Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

EuroMove sp. z o.o.

Aleja Krakowska 210, Głuchołazy (opolskie)

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy czekającej Cię przeprowadzce w Warszawie, to koniecznie skorzystaj z profesjonalnych usług fachowców z firmy Euro Move. Na naszej stronie internetowej euromove.pl możesz poznać wszystkie niezbędne informacje na temat naszej wyjątkowo rozbudowanej oferty. Do Waszej dyspozycji oddajemy również przechowalnię rzeczy. Zajmujemy się przeprowadzkami międzynarodowymi, przewozem mebli i mienia.... więcej »

Dodano 28 października 2021 09:27

👁 186 (0,19 dziennie)

SYSTEMAIR

Aleja Krakowska 169, Głuchołazy (opolskie)

Oddymianie garaży to żaden problem ze specjalistami System Air. Nasz doświadczony zespół działa w 50 krajach na całym świecie, oferując swoje najwyższej jakości usługi. Klimatyzacje do budynków, rekuperatory i systemy wentylacyjne na miarę Twoich potrzeb. System Air to rozwiązanie, które oszczędzi Ci problemów i zadba o Twój dom, miejsce pracy oraz obszar, w którym przebywasz.... więcej »

Dodano 24 lutego 2020 10:12

👁 255 (0,16 dziennie)

Desinlight - Profesjonalne oświetlenie Twojego domu.

Desinlight - Profesjonalne oświetlenie Twojego domu. Ledy, żarówki, lampy, taśmy, oprawy, przewody, halogeny

Grunwaldzka, Głuchołazy (opolskie)

Jesteśmy firmą handlową działającą na rynku od 2004 roku. Nasza działalność skupia się głównie na imporcie oraz dystrybucji systemów oświetleniowych.
Zakup w naszym sklepie daje gwarancję profesjonalnej obsługi, najwyższej jakości towarów przy pełnej satysfakcji każdego klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Oferta obejmuje min:
Oprawy z czujnikiem ruchu, Lampy meblowe-wysięgniki, Taśmy LED, Profile do taśm LED, Klipsy LED, Żarówki LED, LED RGB, Oświetlenie ... więcej »

Dodano 27 lutego 2015 08:58

👁 2416 (0,71 dziennie)