Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Psycho-Test

Daszyńskiego 13/2, Łańcut (podkarpackie)

Psycholog dziecięcy w Łańcucie oferuje kompleksową pomoc dzieciom, które borykają się z różnymi zaburzeniami, takimi jak zaburzenia integracji sensorycznej, odżywiania, emocjonalne, depresyjne oraz lękowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy, psycholog dziecięcy oferuje skuteczne narzędzia i metody terapeutyczne, które pomagają dzieciom w osiągnięciu pełni ich potencjału.... więcej »

Dodano 21 czerwca 2023 14:44

👁 60

Przedsiębiorstwo Ochrony Mienia Install-Secure Łańcut

Handzlówka 106, Łańcut (podkarpackie)

Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie projektowania, doradztwa, montażu, serwisowania i modernizacji systemów bezpieczeństwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wyspecjalizowanej kadry pracowników, Install-Secure oferuje profesjonalne i skuteczne rozwiązania z zakresu ochrony mienia i bezpieczeństwa. Przedsiębiorstwo posiada certyfikaty potwierdzające jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług, a także współpracuje z wiodącymi producentami i dystrybutorami branży ochronnej.
Firma dział ...... więcej »

Dodano 8 czerwca 2023 14:38

👁 26

Pracownia Psychologiczna Psycho-Test

Psycholog dziecięcy, psychotrapeuta

Daszyńskiego 13/2, Łańcut (podkarpackie)

Psycholog dziecięcy dr Anna Krajewska to specjalista zajmujący się diagnozowaniem, terapią i wspieraniem rozwoju psychologicznego dzieci i młodzieży. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu psychologii rozwojowej, terapii behawioralno-poznawczej oraz psychoterapii. Dr Krajewska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu w Bergen w Norwegii. Posiada również certyfikat EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) oraz jest superwizorem w dziedzinie psychologii klini ...... więcej »

Dodano 8 czerwca 2023 14:23

👁 23

SzymArt Babiarz Stecko Sroczyk s.c.

Sklep internetowy Polskielampy

Pułkownika Leopolda Lisa-Kuli 7/4, Łańcut (podkarpackie)

PolskieLampy to firma, która oferuje swoim klientom lampy do sypialni, jadalni oraz salonu. W ofercie firmy znajdziesz wiele propozycji, takich jak żyrandole, plafony, kinkiety oraz lampy wiszące nowoczesne. Firma działa od 2008 roku i od tamtej pory obsłużyła kilkadziesiąt tysięcy klientów. PolskieLampy to pewność jakości i najwyższej klasy wykonania. Nie czekaj i sprawdź sam!... więcej »

Dodano 18 maja 2023 02:33

👁 43

PW KOWAL

Grunwaldzka 82, Łańcut (podkarpackie)

Przedsiębiorstwo wielobranżowe KOWAL znajduje się w Łańcucie w województwie podkarpackim. Firma od ponad 20 lat zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych. W jej ofercie znaleźć można wiele wytrzymałych i sprawdzonych wyrobów, które pochodzą od cenionych producentów. W asortymencie dostępne są blachy, dachówki, gont bitumiczny, rynny, systemy dociepleń, systemy kominowe, jak również bramy czy ogrodzenia. W sprzedaży nie zabrakło także okien dachowych i elewacyjnych oraz drzwi wewnętrznych bą ...... więcej »

Dodano 26 listopada 2021 13:30

👁 159 (0,24 dziennie)

Kojder-Trans

Firma transportowa do 3.5 t

Budy Łańcuckie 162a, Budy łańcuckie 162a, Łańcut (podkarpackie)

Kojder-Trans posiadam firme transportowa do 3.5 t kompleksowe usługi transportowe krajowe i zagraniczne również mam uprawnienia do przewozu ADR wraz z wyposażeniem auta zapraszam do współpracy stałej jak i jednorazowej tel.+48 731467910... więcej »

Dodano 9 listopada 2021 09:59
Aktualizacja 9 listopada 2021 10:37

👁 110 (0,16 dziennie)

Apteka Dla Pacjenta

Apteka

Albigowa 1054 A, Albigowa, Łańcut (podkarpackie)

Nasza oferta skierowana jest do gabinetów lekarskich i pielęgniarek środowiskowych, zakładów: NZOZ, ZOL, DPS itp. i innych placówek medycznych, do punktów handlu detalicznego i zaopatrzenia w sprzęt refundowany, jak również klientów indywidualnych.

Szeroki wybór materiałów medycznych i sprzętu medycznego (jednorazowego, specjalistycznego, rehabilitacyjnego, ortopedycznego) prawdopodobnie w najniższych cenach. Nasza oferta to nie tylko sprzęt medyczny to również dobra cena i fachowa obs... więcej »

Dodano 24 czerwca 2021 03:50

👁 122 (0,15 dziennie)

Super Fotolustro Allin

37-125 Czarna 373, Czarna, Łańcut (podkarpackie)

Nasza oferta jest bardzo długa i dokładna ale warto wszystko przeczytać bo przecież chodzi o Wasze wesele które jest raz w życiu więc trzeba dokonać dobrego wyboru najlepszego fotolustra w Rzeszowie.
Jeśli planujesz swoje wesele na Podkarpaciu i nie masz pomysłu jak zaskoczyć swoich gości to dobrze że trafiłeś na naszą stronę fotolustro Rzeszów czyli do sprawdzonej firmy Super Fotobudka Allin.


Bo można się bawić bez Super Fotolustra Allin tak samo jak bez alkoholu… Ale po... więcej »

Dodano 6 maja 2021 12:45
Aktualizacja 6 maja 2021 12:45

👁 189 (0,22 dziennie)

Joanna Ruszel Fotografia

37-125 Czarna, Czarna, Łańcut (podkarpackie)

FOTOGRAFIA I JA
Od zawsze lubiłam robić zdjęcia, by później móc do nich wracać, oglądać albumy, wspominać. Fotografię pokochałam wraz z narodzeniem się we mnie roli mamy. Odkryłam w sobie spełnienie, radość z zatrzymywania tych chwil które tak szybko uciekają i chęć podzielenia się umiejętnością robienia zdjęć z innymi. Zdjęci dzieci są nie tylko pamiątką dla rodziców, ale po kilku latach z pewnością i dzieci będą zachwycone oglądaniem siebie na fotografiach.

Bliska ... więcej »

Dodano 6 maja 2021 12:40

👁 156 (0,18 dziennie)

Super Fotobudka Allin - Fotolustro na wesele, Napis Love i Miłość

37-125 Czarna, Czarna, Łańcut (podkarpackie)

Super Fotobudka Allin oraz Fotolustro na Podkarpaciu. Przynosimy szczęście i zdjęcia cudownych chwila z Fotobudką i Fotolustrem na wesela.
Super zabawa to nasze motto.
*dmuchana budka - da Ci intymność
*setki przebrań - każdy będzie wyjątkowy
*galeria na stronie chroniona hasłem - by znajomi mogli was oglądać
*obsługa przez super bohaterów - dla zabawy :)
Jeśli widzisz gdzieś fotobudkę w której obsługa chodzi przebrana bardziej niż uczestnicy to widzisz Super Fotobudkę Allin... więcej »

Dodano 6 maja 2021 12:37
Aktualizacja 6 maja 2021 12:37

👁 156 (0,18 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia