Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Elex kasy fiskalne wagi elektroniczne

"ELEX" E. Zając i Wspólnicy Sp. J.

Ostrowiec Świętokrzyski

📞 🌐 📧

10 lutego 2016 14:21
👁 1231 (0,48 dziennie)

Firma "ELEX" E. Zając i Wspólnicy Sp. J. Ostrowiec Świętokrzyski

"ELEX" E. Zając i Wspólnicy Sp. J.

Elex kasy fiskalne wagi elektroniczne

KONTAKT

"ELEX" E. Zając i Wspólnicy Sp. J.

Elex kasy fiskalne wagi elektroniczne

Żabia 28
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

tel: 412633212

www: elex.pl

e-mail: play@elex.pl

MAPA
O NAS

Naszej firmie zaufało juz ponad 20.000 klientów, którzy codziennie korzystają z produktów i usług firmy Elex. Wspołpracują z nami zarówno mali przedsiebiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą jak również ogolnopolskie korporacje. Codziennej obsłudze serwisowej posiadamy juz ponad 7.000 urządzeń fiskalnych. Ponad 850 firm na terenie całego kraju posiada wdrożony przez nas elektroniczny system liczenia klientów. Elastyczność i szeroki zakres ofery oraz kreatywność naszych pracowników pozwalają nam na doskonałe dostosowanie się do Państwa potrzeb. Naszymi klientami są firmy zajmujące się handlem i uslugami, ktore działają m.in w branży budowlanej, AGD/RTV, odzieżowej, telefoni komórkowej, chemicznej, meblarskiej, retail.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
"ELEX" E. Zając i Wspólnicy Sp. J. Ostrowiec Świętokrzyski
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

PROCASH S.C.

Jagiellońska 78/3, Warszawa (mazowieckie)

Marka PROCASH działająca na terenie Warszawy oferuje na sprzedaż kasy online, drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, szuflady kasowe oraz czytniki elektroniczne. Wszystkie proponowane urządzenia pochodzą od znanych producentów, m.in. Novitus i Posnet. Klienci mogą skorzystać ze wsparcia obsługi sklepu już na etapie wyboru sprzętu oraz późniejszego uruchomienia czy ewentualnego serwisu. W ofercie firmy z siedzibą w Warszawie dostępny jest również POS sprzedażowy i inne pomocne oprogramowania.... więcej »

Dodano 12 lipca 2021 14:41

👁 99

Promokas kasy fiskalne Kraków

Promokas

ul. Bojki 2, Kraków (małopolskie)

Firma Promokas zajmuje się sprzedażą i serwisem kas fiskalnych, drukarek fiskalnych. Firma działa od 2006 roku. Nasz wykwalifikowany personel zajmuje się profesjonalnie pełną obsługą firm i sklepów. W naszej ofercie posiadamy zawsze tanie kasy fiskalne, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi, metkownice, programy.... więcej »

Dodano 6 lutego 2016 16:55

👁 2475 (0,97 dziennie)

Ostrów Wielkopolski

NOWA Komputery

Traugutta, 77, Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

NOWAKOMPUTERY jest prężnie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, działającą w branży komputerowej od 2000r. Specjalizacją firmy jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych i najnowszej generacji sprzętu komputerowego dla Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji sektora publicznego, poprzez wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą i współpracę z największymi dystrybutorami w Polsce.
Nasz profesjonalizm oraz potencjał został doceniony przez ogólno... więcej »

Dodano 26 kwietnia 2017 11:49
Aktualizacja 26 kwietnia 2017 11:50

👁 1331 (0,63 dziennie)

Kreski Spółka Jawna

Mory 12, Warszawa (mazowieckie)

Prezentujemy Państwu propozycję firmy Kreski Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie. Zajmujemy się dystrybucją, serwisem i obsługą oprogramowania oraz sprzętu do automatycznej identyfikacji. Działamy od 2004 roku i w tym czasie nawiązaliśmy owocną współpracę z wieloma Klientami z branży transportowej, dystrybucyjnej, spedycyjnej, logistycznej, spożywczej, przemysłowej, finansowej, farmaceutycznej czy wielu innych. Proponujemy czytniki kodów, drukarki etykiet, terminale przenośne, weryfikatory cen, ...... więcej »

Dodano 31 maja 2021 07:46

👁 126 (0,21 dziennie)

NetVet Kasy fiskalne Wrocław, Podpis Elektroniczny

Ofiar oświęcimskich 41-43 pok. 226, Wrocław (dolnośląskie)

Nasza firma NetVet Kasy fiskalne Wrocław, Podpis Elektroniczny oferuje fachową pomoc dla wszystkich, którzy chcą korzystać z podpisu elektronicznego. Oferujemy przyjazd bezpośrednio do klienta gdzie wyrobimy certyfikat kwalifikowany. Zajmujemy się także instalowaniem go na komputerze w programach księgowych czy też w JPK 2.0. Nasze usługi są kompleksowe i zawsze na bardzo wysokim poziomie. Zapraszamy.
... więcej »

Dodano 1 grudnia 2022 08:37

👁 20

Kasy Fiskalne

Soft-Bit

Chorzowska 44b, Gliwice (śląskie)

Firma nasza prowadzi sprzedaż i serwis kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, jak również współpracujących z nimi urządzeń, tj.:szuflady, wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, metkownice i różnego rodzaju dodatkowe akcesoria. Nasza oferta obejmuje urządzenia najbardziej znanych w Polsce marek: Elzab, Novitus, Aclas, Incotex, Elcom, Farex, Emar, Posnet, Torell i Innova. Od początku działalności ukierunkowani jesteśmy pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Największy nacisk położony jest na ...... więcej »

Dodano 29 grudnia 2017 11:05

👁 918 (0,49 dziennie)

Wagi Wielkopolska Sp. z. o.o.

Śląska 18, Puszczykowo (wielkopolskie)

Wagi elektroniczne oferowane w sprzedaży przez firmę Moga, to sprzęt godny zaufania. Współpraca oparta wyłącznie na zaufanych i sprawdzonych dostawcach sprawia, że Moga to firma, która doskonale wie, jak spełnić oczekiwania swoich klientów. Wagi używane do laboratoriów to nie tylko wagi analityczne, ale również precyzyjne czy techniczne. Każde z tych urządzeń musi spełnić surowe wytyczne branżowe, aby zapewnić rzetelność podawanego wyniku. Wagi elektroniczne, ze względu na użytą technologię są w ...... więcej »

Dodano 4 października 2019 12:33

👁 253 (0,21 dziennie)

Producent rolek fiskalnych, opakowania, kasy fiskalne, folia, podpis elektroniczny

ESTEL

ul. Generała Maczka 71b, Bielsko-Biała (śląskie)

Oferujemy:
- rolki do kas fiskalnych i terminali płatnicznych
- etykiety termiczne
- opakowania
- woreczki
- reklamówki
- artykuły biurowe
- kasy fiskalne
- wagi
- podpis elektroniczny

Zapraszamy na www.estel.com.pl- liczne promocje!... więcej »

Dodano 21 lutego 2015 17:39

👁 1932 (0,67 dziennie)

VPI Polska

Ciepłownicza 23, Kraków (małopolskie)

VPI Polska to firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych narzędzi do pracy w 3D. W ofercie można znaleźć szeroki wybór różnego rodzaju skanerów 3D, programów do symulacji 3D, drukarki 3D do metalu, a także usługi stanowiące drukowanie, skanowanie, inwentaryzację oraz szkicowanie 3D. Dodatkowo, VPI Polska organizuje także kursy i oferuje pomoc techniczną po dokonaniu zakupu. Zespoł firmy to doświadczeni i wykwalifikowani eksperci, którzy do każdego zlecenia przystępują indywidualnie, ...... więcej »

Dodano 9 czerwca 2021 21:47
Aktualizacja 9 czerwca 2021 23:54

👁 75

B&B Wyposażenie sklepów

Surzyckiego 18, Kraków (małopolskie)

Wyposażenie sklepów. Oferujemy wszystkie elementy potrzebne do urządzenia sklepu każdej branży.Działamy od 1989 roku.

Posiadamy 2 oddziały naszej firmy w* KRAKOWIE

* ŁODZIB&B Wyposażenie sklepów Oferujemy wszystkie elementy potrzebne do urządzenia sklepu każdej branży. Wykonujemy kompleksowe inwestycje od fazy aranżacji

i projektu po wykonawstwo. Z nami wyposażysz każdy sklep, stację paliw, bar, restaurację, magazyn. Jesteśmy przedstawicielami wiodących producentów krajowy ...... więcej »

Dodano 16 czerwca 2011 09:31

👁 1613 (0,38 dziennie)