Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Centrum Terapeutyczne Anna Bomba

Centrum Terapeutyczne Anna Bomba

Nowy Sącz

📞 🌐 📧

20 stycznia 2023 04:17
👁 46

Firma Centrum Terapeutyczne Anna Bomba Nowy Sącz

Centrum Terapeutyczne Anna Bomba

KONTAKT

Centrum Terapeutyczne Anna Bomba

Centrum Terapeutyczne Anna Bomba

Nawojowska 305a
33-300 Nowy Sącz, małopolskie

NIP: 1230812920

MAPA
O NAS

Centrum Terapeutyczne dla Dzieci i Dorosłych. Jest to punkt, w którym dzieci oraz ich rodziny mogą otrzymać pomoc w zakresie wspomagania rozwoju dziecka. Placówka prowadzi diagnozy oraz terapię, skupiając się na leczeniu autyzmu. Placówka wydaje także opinie. Centrum zapewnia kompleksową opiekę swoim pacjentom w minimalizowaniu pojawiających się dysfunkcji. 

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Centrum Terapeutyczne Anna Bomba Nowy Sącz
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Centrum terapeutyczne Mental Path

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 51 lok. U6, Warszawa (mazowieckie)

MentalPath to ośrodek ukształtowany z myślą o odbiorcach indywidualnych oraz jednostkach, jakie doceniają potęgę umysłowości i usług połączonych z psychologią. Wyszukujesz psychologa na osobistą terapię? Pragniesz poprawić produktywność robotników w swoim biurze? Zamelduj się do MentalPath oraz rozpocznij współpracę z ekspertami, którzy przygotowują terapie grupowe oraz indywidualne. Poznaj potęgę psychologii oraz zobacz, jak dużo możesz zmienić, kiedy zdobędziesz należyte nastawienie mentalne - ...... więcej »

Dodano 1 lipca 2021 06:15

👁 81

Centrum Terapii Krótkoterminowej porady

Centrum Terapii Krótkoterminowej porady psychoterapeutyczne Łódź

Dowborczyków 15 lokal 2a, Łódź (łódzkie)

Centrum Terapii Krótkoterminowej to prywatny ośrodek psychoterapii oraz szkoleń założony w 1989 roku w Łodzi. Grupę pracowników Centrum stanowią doświadczeni psychologowie kliniczni, pedagodzy oraz psychoterapeuci, będący członkami prestiżowych stowarzyszeń, jak np. European Association for Psychotherapy, European Brief Therapy Association, czy także International Alliance of Solution-Focused Training Institutes. Z początku lat 90-tych twórcy placówki, Mariola i Jacek Lelonkiewiczowie, ja... więcej »

Dodano 24 stycznia 2013 07:56

👁 2206 (0,57 dziennie)

Terapia Psychiatryczna i Psychologiczna

Terapia psychiatryczna i psychologiczna

Józefa Elsnera 19,, Łódź (łódzkie)

Gabinet psychiatryczny Wsparcie to profesjonalna poradnia znajdująca się w Łodzi (dzielnica Widzew). Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów - psychiatrów i psychologów.... więcej »

Dodano 10 listopada 2020 15:09

👁 191 (0,18 dziennie)

Ośrodek pomocy psychologicznej Intra

Bajana 40, Warszawa (mazowieckie)

Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej działa w Warszawie od ponad 25 lat. Wśród świadczonych w nim usług znaleźć można: terapie indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych; treningi asertywności, relacji interpersonalnych, antystresowe oraz asertywności symbolicznej. Pracownicy Ośrodka są autorami programu psychoprofilaktycznego, który został wdrożony w wielu szkołach. Innym obszarem jego działalności są szkolenia firm oraz instytucji.... więcej »

Dodano 16 maja 2016 08:56

👁 618 (0,23 dziennie)

Centrum Psychoterapii Adiuta

Aleje Jerozolimskie 83/20, Warszawa (mazowieckie)

Cierpisz na nerwicę, depresję? A może po prostu potrzebujesz wsparcia psychologicznego, ponieważ jesteś w trudnej sytuacji życiowej? Poznaj Centrum Psychoterapii Adiuta, które oferuje wszechstronną pomoc ze strony psychologów, psychiatrów i psychoterapeutów. Do placówki mogą zgłosić się zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Centrum pomaga w takich problemach jak np: lęki, nerwice, depresje, ADHD, alkoholizm, fobie. Placówka oferuje różne rodzaje terapii, m.in: małżeńska, grupowa, indywidualna, rod ...... więcej »

Dodano 3 stycznia 2022 14:49

👁 120 (0,19 dziennie)

Edu Sukces Sp. z o.o.

Grzymały-Siedleckiego 31 lok. 25, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

EDU SUKCES to firma oferująca profesjonalne wsparcie w zakresie nadzoru pedagogicznego. Pomagamy na różnych etapach funkcjonowania placówki również w trakcie jej otwierania. Opracowaliśmy specjalistyczne wzory dokumentacji do prowadzenia przedszkola lub szkoły. Oferujemy różnorodne szkolenia dla kadry oraz pełne wsparcie dla dyrektorów i organów prowadzących. Elastycznie podchodzimy do współpracy i dopasowujemy jej zakres do indywidualnych potrzeb klientów. Dla nauczycieli przygotowaliśmy dedyko ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2021 16:00

👁 88

Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej Krzysztof Kosonóg

Wrocław

aleja Hallera 18b/4, Wrocław (dolnośląskie)

Jestem psychologiem i psychoterapeutą psychoanalitycznym, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Specjalizuję się w leczeniu nerwic, depresji i zaburzeń osobowości. Pracuję z osobami, które zmagają się z trudnościami w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich więzi oraz nastolatkami w kryzysie rozwojowym. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej w publicznych placówkach opieki psychologicznej i praktyc ...... więcej »

Dodano 8 listopada 2015 10:23
Aktualizacja 14 marca 2018 21:41

👁 1479 (0,51 dziennie)

Centrum Terapii i Rozwoju Dzieci Juniora

Gabinet terapii zajęciowej

Strzelecka 34, Lublin (lubelskie)

Centrum Terapii i Rozwoju Dzieci Juniora serdecznie zaprasza na terapię zajęciową prowadzoną z dziećmi z zaburzeniami takimi jak autyzm, zespół Aspergera, afazja, dysleksja itd. Terapię prowadzą certyfikowani terapeuci Metody Krakowskiej. Każdy z nich ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi, a zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze.
Centrum oferuje także pomoc rodzicom dzieci z zaburzeniami. Często po otrzymaniu diagnozy rodzice nie mają do kogo się zwrócić o wsparcie. Dlatego nasze Centrum i ...... więcej »

Dodano 23 lutego 2021 15:35

👁 146 (0,16 dziennie)

Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Monika Michalik

płk. Kilińskiego Jana 80, Nowy Sącz (małopolskie)

Gabinety psychologiczno — psychoterapeutyczne z Nowego Sącza zapewniają profesjonalną pomoc dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zespół wykształconych terapeutów zapewnia wsparcie dla osób, które zmagają się z przeróżnymi problemami życiowymi. Naszym priorytetem jest zapewnienie komfortu psychicznego, dlatego konsultacje przeprowadzane są w gabinetach, które są przyjazne dla wszystkich klientów, niezależnie od wieku, doświadczeń i trudności. Stwarzamy poczucie bezpieczeństwa, aby w trakcie wizyty ...... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2022 09:16

👁 160 (0,3 dziennie)

Wielkopolskie Centrum Spotkań Terapeutycznych

Psycholog Poznań

Hetmańska 26/4A, Poznań (wielkopolskie)

Wielkopolskie Centrum Spotkań Terapeutycznych to miejsce zapewniające specjalistyczną opiekę psychologiczną. Każdy psycholog i terapeuta z Poznania zatrudniony przez ośrodek ma wymagane kwalifikacje oraz umiejętności szlifowane w trakcie wieloletniej praktyki zawodowej. W ofercie znajdują się m.in. terapia indywidualna, terapia dla par, terapia małżeńska, terapia dla rodziców oraz terapia dla młodzieży. Personel Wielkopolskiego Centrum Spotkań Terapeutycznych w Poznaniu regularnie zwiększa swoje ...... więcej »

Dodano 17 sierpnia 2021 10:42

👁 134 (0,18 dziennie)