Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

PhoneFix - Telefony Komórkowe | Serwis Telefonów

Piotra Skargi 15A, Głogówek (opolskie)

Serwis Telefonów Komórkowych | Telefony Komórkowe | Naprawa Telefonów Komórkowych

Serwis telefonów PhoneFix znany jest jako lider w dziedzinie profesjonalnych napraw telefonów komórkowych każdej marki, zachwyca klientów doskonałością usług oraz szybkim, skutecznym działaniem. Zespół ekspertów z pasją do technologii mobilnych stanowi siłę napędową firmy, zapewniając kompleksową i niezawodną obsługę, która przekształca usterki w urządzeniach w wyjątkowe przykłady perfekcyjnej naprawy.

Główną mis ...... więcej »

Dodano 9 sierpnia 2023 06:22

👁 36

KANCELARIA ADWOKACKA W GŁOGOWIE

ul. Sikorskiego 13/7, Głogów, Głogówek (opolskie)

APM Kancelaria prowadzona jest przez mecenas Aleksandrę Niciarz. Kancelaria mieści się we Wrocławiu, jednakże z usług adw. Niciarz korzystają interesanci z całego kraju, także cudzoziemcy (biuro obsługuje również w języku angielskim). Mecenas Aleksandra Niciarz jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu i absolwentką studiów magisterskich oraz podyplomowych Wydziału Prawa, Administracji oraz Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Duże doświadczenie, zrozumienie i zaangażowanie w prowad ...... więcej »

Dodano 30 grudnia 2020 06:56

👁 248 (0,21 dziennie)

Megamet - bezpieczne zawiesia

Tomice 19, Głogówek (opolskie)

Szukasz solidnych i wytrzymałych zawiesi do uzupełnienia wyposażenia urządzenia dźwigowego żurawia, cięgnika lub suwnicy? A może Twoja praca polega na zawieszaniu, obwiązywaniu i podtrzymywaniu podnoszonego ładunku za pomocą zawiesi i poszukujesz takich, które posłużą Ci przez długi czas oraz będą wyrózniały się najwyższą klasą i dokładnym wykonaniem? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś, gdyż nasza firma specjalizuje się w produkcji bezpiecznych i solidnych zawiesi.

Wszystkie nas... więcej »

Dodano 13 lipca 2016 09:07

👁 1158 (0,41 dziennie)