Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

ULEX

M. Świątkiewicz 51, Grodków (opolskie)

Ulex Lech Szewczyk to firma prowadząca sklep internetowy ulexpremium.pl  z biżuterią z siedzibą w Mrokowie. W swojej ofercie posiadają wyroby jubilerskie z srebra, złota i stali szlachetnej, we wzorach odpowiadającym najnowszym trendom, jak i tych, które nigdy nie wychodzą z mody, charakteryzujące się subtelną elegancją. Wśród ogromu wzorów znaleźć można też biżuterie patriotyczną czy biżuterie hand made.... więcej »

Dodano 2 maja 2021 05:17

👁 194 (0,22 dziennie)

Rex-stand

Klubowa 1, Grodków (opolskie)

REX Stand to doświadczony producent akcesoriów marketingowych i systemów reklamowych dla firm i nie tylko. Projektuje i wytwarza między innymi ścianki reklamowe do wykorzystania w czasie eventów, lekkie flagi reklamowe do letnich akcji plenerowych, a także gamę banerów i potykaczy. Ponadto w ofercie są również stojaki wystawiennicze idealne do ekspozycji produktów podczas targów, jarmarków oraz innych wydarzeń o profilu sprzedażowym.... więcej »

Dodano 13 stycznia 2021 10:04

👁 200 (0,2 dziennie)

MK Maryla - producent odzieży liturgicznej

Polna 5, Grodków (opolskie)

Nasze projekty charakteryzowały się dotychczas świetnym stosunkiem ceny do jakości. Dlatego warto jest pamiętać właśnie o tym, że właściwy wybór jakości alby liturgicznej przekłada się bardzo często na prezencję dziecka w dni przyjmowania pierwszej Komunii Świętej. Dodatkowo lepsze jakościowo materiały są trwalsze.... więcej »

Dodano 6 grudnia 2018 09:51

👁 634 (0,36 dziennie)