Dodaj firmę Zaloguj się

 

Mechanix MD

Ostrołęka

📞 🌐 📧

8 grudnia 2021 09:07
👁 419 (0,46 dziennie)

Firma Mechanix MD Ostrołęka

Mechanix MD

KONTAKT
MAPA
O NAS

Firma Mechanix MD swoją siedzibę ma w Ostrołęce w województwie mazowieckim. Zajmujemy się naprawą elementów hydrauliki siłowej. Działalność w tej branży prowadzimy od 2001 roku. Dysponujemy nowatorską aparaturą kontrolną i stale modernizujemy nasze zaplecze maszynowe, dzięki czemu możemy zagwarantować usługi na wysokim poziomie. W zakres oferowanych usług wchodzi też laserowe cięcie oraz gięcie blach, dorabianie przewodów hydraulicznych, czy też wyważanie elementów wirujących. W asortymencie firmy znaleźć można urządzenia takie jak pompy i silniki hydrauliczne, zawory, chłodnice, dzielniki strumienia, orbitrole, rozdzielacze, uszczelnienia, węże hydrauliczne, zawory, złączki oraz urządzenia pneumatyczne. Zachęcamy do współpracy i odwiedzenia strony internetowej mechanixmd.pl, na której znaleźć można więcej szczegółów dotyczących oferty.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.2.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Mechanix MD Ostrołęka
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Kromon

Hydraulika siłowa Kalisz

Wrocławska 137a, Kalisz (wielkopolskie)

Firma Kromon zajmuje się sprzedażą detaliczną, produkcją i naprawą części stosowanych przy produkcji przewodów hydraulicznych. Zapraszamy do kontaktu jeżeli pragniesz szybkiej realizacji i profesjonalizmu.... więcej »

Dodano 23 grudnia 2020 08:34

👁 230 (0,18 dziennie)

Volpex

Lwowska 131, Nowy Sącz (małopolskie)

Nasza firma, Volpex jest zlokalizowana w Nowym Sączu i specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości węży hydraulicznych. Serdecznie zapraszamy do wizyty na naszej stronie internetowej i do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy...... więcej »

Dodano 9 lutego 2019 18:15

👁 405 (0,21 dziennie)

FUH BA SYSTEM BARBARA NEUMANN

SPRZEDAŻ I SERWIS SPRZĘTU PPOŻ

KARTUSKA, Gdańsk (pomorskie)

Legitymujemy się wieloletnim doświadczeniem dotyczącym obsługi szerokiej rzeszy klientów. Od wielu lat współpracujemy z Jednostkami Państwowych i Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Jednostkami Straży Pożarnych Marynarki Wojennej. Serwisujemy i remontujemy urządzenia ratowniczo-gaśnicze. Przeprowadzamy kapitalne remonty i karosację samochodów pożarniczych. Oferujemy szeroką gamę sprzętu pożarniczego, ratowniczego i świadczymy usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej.... więcej »

Dodano 14 czerwca 2013 06:53

👁 5080 (1,26 dziennie)

NOVATECH

Dożynkowa 35/9, Leszno (wielkopolskie)

NOVATECH zaprasza do współpracy wszystkie podmioty, które w swojej działalności korzystają z rozwiązań hydrauliki siłowej.
Przedsiębiorstwo oferuje:
• siłowniki do przyczep rolniczych i ogrodowych,
• siłowniki wywrotu, teleskopowe, frontowe i tłokowe,
• siłowniki do wywrotek, busów, naczep,
• części montażowe i oprzyrządowanie.
Firma zapewnia szeroki wybór produktów, dobrą jakość i atrakcyjne ceny, a także profesjonalne doradztwo, które zdecydowanie ułatwia klientowi podjęcie decyzji.... więcej »

Dodano 2 grudnia 2020 08:23

👁 298 (0,23 dziennie)

ARSET-VAC Serwis

Żeromskiego 30, Sulechów (lubuskie)

Przedsiębiorstwo ARSET-VAC Serwis specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu oraz nadzorze serwisowym maszyn przemysłowych. Zajmuje się również wdrażaniem systemów sterowania, systemami wizualizacji, archiwizacji i raportowania danych maszyn. Przedsiębiorstwu można również powierzyć prefabrykację szaf sterowniczych i kalibrację głowic próżniowych. Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż części zamiennych takich jak zawory próżniowe, elementy grzejne albo izolujące, łączniki, pręt... więcej »

Dodano 22 września 2021 10:56

👁 206 (0,21 dziennie)

Agro - Stan Stanisław Jarosz

Spółdzielcza 1, Strzyżów (podkarpackie)

Firma Agro-Stan działa od 2017 roku, lecz doświadczenie prowadzącego tę firmę Stanisława Jarosza jest znacznie większe. Od 2005 roku zajmuje się on sprzedażą części do ciągników i maszyn rolniczych oraz hydrauliką siłową. Agro-Stan obsługuje marki traktorów Ursus, T-25, MTZ MF i Zetor. W naszej ofercie mamy łożyska, oringi, simmeringi, paski klinowe, oleje, smary, śruby, podkładki, liny, złącza hydrauliczne, rozdzielacze, akumulatory, siłowniki oraz filtry, narzędzia warsztatowe, opony i dętki. ...... więcej »

Dodano 31 marca 2021 09:03

👁 379 (0,32 dziennie)

Luchs Polska

Polna 15, Częstochowa (śląskie)

Zapraszamy firmy czy przedsiębiorstwa posiadające maszyny hydrauliczne do skorzystania z naszej oferty. Od ponad 30 lat nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie pneumatyki i hydrauliki siłowej. Zajmujemy się ponadto obróbką skrawaniem i przetwórstwem tworzyw sztucznych. Świadczymy w związku z tym serwis maszyn hydraulicznych a w naszej ofercie między innymi: układy chłodzenia, technika pomiarowa, filtry hydrauliczne, akumulatory, centralne smarowanie, przewody pvc, przewody i złącz ...... więcej »

Dodano 5 sierpnia 2020 11:23

👁 156 (0,11 dziennie)

Arcon Polska Sp. z.o.o.

Baletowa 14, Warszawa (mazowieckie)

Odwiedzając stronę internetową Krenn.pl, można zapoznać się z asortymentem producenta narzędzi i urządzeń przemysłowych dla przedsiębiorstw zajmujących się produkcją i przetwórstwem między innymi w branży wydobywczej, metalurgicznej czy farmaceutycznej. Fachowcy zapewniają szybką dostawę oraz łatwy dostęp do oryginalnych części zamiennych. Firma Arcon jest znana również z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie recyklingu odpadów oraz energii.... więcej »

Dodano 6 grudnia 2021 07:38

👁 104 (0,11 dziennie)

MiDaTech

sklep internetowy

duńska 1, Łódź (łódzkie)

Szukasz dobrego węża tworzywowego ? Szukasz firmy z najlepszej jakości sprzętem technicznym ? Wejdź na stronę internetową MiDaTech : http://www.midatech.pl/ . Nasz sklep znajduje się w Łodzi (91-204) na ulicy Duńskiej 1.... więcej »

Dodano 28 września 2018 19:57

👁 582 (0,28 dziennie)

PLONEX HYDRAULIKA SIŁOWA

Przedpole 1, Warszawa (mazowieckie)

Firma PLONEX z Warszawy specjalizuje się w produkcji przewodów do urządzeń budowlanych, drogowych, rolniczych i załadunkowych. Do wytworzenia przewodów wykorzystywane są węże o przeróżnych końcówkach pochodzące od cenionych krajowych i światowych producentów. Produkowane są przewody hydrauliczne, końcówki do przewodów szybkozłącza, akcesoria do siłowników oraz pręty tłoczyskowe i rury cylindrowe. W zakres oferowanych usług wchodzi również regeneracja siłowników, wymiana uszczelnień, cylindra ora ...... więcej »

Dodano 28 października 2021 11:54

👁 137 (0,14 dziennie)