Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

PHOENIX SUROWCE SP. Z O. O.

Kasztanowa 18, Michałowice-Wieś, Prószków (opolskie)

Chcesz się nadal dynamicznie rozwijać? Tworzymy maszyny i urządzenia, które mogą Twojej firmie w znaczący sposób pomóc w rozwoju i zmniejszeniu kosztów ponoszonych przy okazji produkcji. Nasze rozwiązania takie jak zagazowanie biomasy to przede wszystkim tworzenie urządzeń, które doskonale wpasują się w Twoje linie produkcyjne i pozwolą je znacząco zoptymalizować. Wykonana przez nas robotyzacja produkcji to długi i skuteczny proces – od prac koncepcyjnych, poprzez obliczenia, aż po finalne oddan ...... więcej »

Dodano 16 stycznia 2023 10:00

👁 47

Uzyskaj pożyczkę bez ponoszenia opłat notarialnych.

Nawet bez stałego kredytu pracy.

ul. Jana Karskiego 5, Prószków (opolskie)

Nawet bez stałego kredytu pracy.

Zdobycie kredytu zawsze było trudne, ale nie u nas. Udzielimy Ci również pożyczki, jeśli jesteś czasowo bez pracy, nie masz stałej pracy lub jeśli istnieją inne powody, dla których nie możesz skontaktować się ze swoim bankiem. Zwykle pożyczamy mniej niż Twój bank. W przypadku wszystkich wniosków o finansowanie proszę o kontakt pod tym adresem: (robert.wedig90@gmail.com)... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2022 04:07

👁 63

Indywidualna Praktyka Lekarska Marek Świętochowski 

Parkowa 1, Nowa Wieś, Prószków (opolskie)

Chcesz skorzystać z wizyty u lekarza rodzinnego? Skorzystaj z usług medycznych Indywidualnej Praktyki Lekarskiej Marka Świętochowskiego. Jest to placówka medyczna oferująca szeroki zakres usług medycznych. W ramach oferty usług jest: lekarz rodzinny, położna POZ, pielęgniarka medycyny szkolnej, pielęgniarka POZ, badania specjalistyczne. Poradnia zapewnia kompleksową opiekę nad pacjentem i także profesjonalną opiekę nad noworodkiem. W placówce przyjmują wykwalifikowani i doświadczeni lekarze, któ ...... więcej »

Dodano 11 sierpnia 2021 13:54

👁 210 (0,27 dziennie)

Balneo odpływy liniowe

Odpływy liniowe

Błońska 12, Prószków (opolskie)

Balneo to firma zajmująca się zarówno detaliczną jak i hurtową sprzedażą odpływów liniowych. Współpracując z profesjonalnymi i kreatywnymi twórcami jesteśmy w stanie zaproponować odpływy liniowe najwyższej jakości, zgodne z najwyższymi standardami europejskimi. Dbamy zarówno o solidne wykonanie jak i oryginalne walory estetyczne. Współpracujemy bezpośrednio z producentami, nie decydujemy się na produkty od pośredników. W naszej ofercie można znaleźć produkty w przystępnych cenach.... więcej »

Dodano 29 grudnia 2020 17:40

👁 332 (0,33 dziennie)

Gabinet Lekarski Ewa Dębska

Gabinet Lekarski Na Promyka

ul. Promyka 41, Prószków (opolskie)

Gabinet lekarski „Na Promyka” zajmuje się diagnostyką i leczeniem dorosłych. Znajduje się on w pruszkowie i oferuje między innymi usługi:
- psychiatryczne
- psychologiczne
- psychoterapię indywidualną i grupową
Gabinet ten wykonuje kompletną diagnostykę i leczenie miedzy innymi trudności emocjonalnych i społecznych, psychoterapię depresji czy lęków, wspiera psychologicznie w przy leczeniu tzw. chorób psychosomatycznych, prowadzi terapie indywidualne i grupowe a także oferuje pełen... więcej »

Dodano 15 lipca 2020 13:17

👁 230 (0,2 dziennie)

Jurand i Synowie Sp. z o.o.

Rzemieślnicza 14, Falenty Nowe, Prószków (opolskie)

Firma Jurand posiada wieloletnią tradycję i bogate doświadczenie w produkcji dekoracji z takich materiałów jak beton architektoniczny, kamień, gips, żywice, poliuretan, przeznaczonych do ogrodu. Dzięki wysokiej jakości używanych przez nas materiałów wszystkie nasze produkty idealnie nadają się do użytku zewnętrznego, są odporne na działanie czynników pogodowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, w której znajdą Państwo między innyi płyty chodnikowe, balustrady, fontanny ogrodowe ...... więcej »

Dodano 28 maja 2020 13:30

👁 270 (0,22 dziennie)

Hagal

Krav Maga

ul. Zachodnia 31, Opacz-Kolonia, Prószków (opolskie)

Troska o sprawność fizyczną nie musi się ograniczać do treningu ciała dla jego estetyki i formy. Szkoła sztuk walki Hagal udowadnia, że chodzi w tym wszystkim o coś więcej! Zapraszamy na szkolenia na różnym poziomie zaawansowania i dedykowane różnym osobom. Specjalne, kilkuosobowe grupy odpowiadają na potrzeby poszczególnych jednostek, chcących pojąć sztuki walki w ich najczystszej formie, pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Najlepiej wejść na stronę www szkoły sztuk walki, gdzie znajdują s ...... więcej »

Dodano 5 września 2019 12:34

👁 390 (0,26 dziennie)

Auto Szyby Michał Opiatowski Wymiana Szyb Samochodowych

warsztat

Al. Jerozolimskie 458, Prószków (opolskie)

Trudnimy się w codziennej działalności wszystkim co ma związek z szybami samochodowymi. Czyli jeżeli chodzi o wymienianie szyb, naprawianie odprysku, lecz również polerowanie, uszczelnianie, hydrofobizację oraz przyciemnianie szyb, bez wątpienia będziemy potrafili w profesjonalny sposób wywiązywać się ze swoich obowiązków.

Szczególnie chcielibyśmy zarekomendować naprawę i wymianę szyb w aucie oraz przyciemnianie. W ostatnim czasie przyciemnianie szyb jest coraz bardziej na czasie - ... więcej »

Dodano 15 listopada 2018 09:32

👁 404 (0,23 dziennie)

Status-Drzwi

Pruszków

Aleje Jerozolimskie 475, Pruszków, Prószków (opolskie)

Status-Drzwi to salon, który oferuje różnego rodzaju drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o różnej budowie, pokryciach i stylistyce. W ofercie firmy przedstawione również wysokiej klasy drzwi antywlamaniowe MARTOM.

W katalogu firmy można wybrać zarówno nowoczesne, jak i klasyczne modele drzwi od klasy ekonomicznej do klasy premium.... więcej »

Dodano 1 września 2018 08:09

👁 690 (0,37 dziennie)

Medprime

Stara Wieś

Radosna 14, Stara Wieś, Prószków (opolskie)

Szukasz fachowego dostawcy sprzętu ultrasonograficznego? Firma Medprime ze swoją ofertą sprosta najbardziej wymagającemu klientowi. Wieloletnie doświadczenie w branży medycznej głównie w obszarze ultrasonografii pozwala nam w kompleksowy sposób świadczyć Państwu usługi. Doradzimy z wyborem sprzętu oraz z możliwościami finansowania zakupu. Dodatkowo przeprowadzimy praktyczne szkolenie z aplikacji oraz obsługi aparatów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznanie się z ofertą.... więcej »

Dodano 16 lipca 2018 11:24

👁 1000 (0,53 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia