Dodaj firmę Zaloguj się

 

Przedszkole Niepubliczne Britannica

Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne Britannica

Olsztyn Olsztyn

📞 🌐 📧

21 grudnia 2022 11:30
👁 49

Firma Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne Britannica Olsztyn

Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne Britannica

Przedszkole Niepubliczne Britannica

KONTAKT

Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne Britannica

Przedszkole Niepubliczne Britannica

Wincenta Pstrowskiego 23
10-602 Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

NIP: 7393870663

MAPA
O NAS

Wierzymy w szczęśliwe dzieciństwo, dlatego w naszym przedszkolu nauka odbywa się poprzez zabawę, co pomaga najmłodszym w efektywnym przyswajaniu wiedzy. Bazujemy na szeregu różnych metod wychowawczych, aby tworzyć warunki przygotowujące do dalszych etapów edukacji, nie wywierając na podopiecznych presji. Wspomagamy się między innymi:

- Metodą V. Sherborne,

- Metodą Integracji Sensorycznej,

- Metodą Dobrego Startu,

- pedagogiką zabawy,

- bajkoterapią.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.227.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne Britannica Olsztyn
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Niepubliczne Przedszkole MaliWielcy

Górna 1A, Gostyń (wielkopolskie)

Przedszkole Niepubliczne MaliWielcy mieści się w Gostyniu w województwie wielkopolskim. Misją placówki jest utworzenie przyjaznego miejsca dla dzieci, gdzie mogłyby rozwiać swoje kompetencje oraz miło spędzać czas z rówieśnikami. Z oferty przedszkola korzystają zarówno dzieci zdrowe, jak i nadpobudliwe czy z zaburzeniami. Prowadzone są zajęcia ruchowo-korekcyjne, korekcyjno-kompensacyjne, logopedyczne, fizjoterapia, muzykoterapia, SI, a ponadto zajęcia z logopedą, pedagogiem oraz psychologiem. ...... więcej »

Dodano 10 grudnia 2021 11:20

👁 194 (0,21 dziennie)

Niepubliczne przedszkole Safari w Krakowie

Łowienicka 14, Kraków (małopolskie)

Niepubliczne przedszkole Safari z Krakowa zaprasza wszystkich rodziców do zapoznania się z atrakcyjną ofertą. Do naszego przedszkola zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 roku do lat 5. Zgodnie z przyrodniczo-geograficznym profilem skupiamy się w znacznym stopniu na zgłębianiu tajników przyrody, chociażby poprzez liczne i zróżnicowane zajęcia i wycieczki. W ramach naszej oferty, w ramach miesięcznego abonamentu, opiekujemy się dziećmi od 6:30 do 18:00. Istnieje również możliwość zarezerwowania opieki ...... więcej »

Dodano 21 kwietnia 2016 09:58

👁 937 (0,32 dziennie)

Przedszkole Niepubliczne "Sezamkowe"

Przedszkole Niepubliczne

Modrakowa, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Przedszkole Sezamkowe robi wszystko żeby uszczęśliwić każde dziecko, stąd bogata oferta zajęć dodatkowych, dzięki którym maluchy odkryją u siebie pasje. Naszym maluchom w ramach opłaty oferujemy na przykład warsztaty plastyczne a także elmusiowe kulinaria. Realizujemy także z dziećmi uroczystości na przykład z okazji Dnia Ojca. Nasze przedszkola mieszczą się w Bydgoszczy na ulicy Modrakowej 83 a także Wojska Polskiego 9. Skontaktuj się z nami 513 124 554.... więcej »

Dodano 20 marca 2013 09:16

👁 2277 (0,56 dziennie)

"Sunny Kids Academy" Ewa Markowska

Piekoszowska 88, Kielce (świętokrzyskie)

Naukę języka obcego warto rozpocząć jak najwcześniej. Wybór dwujęzycznego przedszkola sprawi, że dziecko oswoi się z językiem obcym. Nasze przedszkole zapewnia codzienne ćwiczenia i atrakcje, które pomagają w szybkiej i efektywnej nauce. Zabawa połączona z elementami edukacji sprawia, że przedszkolaki łatwo zapamiętują nowe słówka. Kolorowe sale są przyjazne dla najmłodszych. Współpracujemy z firmą przygotowującą posiłki, idealnie skomponowane dla maluchów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej stron ...... więcej »

Dodano 18 stycznia 2021 11:47

👁 138 (0,11 dziennie)

Przedszkole Niepubliczne Galaktyka Dzieci

Walerego Eljasza Radzikowskiego 100J/2, Kraków (małopolskie)

Przedszkole niepubliczne Galaktyka Dzieci | Przedszkole Kraków

Szukasz przedszkola, w którym Twoje dziecko będzie zadowolone i będzie szczęśliwie rozwijało się pod względem fizycznym, emocjonalnym, społecznym, a także w aspektach językowych i manualnych? W przedszkolu niepublicznym Galaktyka Dzieci wychowawcy oferują najwyższej jakości opiekę i edukację dla Twojego dziecka!

Wejdź na stronę! https://przedszkolegalaktyka.pl/

W przedszkolu doświadczona i wykwalifikowana kadra oferuje profesjonal ...... więcej »

Dodano 26 kwietnia 2023 03:49

👁 43

IN HARMONY PRESCHOOL MARTYNA NYLEC

Wietrzna 49, Wrocław (dolnośląskie)

Dzisiaj większość rodziców staje przed pytaniem, do którego przedszkola oddać swoje dziecko. Każdy chce, aby jego dziecko czuje się dobrze, kontaktowało się z innymi dziećmi i rozwijało się prawidłowo. Nie jest łatwo dziecku przyzwyczaić się do nowego kręgu kontaktów i wejść w rytm życia przedszkolnego, więc proces rozwoju dziecka zależy od wyboru rodziców. Niestety państwowe przedszkola nie zawsze zapewniają niezbędne warunki, dlatego doskonałą alternatywą staje się przedszkole anglojęzyczne W ...... więcej »

Dodano 17 listopada 2019 06:05

👁 287 (0,17 dziennie)

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Poznańskie MALUDY

os. Stare Żegrze 97, Poznań (wielkopolskie)

Niepubliczne przedszkole Prywatne Poznańskie Maludy mieści się w Poznaniu na osiedlu Stare Żegrze. Misją przedszkola jest stworzenie przytulnego i bezpiecznego miejsca, gdzie maluchy spędzają ciekawie czas pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. W 3 grupach żłobkowych zapewniana jest opieka dla najmłodszych, a ponadto proponowane są rozwijające zajęcia takie jak język angielski, umuzykalnienie, gimnastyka, logopedia, integracja sensoryczna, jak i teatrzyki. Dla dzieci z grup prze ...... więcej »

Dodano 19 sierpnia 2021 06:41

👁 181 (0,18 dziennie)

MiniPrzedszkolak sp. z o.o.

Nadwiślańska 54, Józefów (powiat biłgorajski) (lubelskie)

Mini Przedszkolak z Józefowa to niepubliczne przedszkole realizujące projekt dwujęzyczności i autorski program kształtujący dojrzałości społeczno-emocjonalną dzieci. Placówka dysponuje jasnymi i przestronnymi salami oraz oddzielnym pomieszczeniem jadalni. Do dyspozycji wychowanków są dwa place zabaw. Podopieczni biorą udział w zajęciach glottodydaktyki, matematyki dziecięcej oraz baby art.... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2022 06:36

👁 304 (0,38 dziennie)

Przedszkole Niepubliczne "ENTLICZEK"

Przedszkole Niepubliczne

Liliowa, Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Obecnie jesteśmy obiektem z sześcioma oddziałami do których uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 - 6 lat. Dysponujemy siedmioma nowocześnie wyposażonymi salami z bogatą bazą dydaktyczną, nowymi łazienkami, trzema szatniami, dwoma salami terapii pedagogicznej oraz dwoma placami zabaw wyposażonymi w profesjonalny sprzęt do zabaw na świeżym powietrzu.... więcej »

Dodano 15 czerwca 2015 11:49

👁 1854 (0,56 dziennie)

MiniPrzedszkolak Sp. z o.o.

al. Nadwiślańska 54, Józefów (powiat biłgorajski) (lubelskie)

Zrób coś dla swojego dziecka. Zapisz je do prywatnego przedszkola w Józefowie: MiniPrzedszkolak! Jesteśmy doświadczoną kadrą specjalistów, którzy wiedzą, jak odkrywać i rozwijać naturalne zdolności dzieci. W radosnej atmosferze zabawy uczymy najmłodszych nowych rzeczy, pokazujemy im świat i wspieramy ich twórczość oraz wyobraźnię. Wiemy, czego potrzebują dzieci do satysfakcjonującego życia.... więcej »

Dodano 18 sierpnia 2020 05:24

👁 399 (0,29 dziennie)