Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

JNP Meble Nowak

Rzędowicka 12, Dobrodzień (opolskie)

Firma JNP Meble Nowak działa od 1970 roku i łączy rzemieślnicze tradycje z najnowocześniejszymi technologiami. Dzięki temu możemy szczycić się wysokim standardem tworzonych mebli. Doświadczenie, stosowane technologie oraz nastawienie na potrzeby klientów pozwalają na realizację zleceń wg indywidualnych zamówień. Nasz zespół profesjonalistów dba o każdy detal. Przez cały czas się rozwijamy i stale śledzimy światowe trendy, wdrażając innowacyjne rozwiązania. W ramach wzrostu firmy wyszliśmy poza D ...... więcej »

Dodano 2 grudnia 2021 14:20
Aktualizacja 9 grudnia 2021 11:50

👁 246 (0,26 dziennie)

Kraft Mebel

Lubliniecka 21, Dobrodzień (opolskie)

Firma Kraft od 1994 roku zajmuje się sprzedażą mebli na terenie Dolnego Śląska. Prowadzi również sklep internetowy, dzięki któremu może dotrzeć do klientów z całego kraju. W swoim asortymencie ma duży wybór artykułów w stylu klasycznym bądź nowoczesnym. Oprócz gotowych wyrobów wykonuje również meble na indywidualne zamówienie. W sprzedaży znaleźć można barki, krzesła, ławo stoły, ławy, meble pokojowe, meble tapicerowane, stoły, a także meble do sypialni. Nie zabrakło również witryn, kredensów, b ...... więcej »

Dodano 19 listopada 2021 07:06

👁 204 (0,22 dziennie)

Producent masztów flagowych "AGRA"

Kolejowa 3, Dobrodzień (opolskie)

Nasza firma produkuje od ponad dwudziestu pięciu lat maszty aluminiowe. Jeśli chcecie zawiesić flagę na maszcie to zgłoście się do nas. Mamy ofertę tak przygotowaną żeby spełniała Wasze wymagania. Wykorzystujemy do produkcji masztów materiały, które gwarantują trwałość oraz bezpieczeństwo. Nikt lepiej się do tego nie przygotuje niż my, dlatego zapraszamy wszystkich do skorzystania z całej naszej oferty.... więcej »

Dodano 4 października 2020 04:57

👁 252 (0,19 dziennie)

Expostage

firma usługowa

Słoneczna 9, Dobrodzień (opolskie)

Expostage jest firmą ze sporym bagażem doświadczeń zdobytych podczas koncertów, imprez firmowych oraz imprez targowych. Ważne jest to, że do każdego zlecenia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem i chęcią zrobienia tego jak najlepiej.
Jeżeli szukacie Państwo firmy która zapewni techniczną obsługę eventu firmowego lub przygotuje stoisko targowe to zapraszamy do kontaktu z Expostage.
- realizacja zabudowy stoisk targowych kratownicami typu "tri ... więcej »

Dodano 4 marca 2018 16:22

👁 908 (0,39 dziennie)

Producent Mebli - Meble Pyka

Sklep Meblowy

ul. Chłopska 10, Dobrodzień (opolskie)

Produkujemy meble z komponentów najwyższej jakości, które zapewniają im doskonały wygląd i trwałość przez wiele lat. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologii pozwala nam produkować coraz lepsze meble, zachowując przy tym ich wyjątkowo atrakcyjną cenę.
Produkujemy stylowe oraz nowoczesne skórzane meble wypoczynkowe, solidne meble pokojowe, stoły, krzesła, zegary, meble dla obiektów użyteczności publicznej oraz wiele innych. Nasze wzory ... więcej »

Dodano 11 stycznia 2018 08:31

👁 1039 (0,44 dziennie)