatami, pozwala na jak najlepsze wykonywanie prac montażowych przez Tech-Bud.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
FHU Tech-Bud Nowe Miasteczko
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Sunbraks

Strachocin 12A, Strachocin, Stargard (zachodniopomorskie)

SUNBRAKS to firma oferujące kompleksowe instalacje fotowoltaiczne i inne usługi związane z ogrzewaniem. Oprócz tego, w ofercie znaleźć także można folie grzewcze, pompy ciepła oraz klimatyzatory z funkcją grzania. Zespół SUNBRAKS to doświadczony i wykwalifikowany zespół, dysponujący wszechstronną wiedzą, którzy do każdego zadania podchodzą indywidualnie, służąc specjalistycznym doradztwem dotyczącym doboru odpowiedniego rozwiązania.... więcej »

Dodano 11 lipca 2021 04:40
Aktualizacja 11 lipca 2021 04:42

👁 158 (0,28 dziennie)

Klima-Bud F.HU.

Mickiewicza, Połaniec (świętokrzyskie)

Firma klima-Bud zajmuje się doborem, dostawą i montażem urządzeń klimatyzacyjnych wentylacyjnych oraz napędy bram... więcej »

Dodano 24 czerwca 2011 22:35

👁 2987 (0,7 dziennie)

ColdKlim

Cold-Klim Klimatyzacja - Wentylacja Jacek Przysłupski

Renesansowa 17/111, Warszawa (mazowieckie)

Poszukujesz firmy, która zajmie się montażem klimatyzacji w twoim domu lub miejscu pracy? Cold Klim jest właśnie dla Ciebie! Zespół specjalistów w swoim fachu podejmuje się nawet bardziej skomplikowanych zleceń, a także służy dobrą poradą. Wysoka jakość produktów (także tych od największych światowych marek) oraz solidność – to właśnie wyróżnia Cold Klim na rynku.... więcej »

Dodano 26 czerwca 2022 06:25

👁 70

Elektroman Pęcak Sp.Jawna

Krakowska 19A, Andrychów (małopolskie)

Doświadczeni pracownicy firmy Elektroman, którzy przeprowadzają montaż pomp ciepła, klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji oraz instalacji grzewczych posiadają wszystkie niezbędne kwalifikacje. Wiedza i duża ilość pomyślnie zakończonych zleceń pozwalają na szybki oraz sprawny proces instalacji. Proponowane przez naszą firmę inwestycje z zakresie klimatyzacji oraz ogrzewania pozwalają zaoszczędzić energię elektryczną i są w pełni ekologicznym rozwiązaniem. Nasza firma oferuje także fachowy serwis ...... więcej »

Dodano 24 marca 2021 11:53

👁 169 (0,25 dziennie)

Instalmar

www.instalmar-rawicz.pl, Ryblewskiej-Cichońskiej 7D lok. 4, Rawa Mazowiecka (łódzkie)

Firma Instalmar prowadzi sprzedaż, montaż oraz serwis klimatyzacji. Stawiamy na nowe ekologiczne technologie dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty pompy ciepła i rekuperację, czyli wentylację mechaniczną z odzyskiwaniem ciepła. Dzięki tym rozwiązaniom pomagamy klientom oszczędzać nawet 50% kosztów związanych z ogrzewaniem. Wykonujemy również zlecenia projektowania, montażu i rozruchu systemów wentylacyjnych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Chcemy być bardzo konkurencyjni, dlateg ...... więcej »

Dodano 28 września 2021 11:34

👁 119 (0,24 dziennie)

Tuchów

Vento-Klim Przemysław Pyrda - Montaż Klimatyzacji i Wentylacji

Karwodrza, Tuchów (małopolskie)

Profesjonalne usługi montażu i serwisu klimatyzacji w Tarnowie i Małopolsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz grono zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszych usług montażu klimatyzacji. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę klimatyzatorów, instalacji wentylacyjnych, rekuperacje, pompy ciepła, odkurzacze centralne, komory chłodnicze oraz lady i witryny chłodnicze. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej ofert. Oferujemy bezpłatną wycenę naszych zleceń.... więcej »

Dodano 21 października 2020 21:50

👁 219 (0,26 dziennie)

Chłodnictwo Klimatyzacja

Gdańska, Reda (pomorskie)

KLIMATYZACJA

Dobór, dostawa, sprzedaż, montaż i naprawa urządzeń klimatyzacyjnych.

Urządzenia dobieramy według możliwości technicznych oraz potrzeb indywidualnych klienta .

... więcej »

Dodano 21 lipca 2011 14:36

👁 2606 (0,62 dziennie)

GEO-ENERGIA Marta Stendera

Lazurowa 37, Wrocław (dolnośląskie)

Firma Geo-Energia specjalizuje się w ekologicznych systemach ogrzewania. Proponowane w naszej firmie rozwiązania umożliwiają obniżenie rachunków, komfort cieplny oraz świeże i zdrowe powietrze w domu przez 24 godziny na dobę. Autentyczna ekologiczna pasja napędza nas do działania i nieustannego rozwoju. Oferujemy pompy ciepła, kotły gazowe, wentylację z rekuperacją, fotowoltaikę, systemy klimatyzacyjne, ogrzewanie podłogowe i centralne odkurzacze. Główna siedziba naszej firmy jest we Wrocławiu, ...... więcej »

Dodano 11 października 2021 08:42

👁 112 (0,23 dziennie)

Klimatyzacja

Klimat OK

Poranna 43, Wrocław (dolnośląskie)

Firma Klimat OK z Wrocławia specjalizuje się w instalacji, obsłudze i serwisowaniu klimatyzacji dla klientów w województwie dolnośląskim. Zatrudnia doświadczonych ekspertów, którzy z ochotą poradzą w zakresie wyboru właściwego urządzenia i pomogą skonfigurować je tak, aby jak najlepiej spełniało swoje zadanie. Fachowcy szybko usuną ewentualną awarię i podejmą się wykonania przeglądu okresowego oraz gwarancyjnego.... więcej »

Dodano 26 stycznia 2021 11:32
Aktualizacja 26 stycznia 2021 11:34

👁 339 (0,46 dziennie)

Ogniwa fotowoltaiczne i pompy ciepła

EkoCumulus

Prudnicka, Wrocław (dolnośląskie)

Firma EkoCumulus zajmuje się doborem, sprzedażą, doradztwem oraz instalacją ogniw fotowoltaicznych oraz pomp ciepła zarówno dla klientów indywidualnych oraz firm. Wieloletnie doświadczenie oraz jakość wykonywanych usług pozwoliła nam na stanie się jednym z liderów na lokalnym rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Jeżeli szukasz fachowców w swoim zawodzie i chcesz zdecydować się na zieloną energie wybierz EkoCumulus!... więcej »

Dodano 27 stycznia 2015 18:29

👁 1999 (0,68 dziennie)