Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Przedszkole Niepubliczne Britannica

Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne Britannica

Olsztyn Olsztyn

📞 🌐 📧

21 grudnia 2022 12:30
👁 25

Firma Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne Britannica Olsztyn

Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne Britannica

Przedszkole Niepubliczne Britannica

KONTAKT

Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne Britannica

Przedszkole Niepubliczne Britannica

Wincenta Pstrowskiego 23
10-602 Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

NIP: 7393870663

MAPA
O NAS

Wierzymy w szczęśliwe dzieciństwo, dlatego w naszym przedszkolu nauka odbywa się poprzez zabawę, co pomaga najmłodszym w efektywnym przyswajaniu wiedzy. Bazujemy na szeregu różnych metod wychowawczych, aby tworzyć warunki przygotowujące do dalszych etapów edukacji, nie wywierając na podopiecznych presji. Wspomagamy się między innymi:

- Metodą V. Sherborne,

- Metodą Integracji Sensorycznej,

- Metodą Dobrego Startu,

- pedagogiką zabawy,

- bajkoterapią.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne Britannica Olsztyn
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Przedszkole Niepubliczne "Sezamkowe"

Przedszkole Niepubliczne

Modrakowa, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Przedszkole Sezamkowe robi wszystko żeby uszczęśliwić każde dziecko, stąd bogata oferta zajęć dodatkowych, dzięki którym maluchy odkryją u siebie pasje. Naszym maluchom w ramach opłaty oferujemy na przykład warsztaty plastyczne a także elmusiowe kulinaria. Realizujemy także z dziećmi uroczystości na przykład z okazji Dnia Ojca. Nasze przedszkola mieszczą się w Bydgoszczy na ulicy Modrakowej 83 a także Wojska Polskiego 9. Skontaktuj się z nami 513 124 554.... więcej »

Dodano 20 marca 2013 10:16

👁 2229 (0,6 dziennie)

MiniPrzedszkolak sp. z o.o.

Nadwiślańska 54, Józefów (powiat biłgorajski) (lubelskie)

Mini Przedszkolak z Józefowa to niepubliczne przedszkole realizujące projekt dwujęzyczności i autorski program kształtujący dojrzałości społeczno-emocjonalną dzieci. Placówka dysponuje jasnymi i przestronnymi salami oraz oddzielnym pomieszczeniem jadalni. Do dyspozycji wychowanków są dwa place zabaw. Podopieczni biorą udział w zajęciach glottodydaktyki, matematyki dziecięcej oraz baby art.... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2022 08:36

👁 254 (0,6 dziennie)

"Sunny Kids Academy" Ewa Markowska

Piekoszowska 88, Kielce (świętokrzyskie)

Naukę języka obcego warto rozpocząć jak najwcześniej. Wybór dwujęzycznego przedszkola sprawi, że dziecko oswoi się z językiem obcym. Nasze przedszkole zapewnia codzienne ćwiczenia i atrakcje, które pomagają w szybkiej i efektywnej nauce. Zabawa połączona z elementami edukacji sprawia, że przedszkolaki łatwo zapamiętują nowe słówka. Kolorowe sale są przyjazne dla najmłodszych. Współpracujemy z firmą przygotowującą posiłki, idealnie skomponowane dla maluchów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej stron ...... więcej »

Dodano 18 stycznia 2021 12:47

👁 99

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Poznańskie MALUDY

os. Stare Żegrze 97, Poznań (wielkopolskie)

Niepubliczne przedszkole Prywatne Poznańskie Maludy mieści się w Poznaniu na osiedlu Stare Żegrze. Misją przedszkola jest stworzenie przytulnego i bezpiecznego miejsca, gdzie maluchy spędzają ciekawie czas pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. W 3 grupach żłobkowych zapewniana jest opieka dla najmłodszych, a ponadto proponowane są rozwijające zajęcia takie jak język angielski, umuzykalnienie, gimnastyka, logopedia, integracja sensoryczna, jak i teatrzyki. Dla dzieci z grup prze ...... więcej »

Dodano 19 sierpnia 2021 08:41

👁 145 (0,22 dziennie)

Europejskie Przedszkole Figlarz D. Konieczna-Goworowska, M. Konieczny, Ł. Konieczny s.c

Cieszyńska 434, Bielsko-Biała (śląskie)

Poszukujesz przedszkola dla swojego dziecka? Sprawdź Europejskie Przedszkole Figlarz D. Konieczna-Goworowska, M. Konieczny, Ł. Konieczny S. C., które znajduje się przy ulicy Cieszyńskiej 434 w Bielsku-Białej. Już dziś więcej informacji uzyskać możesz odwiedzając jego witrynę internetową, a także kontaktując się z nami telefonicznie: 663 993 991 / 601 523 543, albo mailowo: e.sokolowska@figlarz.eu lub d.goworowska@figlarz.eu. Przedszkole zapewnia dzieciom odpowiedni rozwój psychofizyczny. Serdecz ...... więcej »

Dodano 19 czerwca 2019 11:26

👁 194 (0,13 dziennie)

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Artystyczno – Językowe „Bystrzaki” KAnet7 Sp. z o.o

Poborzańska 8, Warszawa (mazowieckie)

Przedszkole prywatne "Bystrzaki" jest przedszkolem integracyjnym wspomagającym rozwój dziecka. Placówka stawia przede wszystkim na wieloaspektowy rozwój dziecka i zapewnienie najwyższego standardu opieki. Przedszkole jest zarówno dla dzieci w normie, jak i dla dzieci wymagających kształcenia specjalnego. Zespół placówki stanowią: wychowawcy, logopedzi, psycholodzy, pedagog specjalny, terapeuta integracji sensorycznej. Przedszkole zapewnia troskliwą opiekę ze strony wychowawców, kształcenie i wyc ...... więcej »

Dodano 19 października 2021 12:20

👁 136 (0,23 dziennie)

Przedszkole Niepubliczne "ENTLICZEK"

Przedszkole Niepubliczne

Liliowa, Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Obecnie jesteśmy obiektem z sześcioma oddziałami do których uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 - 6 lat. Dysponujemy siedmioma nowocześnie wyposażonymi salami z bogatą bazą dydaktyczną, nowymi łazienkami, trzema szatniami, dwoma salami terapii pedagogicznej oraz dwoma placami zabaw wyposażonymi w profesjonalny sprzęt do zabaw na świeżym powietrzu.... więcej »

Dodano 15 czerwca 2015 13:49

👁 1825 (0,63 dziennie)

Przedszkole niepubliczne w Gnieźnie

Mistrzowie Zabawy

Ul. Roosevelta 43, Gniezno (wielkopolskie)

Przedszkole niepubliczne w Gnieźnie skierowane jest do dzieci z autyzmem, niepełnosprawnością i dysfunkcjami rozwojowymi.
Dysponujemy bogato wyposażonymi salami dydaktyczno - terapeutycznymi. Zajęcia prowadzone przez doświadczoną kadrę.
Przedszkole zlokalizowane w dogodnej części miasta.
Dbamy o prawidłowy rozwój każdego dziecka, zależy nam na ich jak największej samodzielności.
Zapraszamy do zapisów.... więcej »

Dodano 9 lipca 2020 15:12

👁 206 (0,19 dziennie)

Niepubliczne Przedszkole MaliWielcy

Górna 1A, Gostyń (wielkopolskie)

Przedszkole Niepubliczne MaliWielcy mieści się w Gostyniu w województwie wielkopolskim. Misją placówki jest utworzenie przyjaznego miejsca dla dzieci, gdzie mogłyby rozwiać swoje kompetencje oraz miło spędzać czas z rówieśnikami. Z oferty przedszkola korzystają zarówno dzieci zdrowe, jak i nadpobudliwe czy z zaburzeniami. Prowadzone są zajęcia ruchowo-korekcyjne, korekcyjno-kompensacyjne, logopedyczne, fizjoterapia, muzykoterapia, SI, a ponadto zajęcia z logopedą, pedagogiem oraz psychologiem. ...... więcej »

Dodano 10 grudnia 2021 12:20

👁 134 (0,25 dziennie)

IN HARMONY PRESCHOOL MARTYNA NYLEC

Wietrzna 49, Wrocław (dolnośląskie)

Dzisiaj większość rodziców staje przed pytaniem, do którego przedszkola oddać swoje dziecko. Każdy chce, aby jego dziecko czuje się dobrze, kontaktowało się z innymi dziećmi i rozwijało się prawidłowo. Nie jest łatwo dziecku przyzwyczaić się do nowego kręgu kontaktów i wejść w rytm życia przedszkolnego, więc proces rozwoju dziecka zależy od wyboru rodziców. Niestety państwowe przedszkola nie zawsze zapewniają niezbędne warunki, dlatego doskonałą alternatywą staje się przedszkole anglojęzyczne W ...... więcej »

Dodano 17 listopada 2019 07:05

👁 265 (0,2 dziennie)