Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Alcosilver

Przedmość, Główna 7a, Praszka (opolskie)

Do dezynfekcji rąk służy nam mydło i wszelkie inne środki czyszczące. Kiedy zaś chcemy skutecznie zdezynfekować blaty w naszych domach czy też miejsca użyteczności publicznej, wówczas warto zastosować środki bakteriobójcze. Takie preparaty możesz kupić u nas. Prowadzimy sprzedaż preparatów posiadających w składzie ok. 70 % alkoholu etylowego, co powoduje, że środek taki działa wirusobójczo i antybakteryjnie. Produkt ten możesz kupić w 2 wygodnych pojemnościach, co sprawia, że możesz je zabrać ws ...... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2020 09:14

👁 379 (0,3 dziennie)

Biuro Cyfra

Mickiewicza 24/13, Praszka (opolskie)

Nasze biuro Cyfra świadczy kompleksowo usługi księgowe, kadrowo-płacowe. Zajmujemy się rozliczeniami rocznymi, rejestracją spółek osobowych i kapitałowych, rejestracją znaków towarowych i patentów. Pomagamy również w zakresie dofinansowania z UE (pożyczki, dotacje). Cechujemy się wieloletnim doświadczeniem i ogromnym profesjonalizmem!... więcej »

Dodano 8 sierpnia 2018 18:18

👁 422 (0,22 dziennie)

Krosbud - Keramzyt budowa domów

Dębówko 38, Przytoczna, Praszka (opolskie)

Obecnie wykorzystać można bardzo wiele technik budowlanych. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest zastosowanie keramzytu. Ten wytwarzany z gliny ilastej naturalny materiał coraz częściej stosowany jest nie tylko jako składnik pustaków, ale też keramzytobetonu, który służy do budowy ścianek nośnych czy działowych. Warto w tym miejscu dodać, że produkt ten jest niezwykle uniwersalny i ekologiczny. Zapewnia on przy tym niezbędną trwałość oraz wysoką oszczędność energetyczną budynków. Co więcej, sam c ...... więcej »

Dodano 11 maja 2018 10:17

👁 758 (0,39 dziennie)

STALMET-KAR

Sklep przemysłowy

Częstochowska, Rudniki, Praszka (opolskie)

Sklep „STALMET-KAR” jest przedsiębiorstwem działającym nieprzerwanie od 2001 r zajmującym się dystrybucją szerokiej gamy artykułów niezbędnych w pracach remontowo- budowlanych.... więcej »

Dodano 7 października 2015 12:25

👁 1779 (0,61 dziennie)