Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

MobilnePranie24

MobilnePranie24 Pranie tapicerki

Nowy Borek 130, Błażowa (podkarpackie)

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie prania tapicerki : - pranie tapicerki meblowej - pranie tapicerki samochodowej - pranie dywanów i wykładzin Wszystko to z dojazdem do Twojego domu. Obsługujemy Rzeszów i jego okolice. Nasze usługi wykonujemy metodą prania ekstrakcyjnego. Pracujemy na sprzęcie firm Numatic, Santoema oraz Karcher które są cenione za wysoką jakość urządzeń oraz funkcjonalność. Stosujemy najlepsze na rynku środki firmy Chemspec, Global i Maxifi które zapewniają odpowiednią s ...... więcej »

Dodano 23 listopada 2022 19:46

👁 72

MartHome

Nowa Wieś 51D, Błażowa (podkarpackie)

Piękny i wygodny fotel bujany Uszak znajduje się w ofercie sklepu internetowego MartHome. Wysoka jakość tego produktu, jego funkcjonalność oraz wyjątkowe wzornictwo spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy nasze fotele również w wersji na nóżkach, z pikowaną tapicerką, a także z kryształkami. Do każdego fotela z naszej kolekcji można dokupić pasujący kolorystycznie podnóżek oraz poduszkę.... więcej »

Dodano 3 października 2020 05:00

👁 239 (0,19 dziennie)

Paweł Grys Twoja Elektryka

Twoja Elektryka

Pułaskiego, Błażowa (podkarpackie)

Twoja-Elektryka.pl specjalizuje się w wykonawstwie nowych i modernizacji istniejących instalacji elektrycznych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jakie posiadamy jesteśmy w stanie wykonać bezpieczną, w pełni funkcjonalną i niezawodną instalację elektryczną. Od początku istnienia staramy się zapewnić klientom kompleksowe usługi najwyższej jakości. Zlecenia wykonujemy starannie i zgodnie z wyznaczonym terminem. Kreatywność i umiejętność dostosowania się do wymagań stawianych przez klienta pozwala z pe ...... więcej »

Dodano 5 maja 2015 18:01

👁 2853 (0,89 dziennie)