Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Centrum Kształcenia i Doradztwa BHP - PPOŻ "Mentor" Mirosław Wróbel

BHP - PPOŻ "Mentor"

al. Wojska Polskiego 8/1A, Lewin Brzeski, Lewin Brzeski (opolskie)

Kompleksowa obsługa firm w zakresie BHP i PPOŻ. Szkolenia wstępne i okresowe BHP, w tym z wykorzystaniem platformy szkoleniowej. Prowadzenie postępowań powypadkowych WPP oraz wypadków w drodze do i z pracy, sporządzanie dokumentacji powypadkowej, statystycznej karty wypadku, instrukcji stanowiskowych BHP, instrukcji IBWR, oceny ryzyka zawodowego. Prowadzenie wymaganej dokumentacji BHP. Pilnowanie terminów badań profilaktycznych, szkoleń BHP, badań środowiska pracy. Udział w kontrolach PIP i PIS.... więcej »

Dodano 16 listopada 2022 16:36

👁 106 (0,33 dziennie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EXPERT Mirosław Kukurowski

Narutowicza Gabriela 43, Lewin Brzeski (opolskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe “EXPERT” Mirosław Kukurowski z Lewina Brzeskiego specjalizuje się w zakładaniu i serwisowaniu klimatyzatorów i wentylatorów. Przeszło trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży zapewnia klientom wysoką jakość oferowanych usług. Instalujemy systemy klimatyzacji i wentylacji dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Wykonujemy standardowe inwestycje w domach i mieszkaniach oraz duże systemy klimatyzacji i wentylacji w biurach i obiektach przemysło ...... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2022 12:16

👁 157 (0,29 dziennie)

BHP-PPOŻ "Mentor" Mirosław Wróbel

Usługi BHP i PPOŻ

Aleja Wojska Polskiego 8, Lewin Brzeski (opolskie)

Kompleksowa obsługa firm w zakresie świadczenia usług BHP i PPOŻ. Szkolenia wstępne i okresowe pracowników. Udział w postepowaniach powypadkowych. Sporządzanie oceny ryzyka zawodowego i jej aktualizacja. Analizy i oceny stanu BHP w firmie. Przygotowanie firmy do wdrożenia audytu ISO 45001. Prowadzenie wymaganej dokumentacji BHP.... więcej »

Dodano 21 kwietnia 2021 14:27

👁 205 (0,23 dziennie)

PHU Expert

ul. Narutowicza 43, Lewin Brzeski (opolskie)

Firma Expert działa na rynku od 1988 roku. Specjalizujemy się w montażu oraz serwisie klimatyzatorów i wentylatorów. Jesteśmy profesjonalistami, którzy instalują systemu klimatyzacji i wentylacji w domach, biurach czy pomieszczeniach przemysłowych. Posiadamy duże doświadczenie w tej branży i skutecznie dobieramy, montujemy i serwisujemy urządzenia. Oferujemy naszym klientom szybką pomoc techniczną. Stale doskonalimy nasze umiejętności i uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach orz kursach.... więcej »

Dodano 7 kwietnia 2021 14:16

👁 198 (0,22 dziennie)