Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Termopomorze

Złota 10, Baborów (opolskie)

Każdy obiekt budowlany emituje ciepło, które ucieka jednak, podnosząc przez to koszty utrzymania. Z pomocą firmy Termopomorze możesz jednak uniknąć tego zjawiska! Doświadczona grupa specjalistów, posiadająca kamery termowizyjne zlokalizuje warte uszczelnienia miejsca w twoim budynku, dzięki czemu zaoszczędzisz na ogrzewaniu budowli. Sprawdź już dziś na stronie termopomorze.pl lub w ich głównej siedzibie, mieszczącej się na ul. Złotej 10 w Borkowie.... więcej »

Dodano 27 lipca 2020 04:48

👁 264 (0,23 dziennie)

Biuro Obsługi Biznesu

Śliwkowa 1, Baborów (opolskie)

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z księgowością, musisz zapoznać się z naszą działalnością. Zastanawiasz się nad tym, z czego to wynika? Najkrócej rzecz ujmując, zapewniamy profesjonalne usługi księgowe Pruszków (to nie przypadek, że początek funkcjonowania działalności miał miejsce w 2006 roku).
Co do konkretów, najlepiej zapoznać się z tym, co widnieje na stronie biura.... więcej »

Dodano 2 grudnia 2019 07:34

👁 326 (0,23 dziennie)

Elkamino Dom

Gen. Skokowskiego 99, Baborów (opolskie)

Firma Elkamino Dom oferuje wysokiej jakości kamień elewacyjny, który nada każdemu domowi czy mieszkaniu unikalny urok i ciepło. W naszej ofercie znajdują się także płytki z cegły dekoracyjnej na ściany, schody i parapety, a także beton architektoniczny pozwalający stworzyć wnętrze i elewację w nowoczesnym industrialnym stylu. Nasza oferta jest dodatkowo poszerzona o fugi, kleje i impregnaty.... więcej »

Dodano 18 listopada 2019 07:08

👁 355 (0,25 dziennie)

ASTIR Zakład Usługowo-Produkcyjny

Warszawska 14, Baborów (opolskie)

Astir to firma kamieniarska specjalizująca się w obróbce granitu, piaskowców, marmuru oraz wielu innych trwałych, praktycznych i ozdobnych materiałów kamiennych. Oferta tej firmy jest reklamowana między innymi jako blaty łazienkowe granitowe Warszawa. Należy jednak pamiętać, że istnieje również możliwość zamawiania parapetów, schodów oraz korzystania z usług z zakresu cięcia i obróbki różnych materiałów.... więcej »

Dodano 10 marca 2019 06:48

👁 458 (0,27 dziennie)

Budowa domu

Budowa pod klucz

skarpowa 21, Skawina, Baborów (opolskie)

Bitum (lub potocznie często także papę) jest materiałem odpornym na warunki atmosferyczne i można go łatwo obrabiać. Bitum jest zwykle układany za pomocą wałków, a następnie cięty na wymiar (szerokość takiego zwoju wynosi 1 metr, a długość średnio 5 metrów). Wśród materiałów do pokrywania dachów bitumem jest najprostszy wariant.... więcej »

Dodano 26 lutego 2019 18:26

👁 547 (0,33 dziennie)

naturadeweloper

Bułgarska, 22, Warszawa, Baborów (opolskie)

Jeśli szukasz nieruchomości do
zamieszkania czy wynajęcia to
nasz deweloper prezentuje Tobie domy pod
Poznaniem w Lusowie. Osiedle Natura to doskonała
komunikacja z Poznaniem a równocześnie wspaniała lokalizacja. Gwarantujemy
najwyższej jakości domki szeregowe otoczone piękną
zielenią. Jeżeli szukasz solidnego domu w okolicach Poznaniasprawdź naszą ofertę na stronie
www albo odwiedź nasze biuro.... więcej »

Dodano 1 lutego 2019 07:25

👁 420 (0,25 dziennie)