Dodaj firmę Zaloguj się

 

Konfekcja produktów, CO-Packing

SOWIKO PACK

Celestynów Otwock

📞 🌐 📧

15 października 2021 12:32
👁 202 (0,22 dziennie)

Firma SOWIKO PACK Otwock

SOWIKO PACK

Konfekcja produktów, CO-Packing

KONTAKT

SOWIKO PACK

Konfekcja produktów, CO-Packing

Osiecka 2
05-430 Celestynów, Otwock, mazowieckie

NIP: 5321154608

MAPA
O NAS

SowikoPack to specjalista z obszaru co-packingu i zbliżonych usług z zakresu profesjonalnego outsourcingu działań produkcyjnych. Posiadamy ponad 20-letnie, co daje gwarancję najwyższego standardu rozwiązań. Zapewniamy rozwiązania takie jak: co packing (kompleksowe przepakowywanie produktów), druk etykiet jak również etykietowanie i znakowanie produktów, profesjonalne folowanie termokurczliwe i znacząco więcej. Działamy, wykorzystując zaawansowane metody i wykonując działania ręcznie. Zakres obsługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb kontrahentów, oferując sprawne zrealizowanie usług z troską o wymaganą jakość. Zachęcamy do współpracy!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.201.97.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
SOWIKO PACK Otwock
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Gecon Logistics Sp. z o.o.

Goleniowska 56D, Szczecin (zachodniopomorskie)

Gecon Logistics to specjalista w dziedzinie usług logistycznych skierowanych do sektora e-commerce. Zapewnia pełną obsługę logistyczną, co pozwala klientom na uniknięcie posiadania własnego magazynu, systemu oraz zatrudniania dodatkowych pracowników. Oferuje również doradztwo w zakresie ruchu drogowego, transportu i logistyki. Działa w obszarze rekonfiguracji istniejących zestawów produktów i tworzy nowe. Zajmuje się przywracaniem produktów do obiegu, oklejaniem towarów etykietami, metkowaniem i ...... więcej »

Dodano 29 września 2023 11:35

👁 42

Usługi Poligraficzno-Wydawnicze Adet

Klukowska 44, Warszawa (mazowieckie)

Dokładne usługi poligraficzno-wydawnicze, tylko od firmy Adet. Profesjonalny zespół ekspertów, działający już trzydzieści lat na rynku drukarskim, wydrukuje praktycznie każdy rodzaj etykiety. Aż do ośmiu kolorów we wzorze, możliwość stworzenia etykiety na folii i papierze, wszystko dostosowane do twoich potrzeb. Otwarci i chętni do pomocy pracownicy, którzy pomogą dobrać odpowiedni rodzaj druku do twoich potrzeb. Sprawdź sam na adet.com.pl.... więcej »

Dodano 27 lipca 2020 07:16

👁 154 (0,11 dziennie)

Spedigroup Sp. z o.o.

Turzyn 191H, Brańszczyk, Wyszków (mazowieckie)

Założona w 2011 roku firma Spedigroup Sp. z o.o. zapewnia sprawdzone rozwiązania logistyczne dla firm potrzebujących transportu całopojazdowego lub drobnicowego. Firma od lat współpracuje z przedstawicielami takich branż jak spożywcza, farmaceutyczna, e-commerce, tekstylna, reklamowa czy kosmetyczna. Specjaliści oferują pełną obsługę logistyczną obejmującą magazynowanie, konfekcjonowanie towaru oraz transport.... więcej »

Dodano 12 lipca 2021 10:15

👁 171 (0,17 dziennie)