Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Alimar

Dystrybucja Gazów Technicznych, Napełnianie Co2, Legalizacja Gaśnic

Ciepłownicza 3, Brzeg (opolskie)

Firma Alimar, z siedzibą w Brzegu, specjalizuje się w dostarczaniu gazów technicznych, takich jak tlen, acetylen, argon czy azot, wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, spawalnictwie i medycynie. Dysponując własnym transportem i szerokim asortymentem butli, firma gwarantuje szybką realizację zamówień. W ofercie Alimar znajduje się także napełnianie butli CO2, wynajem, sprzedaż oraz legalizacja i remont butli gazowych. Firma obsługuje klientów z całego kraju, głównie z Brzegu, Oławy, Grodkowa, ...... więcej »

Dodano 11 marca 2024 07:48

👁 23

Freedom Nieruchomości Brzeg

Chrobrego 14e, Brzeg (opolskie)

Freedom Nieruchomości - sieć lokalnych biur nieruchomości licząca ponad 65 oddziałów i blisko 500 agentów w całej Polsce. Marka istnieje od 2010 roku i świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomości z zakresu najmu, wynajmu, kupna i sprzedaży nieruchomości. W ofercie posiada nieruchomości zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Obsługuje sprzedaż i marketing inwestycji deweloperskich, w tym świadczy usługi finansowania zakupu nieruchomości.... więcej »

Dodano 9 stycznia 2024 11:54

👁 18

INSECTA Centrum Zwalczania Szkodników Dariusz Bielecki

Elektryczna 5, Brzeg (opolskie)

Insecta to profesjonalna firma specjalizująca się w zwalczaniu szkodników na terenie całego kraju. Od swojego powstania w 2004 roku nieustannie oferujemy usługi związane z deratyzacją, dezynsekcją oraz fumigacją, skupiając się na zagwarantowaniu Klientom najwyższej jakości usług. Naszym kluczowym celem jest pozbycie się szkodników, pozostawiając Klientom spokój i komfort, a jednocześnie zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo i środowisko. Wyróżniamy się długoletnim doświadczeniem w branży, ...... więcej »

Dodano 16 października 2023 07:11

👁 32

Szybki Internet-Światłowód w Brzegu

Dostawcy internetu

Mickiewicza 2, Brzeg (opolskie)

Netia SA jest jednym z największych Polskich dostawców szybkiego internetu w różnych technologiach w tym światłowodowego FTTH . posiadamy szeroki pakiet kanałów telewizyjnych w technologii 4K , telefonię komórkową 5G oraz stacjonarną.Wszystkie te usługi oferujemy Państwu w niskich, przystępnych i bezkonkurencyjnych cenach. Nasi technicy podłączą Państwu nasze usługi we wskazanym lokalu w wybranym przez Państwa terminie.Ku Państwa wygodzie usługi nasze zamówią Państwo bez wychodzenia z domu kont ...... więcej »

Dodano 19 listopada 2022 06:10

👁 109 (0,21 dziennie)

Adstract agencja reklamowa i drukarnia Brzeg

plac Dworcowy 3, Brzeg (opolskie)

Oferujemy w Adstract agencja reklamowa i drukarnia Brzeg konstrukcje reklamowe wykonane ze stali oraz z aluminium. Możemy zająć się produkcją kasetonów podświetlanych z licem z plexi jak i z licem napinanym. Wybierając naszą ofertę klient otrzymuje dostęp do wyspecjalizowanej firmy, która bardzo chętnie się wszystkim zajmie. Wykonujemy to, czego potrzebuje nasz klient. Wybierzcie nasze usługi już dzisiaj.
... więcej »

Dodano 13 listopada 2022 07:48

👁 72

Natura Zdrowia Tomasz Smolarek

Sklep z produktami naturalnymi

Dobrzyń 179, Dobrzyń, Brzeg (opolskie)

Natura Zdrowia powstała z myślą o promowaniu życia bez chemii. Wszelkie sposoby niwelowania szkodliwych składników znajdujących się w chemii gospodarczej, naturalne i bez orkowe uprawy warzyw i owoców, produkty ekologiczne i naturalne suplementy. Tym się zajmujemy na co dzień - zmieniamy świadomość Polaków. Asortyment jaki posiadamy to produkty ekologiczne, które wprowadzając do życia codziennego zmieniają je i nasze otoczenie. Każdy z nas chciałby żyć taniej i przede wszystkim zdrowiej. Doradza ...... więcej »

Dodano 28 września 2022 01:59

👁 147 (0,26 dziennie)

FIRESTOP- sklep przeciwpożarniczy

sklep internetowy

Brzezina 66, Brzeg (opolskie)

Wysokiej jakości sprzęt przeciwpożarowy, ochrona przeciwpożarowa.
Misją firmy jest dostarczenie profesjonalnej i optymalnie dopasowanej do klienta porady oraz pomocy w zakresie wyboru rozwiązań, oraz sprzętu ochrony ppoż. Współpracujemy z najlepszymi na rynku polskimi oraz europejskimi producentami asortymentu przeciwpożarowego zaopatrzając nasz sklep ppoż.... więcej »

Dodano 14 września 2022 11:10

👁 115 (0,2 dziennie)

Olejarnia Gaja - Producent olejów tłoczonych na zimno

Biadoliny Szlacheckie 228, Biadoliny Szlacheckie, Brzeg (opolskie)

Zdrowa żywność to coraz częściej kategoria produktów, która powiązana jest z różnego rodzaju olejami. Wszystko dlatego, że to istotny składnik codziennej diety. Szereg z nich pozyskuje się w procesie tłoczenia na chłodno, by następnie były zdatne do spożycia w niewielkich ilościach. Codzienne uzupełnienie diety tego rodzaju produktami pozwala utrzymać organizm w odpowiedniej formie, jak również poprawić funkcjonowanie poszczególnych układów, chociażby nerwowego, czy immunologicznego, jak też ogó ...... więcej »

Dodano 9 maja 2022 10:13

👁 155 (0,22 dziennie)

GSM HURT Pavel Lux Kolano Paweł

Hurtownia akcesoriów GSM

Towarowa 6, Brzeg (opolskie)

Hurtownia akcesoriów GSM w tym etui do telefonów i szkieł ochronnych. W ofercie hurtowni i sklepu m.in baterie do telefonów, obudowy, części zamienne.... więcej »

Dodano 7 kwietnia 2022 19:00

👁 175 (0,24 dziennie)

Fit-Dieta Catering Dietetyczny

Catering Dietetyczny

Trzech Kotwic, 11J, fitdieta, Brzeg (opolskie)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych, którzy chcą zmienić nawyki żywieniowe, prowadzić zdrowy styl życia postanowiliśmy wprowadzić usługę cateringu dietetycznego. Naszą wielką zaletą jest 20 letnie doświadczenie w gastronomii oraz współpraca z dietetykiem klinicznym co owocuje przy tworzeniu menu cateringowemu. Dzięki temu otrzymujecie Państwo 5 posiłków odpowiednio zbilansowanych pod katem mikro i makro składników które przygotowane są z najwyższej jakości produktów od lokalnych dos ...... więcej »

Dodano 30 grudnia 2021 08:40

👁 145 (0,17 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia