Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Nawet bez stałego kredytu pracy.

Spacerowa 24, Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Nawet bez stałego kredytu pracy.

Zdobycie kredytu zawsze było trudne, ale nie u nas. Udzielimy Ci również pożyczki, jeśli tymczasowo nie masz pracy, nie masz stałej pracy lub masz inne powody, dla których nie możesz skontaktować się ze swoim bankiem. Zwykle pożyczamy mniej niż Twój bank. W przypadku wszystkich wniosków o finansowanie proszę o kontakt pod tym adresem: (robert.wedig90@gmail.com)... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2022 06:20

👁 67

Meridus

Internetowy sklep BHP

Koszykowa 23, Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Meridus to dystrybutor sprzętu BHP dostarczający rozwiązania z zakresu ochrony. Swoje produkty oferuje zakładom przemysłowym i produkcyjnym oraz miejscom, gdzie potrzebne są odpowiednie zabezpieczenia. Proponowany asortyment dostarczany jest, by spełnić potrzeby nabywców oraz wymagania aktów prawnych. Dystrybutor BHP zapewnia korzystne ceny produktów służących do ochrony zdrowia i życia pracowników oraz ochrony środowiska. W ofercie są: szafy zabezpieczające i ognioodporne, sorbenty, odzież rob ...... więcej »

Dodano 9 grudnia 2021 08:19

👁 187 (0,4 dziennie)

Globy.pl

Globy.pl - praktyczne gadżety na każdą okazje

Kościelna 15, Ostrożnica, Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

W Globy znajdziesz wiele wysokiej jakości, pomysłowych akcesoriów i sprzętów domowych, które mogą przydać się także u Ciebie! Nawet niewielkich rozmiarów uchwyt może usprawnić wykonywane domowych obowiązków i zachowanie porządku. Teraz zamówisz go – i wiele innych artykułów – w jednym miejscu i w bardzo dobrej cenie! Asortyment sklepu obejmuje też słuchawki bezprzewodowe, wygodne kubki termiczne, lampki LED, urządzenia do pielęgnacji i dbania o zdrowie, akcesoria do ćwiczeń, sprzęty biwakowe, za ...... więcej »

Dodano 2 listopada 2021 23:19

👁 98

Ledbest Rafał Sawicki

Kowalska 4, Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Poszukujesz firmy, która projektuje i montuje inteligentne oświetlenie domu? Wejdź na stronę Ledbest i zainteresuj się pełną ofertą usługową oraz produktową. Ledbest od lat zajmuje się systemami inteligentny dom i może pochwalić się wieloma pozytywnymi referencjami oraz opiniami. Ledbest zaprasza do kontaktu klientów z całej Polski. Nawiąż kontakt już teraz!... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2021 10:29

👁 137 (0,24 dziennie)

Doradca kredytowy i hipoteczny Globau

Doradztwo finansowe i hipoteczne

Broniewskiego 15, Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Doradcy finansowo-kredytowi z Globau pomogą w znalezieniu najtańszych kredytów hipotecznych na rynku. Porównaj najlepsze oferty w jednym miejscu i skorzystaj z darmowego wsparcia eksperta finansowego i prawnika.... więcej »

Dodano 10 czerwca 2021 11:20

👁 178 (0,27 dziennie)

Uvex Safety Polska sp. z o.o. sp. k.

Głogowska 3A, Większyce, Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Oferujemy okulary i gogle ochronne, kaski alpinistyczne i hełmy przemysłowe, rękawice ochronne oraz środki ochrony słuchu (zatyczki, nauszniki ochronne). W sprzedaży posiadamy także odzież, obuwie ochronne oraz okulary korekcyjno-ochronne. W naszym asortymencie dostępne są także półmaski do ochrony dróg oddechowych oraz jednorazowe kombinezony ochronne. Wszystkie artykuły charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, a ponadto posiadają certyfikaty poświadczające spełnianie aktualnych norm eu ...... więcej »

Dodano 10 maja 2021 11:37
Aktualizacja 19 sierpnia 2021 12:55

👁 217 (0,32 dziennie)

Gabinet Terapii Manualnej Pawlaczyk

ul. Stalmacha 10, Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej W Kędzierzyn-Koźlu Zaprasza. Skuteczna Terapia Manualna W Przyjaznej Atmosferze.... więcej »

Dodano 18 marca 2021 16:27

👁 159 (0,22 dziennie)

Viccallo la la

Wojska Polskiego 7, Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Prezentujemy Państwu propozycję firmy odzieżowej Viccallo la la z Kędzierzyna-Koźla. Zajmujemy się sprzedażą ubrań importowanych z Włoch oraz Turcji. W naszym doskonale zaopatrzonym sklepie stacjonarnym oraz internetowym znajdą Państwo duży wybór odzieży wysokiej klasy. Oferujemy spodnie, eleganckie sukienki, pulowery, golfy, tuniki, półgolfy, chusty, a także okrycia wierzchnie. Sprzedawane produkty dostępne są w wielu wariantach oraz rozmiarach, dzięki czemu każdy Klient znajdzie u nas coś dla ...... więcej »

Dodano 5 marca 2021 12:25

👁 273 (0,37 dziennie)

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Psychoterapia

Gajowa 22/1, Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Zajmuję się psychoterapią indywidualną, partnerską i rodzin w gabinecie stacjonarnym oraz online. Pracuję także z osobami cierpiącymi m.in. na zaburzenia lękowe, depresyjne, psychosomatyczne.... więcej »

Dodano 12 stycznia 2021 09:11

👁 127 (0,16 dziennie)

Teeter.pl

Teeter.pl - sklep internetowy z nowoczesnym sprzętem

Stalmacha 14, Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

W ofercie sklepu Teeter odnajdziesz między innymi najwyższej jakości maty pod ławkę, punkty do akupresury, biurka Sit-Stand, poduszki Core Restore, piłki masujące, drążki, buty grawitacyjne oraz ławki inwersyjne. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami i własnemu zapleczu logistycznemu instytucja zapewnia ciągłość dostaw przez cały rok. Zapoznaj się z asortymentem sklepu już teraz i wybierz coś dla siebie!

"Speed-Media" Paweł Pietryszyn
ul. Stalmacha 14
47-220 Kędzierzyn-Koźle
tel: 577 ...... więcej »

Dodano 29 listopada 2020 19:02

👁 155 (0,18 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia